איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - שונות - איך לעשות היפנוזה

איך לעשות היפנוזה


פעם היפנוזה הייתה דבר שנחשב לטריק או קסם, אך כיום היא מוכחת כעובדת וגם משמשת מטפלים בסוגים שונים של תרפיות. כדי שהיפנוזה תפעל, חשוב שהמהופנט יהיה במצב שהוא מקבל את הוראות המהפנט, ולא מנסה להתנגד. הנה מספר צעדים שיאפשרו להפנט אדם:

1.  בהיפנוזה אמיתית לא משתמשים באמת בשעון או כל גימיק אחר. כדי להתחיל בהיפנוזה נכבה את האור ונדבר בקול שקט. באמצעים אלו אנחנו יוצרים אווירה רגועה וגורמים לאדם להאמין שהוא יכול להיות להתהפנט. אנחנו בעצם מנחים אותו אל מצב תודעתי מסוים שבו הוא פתוח להיפנוזה.

2. מבקשים מהאדם לנשום נשימות עמוקות, כשהוא נושם דרך האף ונושף דרך הפה, עד שהוא מרגיש רגוע ביותר. באותו זמן בו המהופנט נרגע, נמשיך לדבר אליו בקול שקט. רצוי שנגיד דברים חיוביים, ולא נשתמש במשפטים שליליים של "אל תעשה כך וכך".

3. כדי להכניס להיפנוזה של ממש, ננחה את המהופנט לסגור את העיניים ולדמיין סיטואציה נעימה כמו שחיה באוקיינוס או כל רעיון אחר שיכול להתאים לאדם הספציפי. במהלך מסע דמיוני זה נוכל לזהות אם המהופנט או המהופנטת אכן נכנסים למצב רגוע או סוג של טרנס. דבר זה יכול לקחת כמה זמן.

4. כעת ננחה את המהופנט לפתוח את העיניים ולהתרכז בחפץ כלשהו בחדר. בזמן שהאדם מתרכז בחפץ נדבר אליו ונגיד לו כמה הוא נרגע, שהידיים שלו נעשות רפויות, ושהוא חש מאוד רגוע. כעת אמור להיווצר מצב של היפנוזה עמוקה, בו האדם יגיב לאט כשננסה לשוחח איתו ולשאול אותו שאלות.

5. השלב האחרון בהיפנוזה יהיה להעיר את המהופנט: נשנה את קולנו לטון אסרטיבי, ונגיד לו שהוא יתעורר בספירה ל3, ירגיש עירני ומרוכז, ויזכור את כל מה שדיברנו עליו. ניתן גם להנחות אותו לא לזכור את הדברים. כדאי לדעת שלאחר התעוררות מהיפנוזה, האדם עלול להיות מבולבל וגם להכחיש כי הופנט כלל וכלל.

 


מאת: עוזי


תגיות: היפנוזה, סוגסטיה, היפנוט, How to do hypnosis
איך לעשות היפנוזה
  • rating: 2.9 based on 540 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports