איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בריאות - בריאות גברים - איך למנוע שפיכה מוקדמת

איך למנוע שפיכה מוקדמתכיום, אחוז גדול מן הגברים, הסובלים מבעיות השפיכה המוקדמת, פונים לטיפול. לכך יש סיבות שונות שחלקן מעיד על כך שהגבר הפך מפרימיטיבי למודרני ועל כן פתוח יותר לקבל טיפולים ושינויים בחיי המין, שלא כמו בעבר, כאשר המנטאליות הייתה שמרנית יותר, בעיות בחיי המין כגון שפיכה מוקדמת לא הטרידו את הגבר הפרימיטיבי שהתרכז אך ורק בעצמו ובהנאותיו ולא חשב לרגע כיצד לענג את בת זוגו.

כיום, כאשר התקדם מעמדה של האישה, ויש שוויון מוחלט, גם האישה דורשת לקבל את המגיע לה, וליהנות מחיי המין, והגבר מצידו מעוניין להעניק לה את העונג, שאם לא כן, סביר להניח שהאישה המודרנית, אשר עומדת על זכויותיה תנטוש את הגבר ואת המערכת הזוגית. גבר אשר אינו מסוגל לשלוט בשפיכה ומגיע לשפיכה מוקדמת, ירגיש מתוסכל, חסר בטחון, נבוך, ועל כן, אנו רואים יותר ויותר גברים פונים לטיפול בבעיות און או שפיכה מהירה.

הבעיה חמורה יותר כאשר גבר נתקל בשפיכה מוקדמת ראשונית. במקרים כאלה יהיה לו קשה מאד להקשר לבת זוג, גם בשל דרישות בת הזוג וגם מן הסיבה כי הבעיה גורמת לחוסר בטחון ותסכול.  

הגורמים לבעיות השפיכה המוקדמת לרב נובעות כתוצאה מבעיות נפשיות ולא רק מבעיות פיזיות.

בעבר הגדירו את המושג שפיכה מוקדמת במושגים של זמן או במספר תנועות האגן כאשר בין 2-10 תנועות אגן נחשבו לשפיכה מהירה, או במושגי של זמן מספר דקות מועט של קיום יחסי מין 2-5 דקות נחשב לשפיכה מוקדמת.  כיום, התפיסה הרווחת הינה כי גבר אשר לא מסוגל לשלוט בשפיכה, ומגיע לסיפוק לפני שתכנן או לפני שהוא ובת זוגתו תכננו להגיע לסיפוק,  זוהי שפיכה מוקדמת. 


ישנן מספר דרכים לטפל בשפיכה מוקדמת, רובן מבוססות על טיפול משולב בין הגוף והנפש, כאשר הטיפול העיקרי הינו פיתוח מיומנות שליטה על הגוף באמצעות תרגילים תוך כדי טיפול נפשי שיסייע להיפטר מחרדות, חוסר בטחון, תסכול וכו'.


הטיפולים מתאימים לגברים אשר נמצאים במערכת יחסים זוגית, במקרים הללו תשולב בת הזוג בטיפול, תהיה נוכחת במספר טיפולים ותודרך בהתאם, וגם לגברים אשר אינם במערכת זוגית קבועה, כאשר הטיפול יתבסס על טיפול תרופתי במשולב עם טיפול פסיכולוגי ופסיכותרפיסטי אשר יסייע למטופל להיפטר מחששות, חרדות, חוסר בטחון עצמי ותסכול וכן לימוד תרגילים שיסייעו למטופל לשלוט בשפיכה באמצעות טכניקות ותרגולן.


יש לציין כי מרבית המטופלים שפנו לטיפול השיגו תוצאות מרשימות ומרוצים מחיי מין טובים יותר. בעיות בחיי המין גורמות לבעיות בזוגיות ומשליכות על תחומים נוספים. טיפול בבעיות הללו יכול להיות טיפול קל וקצר וישיב למטופל את התשוקה וההנאה מחיי המין.


מי שרוצה לפתור את הבעיה או באופן נקודתי (כלומר להשתמש במוצר או בתכשיר לפני קיום יחסי מין) או באופן גורף (כלומר טיפול התנהגותי) יכול לבדוק את הפתרונות הבאים:

  1. גלולות ללא מרשם לדחיית השפיכה.
  2. תרופות למניעת שפיכה מוקדמת (כמו ויאגרה, סיאליס וכו').
  3. ספרי או תרסיס השהייה למניעת שפיכה מוקדמת.
  4. תרגילים ופרקטיקה לשליטה על השפיכה (למשל סדנאות טנטרה).
  5. טיפול במרפאות און.
  6. קונדום בשם "פרפורמה" להשהיית השפיכה (מכיל חומר מאלחש).
  7. שילוב בין הטיפולים.
  לקבלת מידע נוסף, כנסו לאתר Delay.co.il - (קישור למטה)

 
מקורות

שפיכה מוקדמת
שפיכה מהירה


מאת: צח


תגיות: שפיכה מוקדמת, שפיכה מהירה, ejaculation premature,

מדריכים קשורים:

איך ומה על כדורי זקפה
איך לפתור בעיות תפקוד המיני
איך לזהות ולפתור בעיות בתפקוד המיני
איך גלולות האון שינו את עולמם של הגברים
איך להתמודד עם שפיכה המוקדמת ?
איך לזהות בעיות בתפקוד המיני
איך לאבחן ולטפל בשפיכה מוקדמת ?
איך למנוע שפיכה מוקדמת
 • rating: 2.9 based on 675 votes.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports