איך לנסוע בחינם בשירותי תחבורה ציבורית ביום הבחירות 2020?

רוצים להצביע בבחירות או לטייל בארץ בבחירות? הנה מדריך שמלמד איך לנסוע בחינם בשירותי תחבורה ציבורית ביום הבחירות לכנסת. הנסיעה ניתנת ללא תשלום בתחבורה בינעירונית באוטובוסים וברכבות.

תחבורה ציבורית ביום הבחירות

בוחרים שיש להם זכות הצבעה וצריכים לצאת מגבול היישוב על מנת להצביע, זכאים לקבל היסעים / נסיעות אל הקלפי ללא תשלום ועל חשבון המדינה. עבור שאר הציבור הנסיעה בתחבורה ציבורית היא כן בתשלום.

על מנת לעודד את הציבור הרחב להצביע בבחירות וכדי להקל על תהליך ההגעה לקלפי, ועדת הבחירות לכנסת לעיתים מאפשרת נסיעה בשירותי תחבורה ציבורית ביום הבחירות בחינם, ולכלל הציבור הרחב.

תחבורה ציבורית בין עירונית כוללת אוטובוסים בינעירוניים, מוניות שירות ואף רכבות בינעירוניות.

בחירות לכנסת ה-23 כוללים תחבורה ציבורית בחינם לכלל הציבור החל מיום לפני בתאריך 01.03.20 בשעה 8 בערב ועד סוף יום העבודה של התחבורה הציבורית ביום הבחירות עצמו בתאריך 02.03.20.

האם מגיע לי?

תחבורה ציבורית ביום הבחירות לכנסת ה-23 היא בחינם לכלל הציבור עבור נסיעה בינעירונית.

עם זאת, נסיעה לאילת וחזרה ממנה לא בחינם וכן נסיעה בתוך העיר או עם מונית מיוחדת (ספיישל) גם לא בחינם.

איך לנסוע בתחבורה ציבורית בבחירות?

אפשר לנסוע באוטובוסים, רכבות או מוניות שירות – ללא הגבלה.

נסיעה באוטובוס או במונית שירות אינה חייבת בהצגה של כרטיס נסיעה או רב קו. אפשר לראות את כל הקווים הפעילים דרך אתר כל קו callkav.gov.il או במוקד 8787*.

נסיעה ברכבת מחייבת הוצאה של כרטיס נסיעה חינם דרך המכשירים האוטומטיים או אצל הקופה בתחנת הרכבת. אפשר לבדוק את הקווים דרך אתר הרכב או במוקד 5770*.

נסיעה לאילת ובחזרה ממנה לזכאים בלבד, שקיבלו כרטיס נסיעה מיוחד מחברת אגד. אפשר לפנות למוקד 2800*.

    קבל/י הצעת מחיר ממומחה כעת!


    למידע נוסף, אפשר לנסות את מנוע החיפוש