איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - צבא ומשטרה - לפני גיוס - איך אפשר לצאת מהצבא

איך אפשר לצאת מהצבא


שאלה ספק מוסרית וספק לא, מה שבטוח שהיא נשאלת לא מעט פעמים ע"י צעירים אשר לא רוצים לשרת בצבא מסיבות שונות. צריך להבדיל בן שחרור של בנים בעלי פרופיל תקין לבין בנות. הצבא לא באמת צריך את כולם, אך פטור גורף לכל מי שרוצה זה לא רעיון חכם כרגע, בכל זאת, המדינה צריכה את צה"ל וצה"ל צריך אותכם.

 

שחרור מהצבא לצמיתות יכול להיעשות במספר דרכים:

 

 1. שחרור על רקע העדפה מינית - במילים אחרות אתם צריכים להצהיר שאתם חד מיניים, במקרה כזה לצבא אין אפשרות לגייס אתכם.
 2. שחרור על רקע בראותי - כאן יש לא מעט אפשרויות. מה שאי אפשר להוכיח זה בעיות גב אבל לשם כל צריך למלא תיק רפואי כחצי שנה בערך ולמלא אותו בבדיקות, אם יש לכם בעיות רפואיות אחרות, נסו לבדוק אם הם מספיק חמורות לקבל שחרור.
 3. שחרור על רקע נפשי - טוב זה הכי קל, פשוט מקשים קב"ן ומספרים לו שיש לכם נטיות התאבדות, ואתם בדיכאון והצבא זה משהו שיכול להכניס אתכם יותר לדפרסיה. ניתן לעשות זאת גם אצל פסיכיאטר אזרחי.
 4. שחרור על רגע דתי - זה בעיקר לבנות, פשוט צריך להצהיר על כך שאתן דתיות. לבנים זה קצת יותר בעייתי כי צריך להוכיח באיזו ישיבה למדתם וכו'. זה אפשרי לספר שרק חזרתם בתשובה, אבל קשה יותר.
 5. השיטה הכל לא כדאית זה פשוט שחרור מסיבת אי התאמה - זה אומר לעשות בעיות, לא להגיע לצווים, לא להתפנות מהבקום, לשבת בכלא מספר חודשים ואז להיפלט על אי התאמה.

 

זכרו שמי שיושב מהצד השני שלכם ושומע את הסיפורים שלכם שמע כבר עשרות ואולי מאות כאלו, הוא יודע לזהות בקלות אם מדובר בלוקש ולכן אתם צריכים לתכנן ולהתכונן לכך.

 

מי שזה ממש חשוב לו יכול לפנות לפסיכיאטר אזרחי, לשלם קצת ולספר לו את האמת בצורה פשוטה, אם לא תשתכנעו בתום הטיפול לעשות צבא ולנסות תקבלו אישורים שאותם תצטרכו להציג בצו הגיוס שלכם, וזה הכל. אתם משוחררים והופכים למתנדבים - אם תרצו...מאת: אלי


תגיות: צבא, צהל, מילואים, שחרור ממילואים,

מדריכים קשורים:

איך מגיעים לבית חולים 10
איך להשתחרר ממילואים
איך מגיעים לתל השומר
איך אפשר לצאת מהצבא
 • rating: 2.9 based on 577 votes.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports