איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - דיאטה ותזונה - תזונה נכונה - איך לרדת בצורה זריזה ונכונה במשקל ולשמור עליו?

איך לרדת בצורה זריזה ונכונה במשקל ולשמור עליו?


שיטת לייף פורטה  הינה פרי פיתוח ישראלי המבוסס על ניסיון של מיטב התזונאים וההומאופתים בישראל ובעולם. השיטה מבוססת על עקרונות הומיאופתיים ועל מרכיבים טבעיים, העשויים מצמחים שנבחרו בקפידה, על מנת לתת מענה בריא ונכון לטיפול הטבעי בבעיית ההשמנה. בנוסף, השיטה בנויה מ- 3 צעדים פשוטים, שבזכותם אפשר להגיע למשקל הרצוי ולשמור עליו לאורך זמן:

הצעד הראשון

 טיהור וניקוי הגוף מרעלים -  במשך השנים הצטברו בגוף שלך רעלים, שהם תוצר של דיאטות מרובות, אכילה לא מאוזנת וגורמים סביבתיים. כדי שהגוף יעבוד במיטבו בתהליך הירידה, חשוב לנקות אותו מהרעלים שהצטברו בו. באמצעות חליטת צמחים בלעדית, יחד עם תפריט מאוזן, המותאם לך באופן אישי, עפ"י סוג הדם שלך, מצבך הבריאותי, ההעדפות שלך, סדר היום ואורח החיים שלך, נטהר את הגוף במשך שלושה שבועות, נביא אותו לתפקוד תקין ונכין אותו לצעד השני – הירידה במשקל.

הצעד השני

 שינוי הרגלים וירידה מבוקרת במשקל – עכשיו הגוף נקי. הוא יכול לספוג טוב יותר את המזון, את הוויטמינים, המינרלים והערכים התזונתיים, הוא יכול לסלק טוב יותר את הפסולת העודפת.


הצעד השלישיבצעד השני, נתחיל להשתמש בכמוסות טבעיות, לבוקר, לצהרים ולערב, יחד עם תפריטים שונים מאלו של תקופת הטיהור, אשר גם הם יותאמו לך באופן אישי. הכמוסות, ימשיכו לנקות את הגוף, לספק תחושת שובע ולשמור על חילוף חומרים תקין. התפריטים האישיים יסייעו לירידה במשקל והכי חשוב – התמיכה והליווי יקנו לך הרגלים חדשים, בריאים יותר.

 שמירה על המשקל החדש – מעטים האנשים שיודעים זאת, אבל זהו בעצם הסוד הכי גדול שהופך כל דיאטה, מסתם דיאטה, לדיאטה מוצלחת- תקופת השמירה, כאורך תקופת הירידה, לא פחות! אם חוזרים לאכול כרגיל אחרי שיורדים במשקל, עולים שוב, את זה כולם יודעים.

אבל, אם שומרים על המשקל החדש, למשך אותו זמן שירדנו ומקבעים את התוצאה. הגוף זוכר את כמויות המזון החדשות, את איכות המזון החדשה, את ההרגלים החדשים וכך אנו מקבעים את התוצאה. וגם כאן, בצעד השלישי, תוכל להינות מפורמולה צמחית בלעדית שתסייע לך לקבע את המשקל החדש, יחדם עם תפריטים אישיים ועם תמיכה וליווי צמודים של התומכת שלנו.
מקורות

דיאטה
הורדה במשקל
תזונה נכונה


מאת:


תגיות: דיאטה, הרזיה, הורדה במשקל, דיאטה מהירה, דיאטה זריזה, דיאטה ,

מדריכים קשורים:

איך לרדת במשקל בלי לעשות דיאטה - פרק ראשון
איך להוריד 1-2 ק"ג בשבוע
איך להוריד את הכרס
איך להוריד במשקל בעזרת קפה ירוק ?
איך אפשר לטפל בצרבת באופן תזונתי
אין מחשבים BMI
איך להשתמש במדבקת ההרזיה של הודיה ?
איך עושים דיאטת סאות ביץ
איך עושים דיאטה בצורה נכונה?
איך לעשות דיאטה בשיטת ​​בוב גרין
איך לרדת בצורה זריזה ונכונה במשקל ולשמור עליו?
  • rating: 2.8 based on 519 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports