איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - תחבורה - רכבים - איך נבחר חברת הסעות אוטובוסים?

איך נבחר חברת הסעות אוטובוסים?


מידי פעם עולה הצורך בהזמנת הסעה בין אם זה לאירוע, הסעה לבית הספר או לעבודה. בגלל שיש כל כך הרבה חברות הסעות שם בחוץ חשבנו לתת לכם כמה טיפים על מה לבדוק לפני שמחליטים על חברה:

1. תקינות האוטובוסים – היות והאוטובוס הוא כלי הרכב שישמש אותנו להסעה, עליו להיות בטיחותי ומתוחזק עד כמה שניתן. כמובן שאף אחד מאיתנו לא מיומן מספיק לבדוק בצורה טכנית את תקינות האוטובוס, לשם כך אפשר להיעזר בדוחות הביקורת של קצין הביטחון בתעבורה של אותה חברת הסעות.

2. רישיונות החברה – חשוב מאוד שלחברת ההסעות שתבחרו יהיו רישיונות רלוונטיים ותעודות שמעידות על כך שהחברה אכן פועלת לפי חוק ומאושרת מבחינת מתן הסעות. במידה והחברה נותנת שירותי הסעות ילדים – עליה להיות העלת הרישיון המתאים לכך. על מנת לשמור על ביטחון ילדינו, יש להבטיח שהאוטובוסים פועלים לפי חוק ועומדים בתנאים המחמירים ביותר ויסיעו את ילדינו הביתה בשלום.

3. נהגים מקצוענים וזהירים – על הנהגים של חברת ההסעות להיות בעלי ניסיון ולהיות זהירים ובכך לשמור על ביטחון הנוסעים. על החברה מוטלת החובה להעביר את נהגיה הכשרה מקצועית ומקיפה וכן לבחור בנהגים ללא הרשעות או עבירות תנועה וללא עבר פלילי ובעלי תיק נקי. כמו כן על החברה להעניק תנאים נוחים לנהגיה, שיהיה להם מספיק שעות מנוחה על מנת שיוכלו לנהוג ללא הפרעות ולעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר.

4. מה שבטוח ביטוח - לאחר שוידאתם שהאוטובוסים תקינים ושלחברה הרישיונות המתאימים, בידקו שלחברה יש פוליסת ביטוח המבטיחה לכם ולילדיכם כיסוי מלא במקרה ותתרחש תאונת דרכים. אי אפשר לנבא את העתיד ולדעת מה יהיה ולכן חשוב לבטח את עצמנו בכל מצב.
מקורות

חברת הסעות - מסיעי כל גיל


מאת: מסיעי כל גיל


תגיות: חברת הסעות, אוטובוסים, הסעות ילדים, הסעות עובדים,

מדריכים קשורים:

איך לטייל בארץ?
איך לבחור הסעות וטיולים בתוך העיר אשקלון ומאשקלון לרחבי ישראל
איך נדע אם צמיגי הרכב תקינים לנסיעה?
איך נבחר חברת הסעות אוטובוסים?
  • rating: 2.8 based on 375 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports