וואטסאפ ווב – איך להשתמש באפליקציה דרך המחשב שלכם?

וואטסאפ מאפשרת לכם להשתמש בגרסה הייעודית של השירות דרך הדפדפן או התוכנה במחשב שלכם, הידועה בתור וואטסאפ ווב. השירות קל ופשוט לשימוש.

פורטל שאל איך עונה לכם.

מה זה וואטסאפ ווב?

וואטסאפ ווב או WhatsApp Web הוא שירות של חברת וואטסאפ העולמית המאפשר לכם לדבר ולהתכתב עם אנשי הקשר שלכם ישירות דרך המחשב בבית או במשרד. אז במקום להשתמש באפליקציה, תוכלו לבצע שימוש בכלי למחשבים.

אתם בטח יודעים שלעבוד עם טלפונים ניידים לא תמיד נוח, והאפליקציה וואטסאפ לטלפונים לא מתאימה לשימושים כמו כתיבת טקסטים ארוכים או שליחת מסמכים שונים. בשביל זה יש את הגרסה הוובית של השירות.

עם וואטסאפ ווב, תוכלו להתכתב, לדבר ולצ'וטט עם המשפחה, החברים או אפליו לעניינים עסקיים ומשרדיים בקלות. אפשר להוריד תוכנה למחשב או להשתמש בגרסת דפדפן ללא הורדה.

למי זה מתאים?

אם נוח לכם יותר להתכתב באמצעות המחשב, אז זה בשבילכם.

איך משתמשים בשירות וואטסאפ ווב?

כדי להשתמש, אתם צריכים ראשית להתחבר לשירות עם הטלפון שלכם וגרסת וואטסאפ ווב.

תוכלו להשתמש בגרסת וואטסאפ ווב לדפדפן בלי צורך להוריד תוכנה כאן, או באמצעות הורדה והתקנת התוכנה כאן. לאחר הכניסה אל השירות, תיפתח לכם חלונית בה צריך לסרוק קוד QR.

מה שצריך לעשות זה להיכנס לאפליקציה בטלפון הנייד, ואז לגשת להגדרות ואז אל WhatsApp Web. לאחר מכן מצלמים את הקוד עם המצלמה של הטלפון וזהו. נכנסתם לשירות.

כאשר אתם בשירות, תוכלו להתחיל להתכתב עם אנשי קשר, לשלוח קבצים או מסמכים ואף לראות או להציג מוצרים של חשבון וואטסאפ ביזנס.

    קבל/י הצעת מחיר ממומחה כעת!


    למידע נוסף, אפשר לנסות את מנוע החיפוש