איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - אומנות - כתיבה ושירה - איך להוציא לאור ספר אלקטרוני

איך להוציא לאור ספר אלקטרוני


מהי הסיבה שכדאי להוציא לאור ספר אלקטרוני ? זה מוזיל בצורה משמעותית את עלויות הייצור. אם כתבת ספר, ואתה רוצה להוציא לאור בכוחות עצמך ללא חברת הוצאה לאור ידועה, אז כנראה שהדרך הטובה ביותר היא פשוט ליצור גרסה אלקטרונית של הספר. מדובר בהשקעה כמעט אפסית. כל מה שנחוץ הוא להמיר את הטקסט שכתבת לקובץ PDF, ואת זה ניתן לעשות די בקלות בגרסאות מתקדמות של תוכנת אופיס. אפשר גם לעשות את זה באמצעות גרסה החינמית, ניתן להוריד אופן אופיס, ובמערכת מובנה במסמך הכיתוב, אופציה להפיכת הטקסט הכתוב לקובץ PDF. לאחר ביצוע ההמרה כבר יש בידך ספר דיגיטלי, שאותו אתה יכול להעלות לאתר אינטרנט, ולמכור בכסף, או להציע חינם לגולשים.

דבר נוסף שתזקק לו, הוא עטיפה לספר.  אף על פי שמדובר בגרסה דיגיטלית, הרי שעדיין כדאי לעצב עטיפה לספר. גם כאן אין מדובר בהשקעה גדולה, יש אתרים בהם ניתן לבצע את זה, ותמורת שלושה או ארבעה דולרים לקבל את העטיפה, או לחילופין לרכוש תוכנה ליצירת עטיפות דיגיטליות. יש כאלה שמבצעים את העבודה בעזרת תוכנת פושוטופ, וזה אכן אפשרי, אך הרבה יותר קל ופשוט לבצע את זה בעזרת תוכנה ייעודית.

העובדה שהספר יצא לאור בגרסה דיגיטלית אינה סותרת את האפשרות שהוא גם ייצא בעתיד בגרסת הדפסה. במקרים בהם מזהים ביקוש רב לספר, ניתן לפנות להוצאת ספרים עם הנתונים שבידכם, המוכיחים שכמות גדולה של אנשים הורידו את הכותר שלכם, וייתכן שתיזכו לגרסה רגילה ומודפסת, אשר תופץ בחנויות הספרים. זהו אולי היתרון הגדול ביותר כיום של הספר המסורתי על פני הספר האלקטרוני, התפוצה הרחבה. כאשר אתם יוצרים ספר דיגיטלי, מקימים אתר אינטרנט ייחודי בעבור הספר או בעבור מספר ספרים שכתבתם, אז נכון שהספר שלכם  באופן תאורטי זמין בעבור כל אחד על פני כדור הארץ שרק יש לו חיבור לאינטרנט. עד כאן תאוריה, אבל בפועל כמה באמת אנשים מגיעים אל האתר שלכם? סביר להניח שלא הרבה מאוד. אם 100 אנשים מגיעים ביום, הרי שזה נחשב הרבה. לעומת זאת כאשר הספר המודפס שלכם מופץ במאות חנויות ספרים בכל רחבי הארץ, התפוצה שלו הרבה יותר רחבה, והרבה מאוד אנשים נחשפים אליו.
מקורות

ספר אלקטרוני


מאת: עינת הלוי


תגיות: ספר אלקטרוני, להוציא לאור בכוחות עצמך, ספר דיגיטלי, How to publish ebook

מדריכים קשורים:

איך להפיק ספר דיגיטלי בעלות נמוכה
איך להוציא לאור ספר אלקטרוני
  • rating: 2.7 based on 541 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports