אמזון פריים דיי 2022 – איך לקנות ולהנות ממבצעים שווים?

אמזון פריים דיי, חג הקניות של אתר Amazon מתקרב וזה הזמן הטוב ביותר להכיר אותו, איך להנות מהמבצעים ואיך לקנות בזול. אם אתם אוהבי קניות, אז הכתבה הזו לכם במיוחד.

פורטל שאל איך עונה לכם.

מהו אמזון פריים דיי?

אמזון פריים דיי [Amazon Prime Day] הוא חג הקניות הגדול של אתר המסחר האלקטרוני הענקי ביותר בעולם, חג קניות מיוחד ופרטי למדי ללקוחות החברה.

אז כמו שהשם מרמז, מדובר על יום מיוחד של אמזון פריים. אמזון פריים הוא מועדון הלקוחות והצרכנות של האתר אשר מביא לחבריו את המוצרים והשירותים הטובים של אתר הקניות המוביל.

במסגרת חג הקניות, רק חברי המועדון יכולים להנות ממבצעים ומהנחות על מוצרים של אמזון ושל הספקים המוכרים בפלטפורמה. הנחות שמגיעות עד לעשרות אחוזים ביחס לימים רגילים.

מתי אמזון פריים דיי?

חג הקניות המיוחד מתקיים לרוב בחודש יולי של כל שנה.

השנה, אמזון פריים דיי מתקיים בימים שלישי ורביעי 12-13 בחודש יולי 2022. אפשר להנות מהמבצעים למשך 48 שעות רצופות, החל מהשעה 10 בבוקר לפי השעון בישראל ביום ה-1 לחג.

איך קונים ונהנים ממבצעים?

אמזון פריים דיי מיועד ללקוחות שהם חברי המועדון בלבד, ולכן כדי להנות מהחג, צריך להירשם בתור חבר מועדון.

החברות במועדון, היא לא בחינם, אלא עולה כמה דולר בחודש. אבל במסגרתה אפשר לקבל משלוח מהיר עד הבית (עד יומיים, לעיתים גם פחות), גישה למוצרים והטבות מיוחדות, וגם קבלת שירותים נוספים של אמזון כלולים או בהנחה (כמו מיוזיק, וידאו וכד').

אפשר לקבל 30 ימי ניסיון חינם ממש כאן, ללא התחייבות וביטול בכל מועד.

לאחר מכן, תוכלו למצוא את המוצרים והמבצעים שלכם. לפי העבר, אמזון תספק הנחות על רוב המוצרים והשירותים שלה, וספקים רבים מתחומי חשמל ואלקטרוניקה, אופנה, מוצרים לבית, ואחרים מצטרפים לחגיגה.

כדי לצפות בכל המבצעים לקראת החג לחצו כאן.

    קבל/י הצעת מחיר ממומחה כעת!


    למידע נוסף, אפשר לנסות את מנוע החיפוש