איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בריאות - בריאות גברים - איך לטפל באין אונות ומה הפתרונות הקיימים

איך לטפל באין אונות ומה הפתרונות הקיימים


תופעת האין אונות נפוצה בקרב גברים אשר חצו את גיל ה – 40, כאשר הנתונים מראים כי כי כמחצית הגברים בין הגילאים  40 ל – 70 סובלים מתופעת האין אונות בדרגות שונות, אך גם הגברים הצעירים יותר עלולים לסבול מן התופעה כאשר הרקע לתופעה יכול להיות פיזי (בעיות בריאותיות) או נפשי (בעיות רגשיות). ברפואה מוגדרת תופעת ה"אין אונות" כליקוי בתפקוד המיני הנובע מחוסר יכולתו של הגבר לקיים משגל או חוסר יכולת להגיע לסיפוק (פליטת זרע) בעקבות בעיות או הפרעות בזקפה.

 

הגורמים לתופעת האין אונות

 

שני גורמים עיקריים עלולים לגרום לתופעת האין אונות, גורמים פיזיים וגורמים נפשיים.

 

הגורם הפיזי

 

גם גברים צעירים וגם מבוגרים יותר עלולים לסבול מבעיות בריאותיות המשליכות על התפקוד המיני וגורמות לתופעת האין אונות.

 

תופעת האין אונות עלולה להיגרם כתוצאה ממצבים בריאותיים שונים כגון השמנה, מחלת הסוכרת, דיכאון, בלוטת ערמונית מוגדלת, ניתוח בבלוטת הערמונית, מחלות לב, שבץ מוחי, טרשת העורקים, לחץ דם גבוה, תפקוד לקוי של בלוטות המין, יתר פרולקטין (הורמון) בדם, ירידה בהורמון הגברי - הטסטוסטרון, וכו', וגם כתוצאה מנטילת תרופות כגון תרופות נוגדות דיכאון, תרופות להורדת לחץ דם ועוד.  גורמים נוסף שעלולים לגרום לתופעת האין אונות הם הסיגריות, השימוש באלכוהול או בסמים.

 

הגורם הנפשי

 

כל אחד מן הגברים חווה או יחווה את תופעת האין אונות לפחות פעם בחיים בעקבות בעיות רגשיות. בעיות רגשיות כגון לחצים, כעסים, חרדות, בעיות בין בני זוג, טראומה, דיכאון, בעיות ולחצים במקום העבודה, פיטורין, פרידות מבן זוג או מוות של מישהו קרוב, התרגשות מבת זוג חדשה או מנוסה, הפחד להכשל, קיום יחסי מין במקום לא בטוח, בסתר או בהחבא, בגידה וכו', כל אלה עלולים לפגוע בתפקוד המיני התקין ולגרום להפרעות בזקפה.

 

כאשר המחשבות נודדות לכיוונים אחרים, קשה לגבר להתרכז בקיום יחסי המין. מצבים נפשיים עלולים להיות זמניים ולחלוף, ואיתם יחלפו גם ההפרעות בזקפה, אך לעיתים תופעת האין אונות תגרום לחרדות ביצוע אשר יובילו את הגבר להרגשת תסכול חוסר בטחון וחרדות ביצוע כשלעצמן עלולות לגרום לבעיות בזקפה.

 

הטיפול בבעיות אין אונות

 

כיום קיימים טיפולים שונים ויעילים לבעיית האין אונות, אשר באמצעותם ניתן לטפל בבעיה, לשפר את התפקוד המיני ואף להתגבר על הבעיה, אך נתונים מראים כי אך ורק 10% מן הגברים פונים לטיפול ומקבלים טיפול ראוי לבעיה. רב הגברים נבוכים לדבר על הבעיה ולגשת לייעוץ, חלקם מעדיפים להתעלם מן הבעיה ואף להתנזר ממין, וחלקם רוכשים באופן עצמאי וללא מרשם את הגלולות לשיפור הזקפה.

 

בנוסף לאלה, קיימים גם גברים הניגשים לטיפול רפואי שאינו מקצועי מספיק ואינם מקבלים את הטיפול הראוי לבעיה ועקב כך מפסיקים הם להאמין כי טיפול רפואי יסייע להם לפתור את הבעיה ועל כן לא פונים לטיפול אצל רופא מקצועי אחר.

 

בעיה נפוצה נוספת הינה רכישת תרופות ללא מרשם, תרופות מזויפות או שפג תוקפן. התרופות המזויפות יכולות להכיל חומרים לא יעילים, מסוכנים או חומרים פעילים אך בכמות קטנה אשר לא ישפיעו על הזקפה ולא יניב תוצאות, מה שיגרום למטופל לא לבטוח בתרופות ולחשוב שאינן מסייעות לו, וזה במקרה הטוב.

 

בדרך לחיפוש הפיתרון נתקלים הגברים במצבים לא מעטים החוסמים ומשבשים את הדרך. גברים אשר לא מקבלים טיפול הולם וראוי לבעיית האין אונות עלולים להיפגע כפל כפליים,ובעיית האין אונות תשפיע גם על תחומים נוספים בחיים.

 

הבעיות בתפקוד המיני מורידות את איכות החיים באופן משמעותי, הבעיה משפיעה על הדימוי העצמי, גורמת לירידה בביטחון עצמי, לבעיות נפשיות ופסיכולוגיות כגון דיכאון, בטחון עצמי ירוד, תסכול וחרדות ביצוע. דיכאון וחרדות הן בעיות נפשיות ופסיכולוגיות העלולות להשפיע על התפקוד היומיומי, על חיי המשפחה, על העבודה וכמובן על איכות החיים.

 

 

 

פיתרונות לבעיית האין אונות

 

קיימים פתרונות יעילים ופשוטים לבעיות והפרעות בזקפה. הפתרונות הללו יסייעו לכל אחד מן הגברים להעלות את הביטחון העצמי, להרגיש טוב יותר עם עצמו ועם בת זוגו, להפסיק לחוש מבוכה ובושה, להעלות את איכות החיים, להמשיך ולתפקד בתחום המיני ובכל התחומים וכמובן להמשיך לחייך.

 

לרב, יותאמו הטיפולים בהפרעות הזקפה על פי הגורם לבעיה. ברב המקרים, כאשר הטיפול הרפואי הוא מקצועי, ידאג הרופא המטפל לערוך למטופל בדיקה גופנית קצרה, יפנה אותו לבדיקות מעבדה ויבצע תשאול קפדני. כיום, ניתן לפנות גם לרופא המשפחה ולשוחח איתו על נושא זה, רב רופאי המשפחה עוברים השתלמויות בנושא זה והם מוסמכים לתת ייעוץ לבעיות הללו ואף מרשם לתרופות המתאימות.

 

חברת פייזר – יצרנית הויאגרה דואגת לזמן את הרופאים לכנסים והשתלמויות בנושא גלולת הויאגרה, ולהעניק להם ידע והסמכה כדי שיוכלו לייעץ ולטפל במטופלים הסובלים מבעיות אין אונות, אם כי, מי שמעוניין בטיפול מקצועי ומעמיק יותר, עדיף לו לגשת לאורולוג המתמחה בתחום.

 

הטיפול בבעיית האין אונות

הטיפול הראשוני לבעיה מתבסס על טיפול תרופתי לשיפור הזקפה כגון ויאגרה, סיאליס ולויטרה. הטיפול התרופתי יסייע למטופל להשיג זקפה נוקשה וממושכת למשך קיום יחסי המין. באמצעות הטיפול יוכל המטופל להיפטר מחרדת הביצוע, אם קיימת, ולשפר ולשקם את חיי המין באופן משמעותי.


גלולות לשיפור הזקפה כגון ויאגרה, סיאליס ולויטרה הוכחו כטיפול יעיל ביותר ורב הגברים יכולים ליטול את הטיפול. כל התכשירים מבוססים על אותו מנגנון, הפועל באמצעות עיכוב אנזים
PDE5.


התעוררות הזקפה לאחר נטילת התכשיר תתבצע אך ורק כאשר יוצר גירוי מיני פיזי או מנטאלי, וכל אחד מן התכשירים ישפיע על כל אחד מן המטופלים באופן שונה ולתכשירים הללו תופעות לוואי מינימאליות כגון כאבי ראש, הפרעות במערכת העיכול (כגון צרבת) אודם בלחיים, קושי בהבחנה בין צבעים או הפרעות בשדה הראיה.

 

אצל רב המטופלים מסתבר, באמצעות הטיפול התרופתי, ניתן למצוא פתרון מנצח, אך לא לכל אחד מן המטופלים הטיפול התרופתי מתאים , ועל כן הטיפול מחייב מרשם רופא.

 

גברים אשר מסיבה זו או אחרת אינם יכולים ליטול את הגלולות לשיפור הזקפה, בד"כ גברים שלהם היסטוריה של מחלות לב או אירוע מוחי, לחץ דם לא יציב וכו', יופנו לטיפולים אחרים להשגת הזקפה כגון הזרקה לאיבר המין, טיפול בואקום, השתלת תותב בפין וכו'.  

 

לכל אחד מן הטיפולים יתרונות וחסרונות כאשר החיסרון הבולט של רב הטיפולים נובע מחוסר הנוחות והכאבים הנובעים מהטיפול, מפגיעה בספונטניות של יחסי המין, ומהעלות הגבוהה של הטיפולים. 

 

לסיכום:

-          אם נתקלת בקשיים, בעיות והפרעות בזקפה, לא מומלץ לסחוב את הבעיה למשך זמן רב, ככל שהטיפול יתבצע מוקדם יותר, כך ניתן יהיה לפתור את הבעיה במהירות ויעילות ולהימנע מבעיות נוספות בתחומים אחרים כגון דיכאון וחרדות ביצוע שיעיבו על שמחת החיים.

 

-          קשה לשוחח על הבעיה ולשתף את בת הזוג, את הרופא, את הרוקח וכו', אך לא כדאי להתעלם מהבעיה להסתיר אותה, להמציא תירוצים ולהתנזר ממין. ככל שהזמן יעבור קשה יהיה לשאת את הבעיה, להמשיך להסתיר, להמשיך לסבול, דבר שישפיע גם על תחומים אחרים בחיים.

 

-          כיום גם רופא המשפחה יכול לסייע לך ולתת מרשם לגלולות לשיפור הזקפה.

-          טיפול לא מקצועי, לא הולם ולא ראוי בבעיה עלול להביא לתוצאה הפוכה.

 

-          כדאי להעז ולגשת לטיפול רפואי מקצועי. מגוון אפשרויות הטיפול רבות ובד"כ גם פשוטות המבטיחות פתרונות והצלחה בטיפולים במרבית המקרים.
מקורות

Impotence


מאת: שלום


תגיות: אימפוטנציה, אין אונות, תפקוד מיני, ויאגרה,

מדריכים קשורים:

איך לקנות ויאגרה או סיאליס ללא מרשם
איך ומתי מומלץ ליטול סיאליס ?
איך לפתור בעיות תפקוד המיני
איך לרפא את תופעת האימפוטנציה
איך לזהות ולפתור בעיות בתפקוד המיני
איך להשיג זקפה באמצעים טבעיים
איך אפשר לקבל ויאגרה לנשים ?
איך לזהות בעיות בתפקוד המיני
איך לאבחן ולטפל בשפיכה מוקדמת ?
איך להתמודד עם אין אונות
איך לטפל באין אונות ומה הפתרונות הקיימים
  • rating: 2.9 based on 412 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports