איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - יחסים - איך עושים ילדים ?

איך עושים ילדים ?


לא מדובר פה במדריך בשלבים המספר איך וכיצד עושים ילדים. לעשות ילד זה לא דבר טכני וצריך להבין את ההיבטים השונים והמורכבים לפני זה. אך למי שסקרן להבין כיצד עושים ילדים באופן הכי פשוט, נתחיל עם הסבר בפן המיני.


איך באים ילדים לעולם ?

לא החסידה אחראית על הבאת הילדים לעולם למרות שיש אגדה אורבנית שמספרת על כך. אך הדבר הוא פשוט יותר משנדמה. ראשית, בשביל לעשות ילדים צריך זוג, גבר ואישה בבשלות מינית ובעל פיריון. בשלות מינית מגיעה בגיל העשרה, והיא משתנה בין אדם לאדם, אך באופן כללי הבגרות המינית והפיריון נעים בין גיל 12 ל 17.

כאשר יש זוג הרוצים להביא ילד לעולם, והם בחנו את ההיבטים השונים, צריך לקיים יחסי מין מלאים על מנת שנוזל הזרע של הגבר יעבור אל תוך הנרתיק של האישה, ולאחר מכן יפגוש ביצית. כאשר זרע של גבר וביצית של אישה נפגשים בתוך הרחם, מתחיל שלב ההיריון אשר אורך כתשעה חודשים ולאחר מכן מסתיים בלידה של תינוק, בן או בת, בסיכויים שווים.

את קיום יחסי המין יש לבצע בזמן הביוץ של האישה, יש נוסחאות לחישוב ביוץ אולטימטיבי, אך באופן כללי מדובר בעשרה ימים הבאים לפני קבלת המחזור של האישה. (אישה אשר לא מקבלת מחזור לא יכולה להיכנס להיריון ולכן לא יכולה להביא ילדים לעולם) לאחר המחזור ישנה תקופה שנקראת הימים הבטוחים, ובתקופה זו, ובגלל שהשלייה מתפוצצת, אין אפשרות להיכנס להיריון.מה חשוב לדעת לפני שמביאים ילדים לעולם ?

ראשית, צריך להיות מוכנים לנושא נפשית וכלכלית. לטפל בתינוק עד גיל צעיר 9-12 זו משימה קשה המצריכה 24 שעות של זמינות, לכן עדיף לעשות את זה בזוג כדי לחלק את הנטל. אך חשוב מכך, צריך להיות בשל ולהבין שאחרי הבאת ילד לעולם החיים משתנים מאד, וההורים צריכים לעשות ויתורים גדולים מאד בחייהם ולהשקיע את כל זמנם בגידול הילד.

שנית, ילד עולה כסף, מדובר במזון, בטיטולים, במוצרים, בתרופות, בבגדים, בחוגים וכו'. חישוב פשוט מצביע על כך שכל ילד עולה סביב 3,000 ש"ח בחודש, שזה 36,000 ש"ח בשנה, וזה מינמום.


מי לא יכול להביא ילדים לעולם ?

יש 3 קבוצות עיקריות שאינם יכולים להביא ילד לעולם, בנים ובנות גם יחד:

1. מי שאינו בשל מינית - כלומר נערה שטרם קיבלה מחזור, וילד שספירת הזרע שלו נמוכה, או שכלל אין לו זרע.
2. בלות מינית - נשים שכבר אינן מקבלות מחזור בגלל שעברו את גיל העמידה, בד"כ זה אחרי גיל 50, וגברים שספירת הזרע שלהם יורדת, בד"כ אחרי גיל 60.
3. עקרים - אנשים שי להם בעיות רפואיות והם אינם יכולים להכניס להיריון או להיכנס להיריון.


מאת: שירי


תגיות: ילדים לעולם, כיצד מביאים ילד לעולם,
54.196.38.114