איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - מחשבים - מחשבים כללי - איך לפתור בעיה של מחשב איטי

איך לפתור בעיה של מחשב איטי


האם יש לך מחשב איטי מאוד?
 
מחשבים לאורך זמן, כמו כל מכשיר אלקטרוני אחר, מתחילים ל"גמגם" או במקרה הזה להאט לאחר שימוש ממושך בהם. אבל שלא כמו בכל מכשיר אלקטרוני אחר, מחשב איטי ניתן לתיקון מבלי לקחת אותו לטכנאי מחשבים ובזבז זמן יקר.
 אתה בוודאי שואל את עצמך כיצד? זאת ניתן להשיג באמצעות תפעול תקלות באופן עצמאי, או שמומחה מחשוב מתחבר אל המחשב מרחוק דרך האינטרנט ופותר את התקלה. זאת מכיוון שמרבית התקלות במחשב האישי הן בעיות תוכנה הניתנות לתיקון מרחוק.
 
ישנן מספר סיבות למחשב איטי, אלה כוללות וירוסים, תוכנות ריגול, בעיות זיכרון, או בעיות בעורך הרישום (Registry). אלה הם הסיבות העיקריות.

הנה מה שאתה צריך לעשות כדי לפתור באופן עצמאי את התקלה:
1.      לסרוק את המחשב לאיתור וירוסים או תוכנות ריגול. אלה יכולים לגרום נזק חמור מחשב. הווירוס יכול לצרוך גם הרבה כוח עיבוד (של המעבד) או לשנות ולהסיר קבצים של מערכת ההפעלה. כאשר הווירוס צורך כוח עיבוד ומאט את המחשב כל כך, ייתכן כי פתיחת תיקיות במחשב תארך לנצח.
 
2.      בניגוד לווירוס שיכול למחוק קבצים חשובים, כאשר מדובר בתוכנות ריגול המקרה שונה. תוכנות ריגול פועלות ברקע ואתה לא יכול לראות אותם. הן בעיקר משמשות לאיסוף מידע אישי לרבות פרטי כרטיס אשראי, סיסמאות ומידע אישי אחר. הן פועלות, בדרך כלל, להשגת שמות משתמש וסיסמאות ולרגל אחר הרגלי הגלישה שלנו באינטרנט. גם תוכנות אלה צורכות הרבה משאבי עיבוד, וכתוצאה מכך המחשב מאט מאוד ולא תצליח לבצע שום פעולה במחשב כי הוא פשוט קופא! תוכנות ריגול אלה נפוצות מאוד. הדרך הטובה ביותר להתמודד איתן היא באמצעות תוכנות אנטי ריגול ואנטי וירוס.
 
3.      בדוק את הזיכרון של המחשב. זיכרון מלא במחשב היא בעיה נפוצה. גם אם מותקן במחשב שלנו הרבה זיכרון, במידה והוא יהיה תפוס על ידי תוכנות שעובדות ברקע, זה לא ממש יעזור לנו. התוכנות שפועלות ברקע, מופעלות באופן אוטומאטי עם עליית המחשב, ומתחילות להשתמש בזיכרון ברגע שהמחשב מופעל. הפתרון הטוב ביותר הוא להפסיק את הפעלת התוכנות הללו בעת עליית המחשב. תוכנות שאתה כלל לא משתמש בהן – מומלץ להסיר אותן דרך לוח הבקרה. פעולות אלה יפנו את זיכרון המחשב ולא תצטרך להשלים עוד עם מחשב איטי.
 
4.      סיבה נוספת שיכולה לגרום לביצועי מחשב איטיים יכולה לנבוע מבעיות ברישום (Registry). בעיות אלה יכולים להיגרם על ידי הסרת תוכנות המותקנות במחשב, תוכנות זדוניות, תוכנות ריגול, או וירוסים. בעיות ברישום אינן נובעות בדרך כלל מבעיה אחת, אלא מהצטברות של שגיאות על פני כלל מערכת הרישום, שיכול להיגרם גם על פני תקופת זמן ארוכה.כאשר אנו מסירים תוכנות לגיטימיות, לרוב הן משאירות אחריהן "עקבות" בערכי הרישום שאינן נדרשות עוד. התוצאה של כל אלה היא מחשב איטי מאוד שלא ניתן לעבוד איתו בצורה תקינה. הפתרון הוא להוריד תוכנת סריקה למערכת הרישום ולהסיר את הערכים המיותרים, והיא גם תעזור לך לתקן את הבעיות באופן אוטומטי ובמהירות בתוך דקות.

 מקורות

מחשב איטי
ביצועי מחשב איטיים
http://www.ezraonline.co.il


מאת: עזרה אונליין


תגיות: מחשב איטי, טכנאי מחשבים, תיקון מחשבים, תיקון מחשב, מחשב איט, How to solve a problem of slow computer

מדריכים קשורים:

איך לתקן מחשב איטי
איך לפתוח עסק של טכנאי מחשבים?
איך לעשות זאת בעצמך - תיקון מחשב בצורה פשוטה
איך לחשב מחיר לתיקוני מחשבים
איך להגדיל את יעילות המחשב?
איך לשפר את תגובת המחשב?
איך לשמור על המחשב לאורך זמן?
איך לפתור בעיה של מחשב איטי
  • rating: 2.7 based on 497 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports