איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - חשמל ואלקטרוניקה - מכשירים אלקטרוניים - איך בוחרים מכונת כביסה

איך בוחרים מכונת כביסה


מכונת הכביסה תלווה אתנו לאורך תקופה ארוכה ביחס למכשירי חשמל אחרים ולכן חשוב מאד לבחור מכונה חסכונית, אמינה, בטיחותית ויעילה. אבל מה לעשות שרובנו לא מבינים במכונת כביסה וככל הנראה שאם הגעתם למדריך זה, כנראה שזו הפעם הראונה. מדריך זה נועד כדי להציע לכם מספר דגשים לפני רכישת מכונת כביסה.

הדגשים שעליכם לבחון לפני רכישת מכונת כביסה הם:

1. תקציב - חשוב שתגדירו לכם תקציב מראש כי אחרת ניתן להתבלבל בקלות. טווח המחירים של מכונות נע מ 1,500 ש"ח למכונה המתאימה לזוג ללא ילדים ועד ל 6,000 ש"ח למכונה שאפילו מנעימה במנגינה בזמן הכביסה, אז חשוב לתקצב. זכרו שיש תשלומים אבל זה לא אמור לשנות לכם.

2. התאמה לכמות הנפשות בבית - מכונות בתכולה של 5-6 ק"ג מתאימים בד"כ לזוג או זוג עם ילד. עבור משפחה עם 4 נפשות ויותר עדיף מכונות של 7-10 ק"ג, לפי הצורך.

3. התאמה למקום - שימו לב, תכננו איפה תשב המכונה, מדדו את המקום ותחליטו איזה פתח אתם צריכים, פתח עליון או פתח צדדי. אם גם מייבש הולך לשבת על המכונה צריך לבדוק גם את הגובה ואל תשכחו שמכונת כביסה צריכה חיבור לאינסטלציה.

4. נתונים טכניים -  יש לשים לב למשל לדירוג אנרגיה: מסמן את דירוג צריכת האנרגיה שלה. צריכת האנרגיה נקבעת עפ"י תו תקן אירופי ומסומנת באותיות A עד G. במקרה זה, דירוג A הוא הטוב והחסכוני ביותר.  אם תראו מכונה AAA היא הכי חסכונית, AAC היא חסכונית אך הסחיטה פחות למשל. סל"ד: (סיבובים לדקה) נתון רלוונטי לתהליך הסחיטה הסל"ד קובע את מהירות בעת הסחיטה וככל שהוא גבוה יותר, כך הסחיטה מהירה יותר. עם זאת, יש לזכור שישנם
בדים עדינים שסחיטה בסל"ד גבוה עשויה להרוס אותם,

5. חסכון במים וחשמל - צריעת המים של המכונה משפיעה באופן ניכר על עלות ההפעלה שלה בעיקר ששיטת התשלום על שימוש במים השתנתה. מכונה עם שקילה אוטומטית היא חסכונית הן במים והן בחשמל אם לא לפחות לחצן חצי כמות.
 
6. מכונה עם תצוגה דיגיטלית או מכנית - לוח פיקוד דיגיטלי הוא לרוב נוח יותר לתפעול והוא יפה ומרשים יותר. זה ההבדל העיקרי. ייתכן שלוח פיקוד דיגטלי נוטה גם להתקלקל יותר אבל זה שנוי במחלוקת.

7. מכונה עם מייבש כביסה - בשוק קיים מספר קטן של מכונות כביסה הכוללות גם מייבש כביסה. מכונות משולבות אלו יקרות באופן משמעותי ולא מומלצות כלל בשל בלאי גבוה יותר.

8. בטיחות - דגשים שיש לשים לב: התקנת המכונה צריכה להתבצע אך ורק ע"י טכנאי מכונות מוסמך, נעילת דלת המכונה והלחצנים: מנגנונים שעיקרם הגנה בפני ילדים. מערכות למניעת הצפה, מניעת רעידות במכונה.

9. תוכניות כביסה - יש מכונות שהתכניות כביסה הם בלחיצת כפתור, למשל מכונה לצבעוני, מכונה למגבות וכו. עדיף שיהיו כמה שיותר תוכניות כדי לחסוך לכם התעסקות.


מאת: צח


תגיות: מכונת כביסה, כביסה, מכונות כביסה, How to Select a Washing Machine

מדריכים קשורים:

איך לנקות נעליים
איך לכבס ג'ינס
איך לבחור מכונת כביסה
איך מבצעים רכישה נכונה של מכונת כביסה
איך בוחרים מכונת כביסה
  • rating: 2.9 based on 551 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports