איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - ספורט וכושר - ספורט וכושר כללי - איך לעשות קוביות בבטן

איך לעשות קוביות בבטן


בניית שרירי בטן או קוביות בבטן היא דרך טובה לפתח את הגוף. שיפור וחיזוק מצב השרירים באזור זה יסייעו לבריאות ולחוזק הגוף. כדי לפתח את שרירי הבטן במהירות נצטרך להתאמן יום יום, ולאכול אוכל מתאים ובריא. הנה כמה עצות שיעזרו להשיג קוביות בבטן:

1. מה שטוב בפיתוח שרירי הבטן, הוא שזו מטרה ברורה שניתן לראות בבירור. התמקדות במטרה תעזור לנו להשיג מוטיבציה ולהתאמן. ניתן לצלם את עצמנו לפני תחילת האימונים, כדי לעשות השוואה לאחר תקופת האימונים ולראות את ההבדל שנוצר באזור הבטן. חשוב שנקבע זמן קבוע לאימון קבוע אותו נעשה כל יום.

2. האימונים עצמם יכולים לכלול כפיפות בטן מסוגים שונים, הרמות רגליים ועוד. כדאי שנתחיל ממספר נמוך של תרגילים ביניהם ניקח הפסקה, כדי לא לאמץ את השרירים מעבר ליכולת שלהם. נחלק את התרגילים ל"סטים" קבועים, ונגביר את כמות האימון וכמות הסטים עם הזמן.

3. במהלך תקופה האימונים, כדאי שנצרוך מאכלים המכילים הרבה פרוטאין. פרוטאין אחראי לבניית שרירים, והוא נמצא בעיקר במאכלים כמו גבינה, חלב וביצים. עדיף להימנע ממאכלים לא מועילים לשרירים, כמו צ'יפס, ממתקים ואלכוהול. כמו כן, נשתה יותר מים לפני ובמהלך האימון. פעילות גופנית גורמת לנו להזיע הרבה, ונצטרך להחזיר את הנוזלים אותם אנחנו מאבדים.

4. ככל שנאמן את שרירי הבטן, נשרוף קלוריות ונתקרב לתוצאה אותה אנחנו רוצים להשיג. פעילויות ספורט כמו שחיה, רכיבה על אופניים או ריצה יעזרו מאוד להשיג את המטרה. כך נוריד במשקל ונפתח את שרירי הבטן עד למראה הרצוי.

מאת: עוזי


תגיות: כושר, שרירי בטן, ספורט, פעילות גופנית, How to make a belly cubes

מדריכים קשורים:

איך להתאמן בחדר כושר
איך להשיג קוביות בבטן ?
איך רצים נכון
איך להתמיד בחדר כושר
איך לבחור נעלי ריצה לנשים?
איך מתאוששים מפציעה ספורטיבית במהירות?
איך לעשות קוביות בבטן
  • rating: 3 based on 537 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports