איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - משחקים ותחביבים - משחקי לוח וקלפים - איך משחקים פוקר

איך משחקים פוקר


פוקר הוא משחק קלפים מפורסם שדורש חשיבה ויכולת להערים על היריב גם כאשר אין לנו קלפים מוצלחים. כל משחק קובעים דילר, אשר אחראי לחלוקת הקלפים וערבובם. במידה והמשחק כולל הימור, השלב הראשון יהיה קודם לבצע הימור ראשוני ואז לחלק את הקלפים. כמובן שמומלץ לשחק במשחק לכיף ולא חלק מהימורים על כסף אמיתי. הנה מספר צעדים שיעזרו לנו ללמוד ולשחק פוקר:

1. לאחר שחולקו הקלפים, כל שחקן בתורו יהמר בעזרת הצ'יפים שיש לו, שישמשו סוג של מטבע בזמן המשחק. כל סיבוב ניתן להעלות הימור לפרוש, ובסוגי פוקר מסוימים גם להחליף קלפים.

2. משחק פוקר מסוג פופולרי הוא "טקסס הולדם", בו אפשר למצוא מספר מונחים כמו "צ'ק", מילה אותה אומרים כאשר משווים הימור של אחר ונשארים במשחק ו"בליינד" שהוא סכום ההימור הראשוני שעל כל שחקן לשים על השולחן כדי להיכנס למשחק.

3. בעוד החוקים משתנים בין סוג אחד של פוקר לאחר, צירופי הקלפים שיעזרו לנו לנצח במשחק קבועים. ישנם צירופי קלפים חזקים וחזקים פחות, וכדאי שנלמד את סדר הצירופים, מהכי חלש עד לצירוף הכי חזק- כדי שלא נתבלבל בנושא באמצע המשחק. הצירופים החלשים ביותר הם כמובן כלום(כלומר ללא צירוף קלפים), זוג קלפים מאותו סוג ושני זוגות. שלישיה של קלפים דומים נחשבת כבר לצירוף חזק יותר.

4. צירופים חזקים הם: הסטרייט – חמישה קלפים ממוספרים לפי הסדר, לדוגמא- 2,3,4,5,6. אחריו צירוף הפלאש – חמישה קלפים עם אותה צורה, לדוגמא חמישה קלפים מסוג לב אדום.  צירוף חזק יותר וקלאסי הוא פול האוס. פול האוס כולל שלישיה וזוג, למשל שלושה מלכים ושתי מלכות.

5. צירופי הקלפים החזקים ביותר לפי הסדר, הם:  רביעייה – ארבע קלפים מאותו סוג, למשל ארבע שישיות. אחרי רביעייה נמצא הסטרייט פלאש –  כמו הפלאש הרגיל רק שעל הקלפים להיות גם באותו הסמל, לדוגמא: 2,3,4,5,6 כשכולם מסוג תלתן. צירוף הקלפים החזק ביותר במשחק הוא רויאל פלאש – רויאל פלאש הוא כמו הסטרייט פלאש, רק שהקלף הנמוך ביותר בפלאש צריך להיות 10. כלומר – 10, נסיך, מלכה, מלך ואס שכולם מאותו סוג(למשל לב אדום).

6. צירופי הקלפים יכולים לעזור לנו לנצח, אבל לא פחות לדעת איך להערים על היריב. רק אנחנו רואים את הקלפים שלנו, ולכן יכולים לבלף את השחקנים האחרים ולגרום להם לחשוב שיש לנו יד חזקה או חלשה, לפי המטרה שאנחנו מנסים להשיג. יש שיגידו שצריך כישרון טבעי כדי לנהוג באסטרטגיות שכאלה במהלך משחק פוקר, אך תמיד אפשר להתאמן ולהשתפר.מקורות

צירופי הקלפים השונים


מאת: עוזי


תגיות: תחביבים, משחקים, משחקי קלפים, פוקר, How to Play Poker

מדריכים קשורים:

איך משחקים טאקי
איך בוחרים את שחקן הכדורגל של העשור
איך משחקים בלאק ג'ק
איך משחקים פוקר
  • rating: 2.9 based on 492 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports