איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - משחקים ותחביבים - משחקי לוח וקלפים - איך לנצח בשש-בש

איך לנצח בשש-בש


1. מטרת המשחק היא להוציא את כל כליך  לפני יריבך. כלומר- בהנחה שאתה השחקן שכליו אדומים, עליך להביא את כל הכלים לאיזור שמסומן באיזור 1 בתמונה הנ"ל ולהוציא אותם מהמשחק בהתאם לקוביות.


2.חשוב להבין, שלמרות שהמטרה היא להוציא בהקדם את כל כליך מהמשחק אין זה אומר שמיד עליך לשאוף להביא את כולם לאיזור 1(שחקן אדום). נכון יותר הוא להשאיר שני כלים אדומים באיזור 4 כדי שיהוו סכנה תמידית על כלים לא מוגנים של השחקן השחור.

3. בנוסף,  לשחקן האדום חשוב לבנות כמה שיותר בתים באיזורים 1 ו-2 כדי למנוע מהכלים השחורים ל"ברוח" מאיזור 1 ובמידה והשחקן האדום אכל כלי לשחור חשוב להקשות עליו כמה שיותר לחזור למשחק.

4. כדי להקשות על בריחה של השחקן השחור, חשוב ביותר למקם בית בעמודה 18 בתמונה הנ"ל. מהלך קלאסי  לסגירת עמודה זו הוא לקבל 6 ו-1 בתחילת משחק.

5. כמובן שטקטיקת המשחק נקבעת בהתאם להתפתחותו . במידה והשחקן השחור הצליח לברוח מהאיזור 1 – אין טעם לבנות בתים באיזור 2 אלא לשאוף לכמה שיותר בתים באיזור 1 כדי למנוע ממנו להכנס למשחק במידה ותצליח לאכול אותו.

6. במידה והשחקן שמולך משחק באגרסיביות ומנסה להציק ולהאט אותך בכל דרך- כלומר לאכול לך שחקנים תוך סיכון חייליו שלו, אין טעם להתחיל בטקטיקה של בניית בתים באיזורים 1 ו-2 אלא בקידום מהיר ככל הניתן של כלל חייליך לאיזור 1.

7. בסופו של דבר- הטקטיקה לנצחון צריכה להקבע בהתאם לדינמיקה של המשחק. אבל הכי חשוב הוא לדעת לדבר עם הקוביות. דאבל 6 6 לרוב ינצח את כל הטקטיקות.

8. בהצלחה !






מאת: Nikos


תגיות: לנצח בשש-בש , ששבש, שש בש, שש-בש, How to win in backgammon




איך לנצח בשש-בש
  • rating: 2.9 based on 451 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports