איך פועלת תחבורה ציבורית ביום העצמאות 2020?

אחת השאלות ששואלים אותנו היא איך פועלת תחבורה ציבורית ביום העצמאות 2020? הרי לא מדובר על יום רגיל ובכל זאת זה יום חג לכולנו. מדובר על אחד החגים החשובים שיש לנו בישראל.

פורטל שאל איך עונה לכם.

תחבורה ציבורית ביום העצמאות

השנה, אנחנו חוגגים את יום העצמאות 2020 בתאריך 29.04.2020. תחילת החג הוא 28.4.20 ב-8 בערב וסיום החג הוא ב-8 בערב בתאריך החג.

בגלל התפשטות הקורונה יש הגבלות על תחבורה ציבורית השנה כך שבסופו של דבר – אין תחבורה ציבורית כלל ביום העצמאות. אבל, מותר לנסוע לעבודה ובחזרה וגם מותר לנסוע במונית לפי המגבלות השונות ולרוב זה לא לצרכי פנאי ומנוחה.

מכיוון שמדובר על חג לאומי חשוב וגם יום שבתון כללי בישראל, התחבורה הציבורית פועלת במתכונת מצומצמת למדי. כך שהיא פועלת באופן חלקי ואפילו אינה פועלת בשעות מסויימות.

איך עובדת התחבורה הציבורית ביום העצמאות?

ובכן, התחבורה הציבורית פועלת בצורה כזז, לפי סוג כלי התחבורה:

רכבת במהלך יום העצמאות

רכבת ישראל פועלת בצורה מצומצמת ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל וגם ביום העצמאות, יחסית לימים רגילים כמובן. הקווים עובדים כל שעה או כל כמה שעות בהתאם לסוג הקו. כדאי להתעדכן באתר האינטרנט של רכבת ישראל.

אוטובוסים ביום העצמאות

צרכנים רבים משתמשים גם באוטובוסים עירוניים ובעיקר בינעירוניים בתור תחבורה ציבורית במהלך יום העצמאות. כל החברות שמפעילות אוטובוסים, עובדות בצורה מיוחדת של מספר קווים מיוחדים ובודדים ובפעילות מצומצמת. כדאי מאוד מומלץ להתעדכן באתר האינטרנט של החברות כאן: אגד, אפיקים, דן באר שבע, דן בדרום, דן בצפון (מטרונית), דן מרכז, מטרופולין, נתיבי אקספרס, סופרבוס, קווים.

הרכבת הקלה בירושלים ביום העצמאות

הרכבת הקלה בירושלים ("סיטיפס") נוסעת ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל לטקסי הזיכרון וגם בחג עצמאות כמעט כל שעות הלילה. כדאי מאוד להתעדכן באתר האינטרנט של סיטיפס.

רכבת תחתית בחיפה ביום העצמאות

הרכבת התחתית בחיפה ("הכרמלית") פועלת בשעות בודדות ומיוחדות בימים אלו, אך עובדת ברוב שעות הלילה של יום העצמאות. כדאי מאוד להתעדכן באתר האינטרנט של הכרמלית.

מוניות ביום העצמאות

מוניות ככל הנראה ימשיכו לעבוד כרגיל או בצורה מוקטנת יותר ביום עצמאות. מכיוון שהם יותר גמישים, הנהגים ירצו לעבוד כדי להתפרנס באותו יום וייתכן כי חלקם יעבדו גם רוב הלילה. כדאי מאוד להתעדכן באתר האינטרנט של חברות המוניות או במוקד הטלפוני שלהם או באפליקציות.

האם הכתבה עזרה לך?

לחץ על הכוכבים לדירוג

דירוג ממוצע: 0 / 5. מספר ביקורות (דירוגים): 0

עדיין אין דירוגים. הדירוג שלך יכול להיות ראשון.


למידע נוסף, אפשר לנסות את מנוע החיפוש


    קבלו ייעוץ והצעה ממומחה