איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - אוכל ושתיה - תוספי מזון - איך ואיפה להזמין דיאטת פטל ?

איך ואיפה להזמין דיאטת פטל ?


פרסום תוצאות המחקר אודות דיאטת הפטל או דיאטת הפטל קיטון באמצעי התקשורת חולל סערה ציבורית לאחרונה. צרכני הדיאטה היו מרוצים מן הפרסום וגם מן התוצאות גם הרשתות  החברתיות גדשו וגעשו עם תמונות של לפני ואחרי דיאטת הפטל, תגובות, פרסומים מסרים וכו'. אפילו הטלוויזיה והרדיו בארה"ב הושפעו מן הסערה הציבורית, והחלו להזמין לתכניות האירוח באמריקה מומחים בתחום הדיאטה וצרכנים מרוצים שהוכיחו את יעילות הדיאטה והציגו לראווה את תמונותיהם מלפני השימוש בכדורי הפטל ולאחר מכן. הצרכנים העידו על ההצלחה כתוצאה מן השימוש במוצר עד כדי שכינו את הדיאטה בכינויים כגון "שריפת שומן בבקבוק" או "שאיבת שומן בבקבוק".   

בעקבות החשיפה הרחבה באמצעי התקשורת וברשתות החברתיות, פרסום תוצאות המחקר, והשמועות הרבות, נוצרה דרישה נוספת לדיאטת הפטל, המוצר נחטף במהירות, המדפים נותרו ריקים ונוצר מחסור בשוק.

הצרכנים החלו ללחוץ על היצרנים, התקשרו, דרשו, הזמינו ושילמו מראש, נרשמו ברשימות ההמתנה וחיכו בחוסר סובלנות לקבלת המוצר כדי לפצוח בדיאטה הקלה והמהירה.

מאיפה להזמין את דיאטת הפטל ?

את דיאטת הפטל ניתן להזמין באמצעות האינטרנט בלבד היום, ורשת דיאט-פארם היא הראשונה לשווק את המוצר בישראל. המחיר המומלץ לצרכן נע בין 300 ₪ - 500 ₪ וחשוב לדעת שמדובר בכדורי דיאטה טבעיים שאינם מכילים חומרים כימים. בנוסף, חשוב לדעת שישנם מספר שרלטנים אשר מוכרים כדורי פטל עם חומרים מסוכנים לשימוש על מנת להוריד עליות ייצור, יש להיזהר מרכישת מוצרים שאתם אינם מכירים או שאנכם מכירים את היצרן או המשווק. אנו ממליצים לכם על מוצרים המופעים מטה. לינק מצורף למטה למכירת המוצר.

 

המחלוקות שנוצרו בעקבות דיאטת הפטל

המחקרים הוכיחו את יעילותה של דיאטת הפטל ואף פרטו את היתרונות של כדורי הפטל, אך יחד עם זאת התעוררה השאלה מה יהיה אם בעקבות העדר פיקוח על שיווק המוצר יעשה שימוש לא נכון בכדורי הפטל? מסיבה זו הועלתה ההצעה לאסור את השיווק של דיאטת הפטל ולהטיל פיקוח על צריכת המוצר כך שניתן יהיה לקבלה אך ורק בהתאם למרשם רפואי.

הצעה זו הועלתה בעיקר בעקבות החשש שאנשים רזים ובמיוחד נערות צעירות יעשו שימוש בכדורי הפטל, יאבדו משקל ויגיעו לתת משקל ולאנורקסיה ויסכנו את בריאותם. 

אין ספק שיש לתת משקל לחששות הללו, אך מן המחקרים עלה כי כדורי הפטל נחשבים גם כתוסף מאחר ויש להם ערכים תזונתיים, ועל כן עלתה הטענה כי לא ניתן לפסול אותם לשווק כשם שלא ניתן לפסול את שיווקם של הויטמינים. 


המחלוקת שנוצרה בעקבות החשש מכדורי הפטל נרגעה אט אט ולא הגיעה לקנה מידה רחב ביחס לסערה שהתחוללה סביב דיאטת הפטל שהגיעה לקנה מידה רחב וסוחף. אין ספק כי הצרכנים הרבים המשיכו לדרוש ולהשתמש בכדורי הפטל קטון, שהרי הרצון להיות רזים ויפים חזק מכל דבר אחר.  

 

 




מקורות

דיאטת פטל קטון
קניית דיאטת פטל


מאת: צח


תגיות: דיאטת פטל, דיאטת פטל קטון, פטל קטון, Raspberry ketone,

מדריכים קשורים:

איך דיאטת פטל קטון מסייעת לירידה במשקל?
איך לזהות את דיאטת הפטל המקורית




איך ואיפה להזמין דיאטת פטל ?
  • rating: 2.9 based on 595 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports