איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - יחסים - איך להתגבר על לב שבור

איך להתגבר על לב שבור


התגברות על פרידה או לב שבור היא דבר קשה. סיום מערכת יחסים או דחייה יכולים להכאיב ולכן כדאי לדעת איך להתמודד עם המצב ולעבור אותו בדרך הטובה ביותר. הימים הראשונים בתהליך הם הקשים ביותר, ובהם נצטרך להקל על עצמנו – לנוח, לבטא ולשחרר את הרגשות השליליים. צריך להבין שדבר זה קורה לכל בן אדם בשלב זה או אחר, וגם אנחנו נתגבר ונעבור הלאה בסופו של דבר. נחלוק את מה שעובר עלינו עם חברים ומשפחה, וננסה גם להסיח את דעתנו ולהתעסק בדברים אחרים. הנה מספר טיפים להתמודדות עם לב שבור:

1. לאחר הימים הראשונים, נצא עם חברים גם אם אנחנו לא הכי מתים על הרעיון – הדבר ישפר את מצב הרוח שלנו. אפשר לבטא את הרגשות בעזרת כתיבה, ציור ולמעשה כל פעילות של ביטוי עצמי. נימנע מליצור קשר עם האדם שגרם לנו לכאב, ובמקום זה ניפגש עם חברים או משפחה.

2. נכין רשימה של דברים שאנחנו רוצים לעשות ולשנות. מצב של לב שבור הוא הזדמנות ללמוד ולהשתנות, וכך להתרענן ולצאת מהמצב המתסכל. זה חלק מחשיבה חיובית שאם נתמיד בה נקל על עצמנו ונוכל לצאת מהתסכול והעצב.

3. כאמור, חשוב להסיח את דעתנו כדי לא לשקוע בצער, עצבים ורגשות דומים. אפשר להתחיל חוג, לימודים, להתנדב או לפתח תחביב חדש. דווקא עכשיו נרצה להשקיע בחיים החברתיים שלנו, כדי שלא נשקע בדכדוך. יחד עם זאת, כדאי שניקח דברים לאט כשאנחנו פוגשים אנשים חדשים. עדיף לתת לכאב להחלים לפני שניכנס למערכת יחסים שוב.

4. לאחר שעברה תקופה מסוימת, חשוב שכן ננסה ליצור קשר רומנטי חדש, ונתגבר לגמרי על שברון הלב שעברנו. התגברות על משבר מסוג זה יכולה לקחת זמן רב , וזה טבעי. אם בכל זאת נראה לנו שהתהליך מתארך יותר מדי, או שאיננו מצליחים לנתק את עצמנו מהאדם שפגע בנו, ניתן לשקול טיפול פסיכולוגי שינחה אותנו איך לצאת מהמצב הבעייתי ולהימנע מדיכאון ובעיות אחרות.מקורות

How to Mend a Broken Heart


מאת: עוזי


תגיות: יחסים, אהבה, לב שבורת דיכאון, How to overcome a broken heart

מדריכים קשורים:

איך להתאהב
איך להתגבר על האקס
איך להשיג חבר\ה
איך לא להתאהב
איך להכיר בני זוג
איך למצוא זוגיות
איך למצוא אהבה ?
איך למצוא זוגיות ?
איך ליצור פרופיל מנצח באתרי הכרויות?
איך להתגבר על לב שבור
  • rating: 2.7 based on 550 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports