איך ליצור קישור לוואטסאפ באמצעות כלי פשוט שהוא מחולל וואטסאפ?

רוצים ליצור קישור וואטסאפ כדי שתוכלו לשלוח הודעה בלי לשמור מספר טלפון באנשי קשר? מחולל וואטסאפ חינם הוא הפיתרון עבורכם. מדובר על כלי שמסייע לכם.

פורטל שאל איך עונה לכם.

מהו קישור וואטסאפ?

קישור וואטסאפ הוא קישור מיוחד של אפליקציית WhatsApp שמאפשר לכל אחד להזין אותו בדפדפן האינטרנט כדי לפתוח שיחת צ'אט עם אדם אחר בקלות. היתרון הגדול של הקישור הזה שלא צריך לשמור את אותו מספר באנשי הקשר.

קישור וואצפ עוזר גם לעסקים שיש לכם וואטסאפ ביזנס, לעשות קישור שהלקוחות יכולים להיכנס לשם ואז לשלוח הודעה לבית העסק. אפשר לפרסם בפייסבוק או באתר האינטרנט את הקישור.

איך נראה קישור וואטספ?

קישור וואטספ נראה בצורה כזו api.whatsapp.com ואז מספר הטלפון הבינלאומי או בקישור מקוצר wa.me. הבעיה היא שלא כולם יכולים לדעת איך נכון לעשות את הקישור הזה ולפעמים אנשים עושים את הקישור בצורה לא נכונה וכך יש בעיה.

מה זה מחולל וואטסאפ?

מחולל וואטסאפ זה כלי שעוזר לכם ליצור קישור וואטסאפ, כך שברגע שאתם מזינים אותו בדפדפן, תיפתח אפליקציית הוואטסאפ בטלפון או וואטסאפ ווב במחשב, ואז אתם יכולים לשלוח הודעה לאותו אדם. כמובן, שאתם לא צריכים לשמור את הטלפון כאיש קשר.

הכלי עוזר גם ליצור קישור הכולל הודעה מוכנה מראש, שתוזן למשתמש כאשר לוחצים על הקישור.

איפה יש כלי כזה? אתם להיכנס לכלי מחולל וואטסאפ באתר Netolink כדי ליצור את הקישור הזה בצורה חינמית, פשוטה וקלילה. מזינים טלפון ואפשר גם להוסיף הודעה מוכנה מראש.

    קבל/י הצעת מחיר ממומחה כעת!


    למידע נוסף, אפשר לנסות את מנוע החיפוש