איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - אינטרנט - קידום ופרסום אתרים - איך לומדים קידום אתרים

איך לומדים קידום אתרים


קידום אתרים מקצועי ניתן ללמוד באמצעות קורס קידום אתרים, ספר טוב (למי שיש יכולות לימוד עצמי גבוהות) – כך או אחרת מדובר ביישום תיאוריות הלכה למעשה. כלומר, לא מספיק ללמוד וחייבים גם ליישם. דרך אחת לעשות זאת, בטרם נקדם אתרי לקוחות ונעמיד אותם בסיכון היא לבנות לנו אתרים ולקדם אותם לצרכינו. ניתן להחזיר את ההשקעה בבניית האתר לעיתים בזאת שנטמיע בהם מודעות פרסום (של גוגל או תוכניות שותפים שונות) – למרות שאין הסמכה סדורה ללימודי קידום אתרים וכל קורס, לדוגמה, פועל לפי שיטות קידום שונות- מומלץ לשאול ולבדוק (גם באינטרנט) אילו המלצות יש לקורס או הספר האמור. בארץ למשל, לניסיוני, לא מצאתי ספר המתאר את התיאוריה ושיטות הקידום מ-א' ועד ת'. עם זאת בחו"ל ישנם מעט טובים כגון SEO BOOK והספר החביב עלי במיוחד – The Art of SEO. בהמשך הדרך יש להשתלם בקורסים וסמינרים נוספים לרוב, גם אונליין, זאת היות ותחום קידום האתרים הוא תחום דינאמי מאוד ושיטות טובות (וגם גרועות) לקידום קיימות למכביר.קורס קידום אתריםזוהי הדרך המקובלת יותר, בארץ, ללימודי SEO, קידום אתרים ושיווק באינטרנט בכלל. למי שלא ניחן ביכולות אוטו-דידקטיות יוצאות מן הכלל זו גם הדר המומלצת. במהלך הקורס רוכשים יסודות תיאורטיים חזקים אשר עוזרים בהמשך בעבודה השוטפת.ספר קידום אתריםהלימוד מהספר אינו מתאים לכול אחד, קודם כול, מהסיבה הפשוטה שספרים טובים ניתן להשיג בעיקר באנגלית – ספרים שהם עבי כרס ומקיפים. לרוב הלימוד מהספר מתאים למשהו אשר חי את עולם האינטרנט בדרך אחת או אחרת ומכיר את מושגי המפתח ואולי מעט HTML. מעבר לכך, יש צורך כמובן ליישם, הווה אומר להפעיל אתרים ולקדם אותם בהתאם לכול ההנחיות (לפני שמקדמים אתרי לקוחות כאמור) דבר זה נחוץ אגב לא רק לעניין הניסיון אלא גם על מנת שנוכל להציג תיק עבודות ללקוח הפוטנציאלי במידה ונתבקש לעשות כן.פורום קידום אתריםפורומים ישנם בארץ ובעולם, חלקם מקצועיים יותר וחלקם פחות. החוכמה היא להפריד בין המידע הרלוונטי והנכון יותר לזה אשר פחות ולא לקבל אל הדברים כמובן מאיליו היות ויש בפורומים גם הרבה שטויות (מטבע הדברים שמדובר בתוכן גולשים זה כך) עם זאת החיבור של מקדם האתרים לעולם התוכן והחדשות בתחום הוא דרך בלוגים ופורומים בתחום כך שניתן לומר שבתמהיל מסוים הדבר הכרחי.

סמינרים בנושאי קידום ושיווק באינטרנט 


לאחר שהכרתם את הבסיס מומלץ להשתלם מעת לעת בסמינרים והעשרות ברשת- אם מדובר ב-SEO לוידיאו או בשיטות מתקדמות להשגת קישורים איכותיים ישנם סמינרים טובים מאוד- חשוב רק להתרשם ולהירשם על סמך המלצות ולא לפי בחינת אטרקטיביות הסילבוס על פניו.אני מאחל לכם הרבה בהצלחה, עולם קידום האתרים הוא עולם מרתק אשר אינו מתאים לכול אחד אולם מי שימצא בו את דרכו ייהנה לבטח ממקצוע מספק ומאתגר.


מאת: איתן יריב


תגיות: קידום אתרים, פורום קידום אתרים, קורס קידום אתרים, How to learn SEO

מדריכים קשורים:

איך להשתמש באינטרנט כמנוף להגדלת הכנסות העסק
איך לבנות אתר אינטרנט
איך לקדם אתר בגוגל
איך בונים אתר ב-Google Sites
איך עושים מחקר מילים
איך למצוא מילות מפתח כדי להופיע בעמוד 1 בגוגל
איך לקדם את האתר שלך בחינם
איך לקדם אתרים - שאלות ותשובות
איך מתחילים לקדם אתר באינטרנט
איך מחליפים כתובת דומיין של אתר ללא פגיעה בתהליך קידום אתרים בגוגל שנעשה עבור האתר?
איך לומדים קידום אתרים
  • rating: 2.8 based on 506 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports