איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - לימודים - בגרויות ופסיכומטרי - איך אפשר לשפר אוצר מילים באנגלית ואת לימוד האנגלית

איך אפשר לשפר אוצר מילים באנגלית ואת לימוד האנגלית


לקראת מבחן הפסיכומטרי ניתן לראות יותר ויותר תלמידים המבקשים ליצור להם אוצר מילים באנגלית איכותי ומשובח. מסתבר שלא מעט תלמידים אינם מסתפקים בקורס עצמו ומנסים לבלוע אנגלית מה שיותר. לימוד אנגלית בצורה עצמאית בבית מעבר למטלות, כך לדבריהם, מסייע מאוד.

 לימוד אנגלית בבית כתוסף לקורס פסיכומטרי הוא אחד היתרונות היותר חשובים שתלמיד יכול להעניק לעצמו. הדבר מבוסס על שיחה עם מספר מדריכים ומורים, כמו גם על לא מעט תלמידים שציינו כי השיטה עובדת. אוצר מילים באנגלית יכול לבוא רק דרך קריאה שוטפת של חומרים שונים ובכללם ספרים, דפי אינטרנט וכמובן לא מעט מגזינים.

 אז איך ניתן להפוך לימוד אנגלית לחוויה מהנה שעדיין יכולה לתמוך בחומר הנלמד בקורס פסיכומטרי? תלמידים רבים מספרים כי לימוד אנגלית עצמאי הופך לחוויה רק במידה וממקדים את החומר. כך, למשל, יש המון תחומי עניין המשותפים למספר תלמידים. אלו מחליטים לחפש חומרים באנגלית על אותו הנושא ויוצרים לעצמם שיח מרתק.

 לימוד אנגלית בצורה כזו הוא רק דרך אחת למטרה – אוצר מילים באנגלית משובח. הרעיון הוא להביא שפה אחרת, סגנון כתיבה שונה וכמובן עניין חדש. רבים מציינים כי המאמרים הפרוסים באתרים כמו נשיונל ג'יאוגרפיק או דומיו זהים מאוד לקטעי האנגלית בבחינות הבגרות למשל. לימוד אנגלית בצורה כזו יש בו כדי להרחיב אוצר מילים באנגלית ולהתמקד למשל באנגלית מסוימת: טבע, מדע ועוד כהנה וכהנה נשואים שונים ומשונים שבאים לידי ביטוי בלא מעט בחינות.

 לימוד אנגלית בצורה דומה יכול להיעשות דרך איתור חומרים הקשורים לאיכות הסביבה. המרכז הארצי לבחינות ולהערכה מאוד "אוהב" להשתמש בחומרים בסגנון וכך למשל מצליחים להתאים, בצורה מסוימת, הליך שלם של לימוד אנגלית ולשפר את כישורי השפה, להרחיב את אוצר המילים וכמובן לספוג לא מעט הנאה מהלימוד עצמו. 
מקורות

לימוד אנגלית
אוצר מילים באנגלית


מאת: עדי שקד


תגיות: לימוד אנגלית, אוצר מילים באנגלית,

מדריכים קשורים:

איך ללמוד אנגלית
איך לומדים אנגלית?
איך אפשר לשפר אוצר מילים באנגלית ואת לימוד האנגלית
  • rating: 2.8 based on 525 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports