וואטסאפ ביזנס – איך לפתוח חשבון עסקי בוואטסאפ ולדבר עם לקוחות?

רוצים לשווק את העסק, למכור יותר או לדבר עם הלקוחות שלכם בצורה ישירה? אפליקציית וואטסאפ ביזנס לעסקים עוזרת לכם לממש את זה. הכלי הוא חינמי עבור עסקים או גופים אחרים.

פורטל שאל איך עונה לכם.

מה זה וואטסאפ ביזנס?

וואטסאפ ביזנס או וואטסאפ עסקים היא אפליקציית מסרים מיידים (מסנג'ר) של חברת WhatsApp העולמית המיועדת לעסקים קטנים ובינוניים וגם לעסקים גדולים. האפליקציה דומה לרגילה, אך בנוסף מאפשרת יצירת כלים מתקדמים יותר עבור עסקים.

אם יש לכם עסק או חנות, אתם יכולים לדבר עם הלקוחות שלכם בצורה ישירה דרך חשבון עסקי של וואטסאפ, והלקוחות יכולים להמשיך להשתמש באפליקציה הרגילה. דבר זה מאפשר לכם לתקשר טוב יותר איתם, ולמכור יותר.

אפשר ליצור הודעות מהירות כדי לחסוך בזמני הקלדה, ליצור הודעת ברוכים הבאים ללקוחות חדשים, ליצור תוויות מתקדמות, ליצור פרופיל עסקי עם הפרטים שלכם, וכמובן גם להוסיף מוצרים אל תוך קטלוג ווטסאפ מיוחד.

למי זה מתאים?

אם יש לכם עסק או חנות או שאתם בעלי מקצוע או אנשי שירות – הכלי הזה הכרחי לכם.

איך לפתוח חשבון וואטסאפ עסקי?

כדי שתוכלו לעשות שימוש בשירות המיוחד לעסקים, אתם קודם כל צריכים להוריד את האפליקציה דרך הטלפונים הניידים. חובה להתקין את האפליקציה בטלפון הנייד, אך לאחר מכן תוכלו גם לדבר דרך הדפדפן ווב.

כדי לעשות זאת, היכנסו לחנות האפליקציות בגוגל פליי או באפסטור והזינו "WhatsApp Business". לאחר מכן הורידו והתקינו את האפליקציה בחינם.

אחר ההתקנה, היכנסו אליה, הזינו מספר טלפון לאימות. זה המספר ממנו תשלחו הודעות ותקבל פניות מלקוחות. אפשר להזין מספר טלפון נייד או גם טלפון נייח של העסק.

צריך לוודא שאפשר לאמת את מספר הטלפון לפני שאתם מתחילים. לאחר הזנת המספר, תישלח הודעה לטלפון נייד אם בחרתם באפשרות זו או שיחה קולית למספר נייח אם בחרתם את האפשרות הזו.

לאחר מכן תתקבלו ליצור פרופיל עסקי, הכולל את שם העסק, תמונה, שעות פעילות, אתר אינטרנט ופרטים נוספים. וזהו, בהמשך כבר תוכלו לשוחח עם הלקוחות שלכם או תוכלו לבצע הגדרות ועדכונים נוספים.

אם אתם רוצים מדריך מלא, שלב אחר שלב, כולל הסבר מקיף עד לפרטי פרטים אודות שלבי התקנה, יצירת פרופיל והגדרות מתקדמות, אתם יכולים להיכנס למדריך החינמי של Netolink בנושא וואטסאפ ביזנס. בכתבה זו יש גם הסבר על שירות API מיוחד של וואטסאפ עסקים.

אגב, אם יש לכם אפליקציה רגילה ואתם רוצים חשבון עסקי, אז רק צריך לאמת שוב את המספר באפליקציה העסקית וזהו. כמובן שאתם יכולים גם ליצור קישור לוואטסאפ כדי לאפשר ללקוחות שלכם לפנות אליכם בלי הצורך להזין את הטלפון באנשי קשר.

    קבל/י הצעת מחיר ממומחה כעת!


    למידע נוסף, אפשר לנסות את מנוע החיפוש