איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - מחשבים - טיפים וטריקים - איך הכנסת מיקוד בהזמנה עוזר לי

איך הכנסת מיקוד בהזמנה עוזר לי


כדאי לכם לרשום מיקוד על חבילות שאתם קונים / מזמינים כי כך הסיכויים לקבלת החבילות שלכם גם טובים יותר וגם גבוהים יותר. אמנם נכון, לא מדובר על אחוזים גבוהים משמעותית אבל המיקוד, שמשמש כתעודת זהות של הבניין שבו אתם גרים, יכול להיות חשוב ביותר במידה ויש איזושהי בעיה בכתובת שהזנתם. אם במקרה טעיתם במספר הבית או ברחוב, אם אם במקרה תירגמתם את הכתובת שלכם לאנגלית אם הזמנתם מחו"ל, שכאן עולות מספר הטעויות שאפשר ליפול בהם, המיקוד ידאג שהטעויות האלו יהיו ברות תיקון. המיקוד בעצם משמש את הדואר לדעת בדיוק היכן אתם גרים גם אם לא כתבתם בכלל את הכתובת שלכם – עיר, שם רחוב ומספר בית גם אם בטעות רשמתם רק שם ושם משפחה ומיקוד בלבד ולכן זה מספיק בתיאוריה.

 

אני גר בחיפה – כיצד הכנסת מיקוד עוזרת לי?

מיקוד. שמענו עליו האמת די הרבה. אז מה תפקידו? חלקנו הלא קטן לא יודעים ומעולם לא שאלו כי לא ראינו את זה כמשהו בעל חשיבות. אך האם זהו מספר באמת חסר חשיבות או שיש בו משהו מעבר למספר מזהה לדואר בלבד? אז כן, יש למיקוד תפקיד ואפילו תפקיד חשוב. האם ידעתם שהמספר הקטן והלכאורה מיותר הזה הוא בעצם תעודת הזהות של הבניין שלכם מבחינת הדואר? זאת אומרת שתיאורטית אם אי פעם תרצו לקבל חבילה / מכתב ותרשמו רק את השם, שם המשפחה שלכם, העיר והמיקוד בלבד (ללא רחוב וללא מספר בית), אתם תקבלו את המכתב שלכם הביתה. קחו לכם דוגמה וחפשו בגוגל את המונח " איתור כתובת לפי מיקוד" – לאחר שתיכנסו לאחת התוצאות שתקבלו, תתבקשו להזין שם את המיקוד שלכם. תרשמו אותו, תאשרו ותקבלו את שם הרחוב ומספר הבית שלכם. אז מה שהמיקוד משמש לנו בעצם זה כאפשרות שניה לדעת מה הכתובת שלנו – בין אם מדובר בכתובת בחיפה וכתוצאה מכך יש לנו מיקוד חיפה או בכל איזור אחר וזה נכנס בעיקר לתוקף כשאנחנו מתבלבלים מדי פעם בכתובת שאנחנו רושמים. זה בא בעיקר לידי ביטוי אם אנחנו מזמינים מחו"ל ואז אנחנו יכולים לטעות די בקלות בצורה שבה אנחנו רושמים את הכתובת שלנו עד כדי כך שהדוור שלנו לא יוכל להבין למה אנחנו מתכוונים. כשזה קורה הדוור / דואר פונים אל המיקוד, שמספק להם אינדיקציה נוספת לאן צריך להעביר את החבילה. בעזרת המיקוד, שאגב יכול להיסרק אוטומטית על ידי מכונות שיוצרו לשם כך, החבילה שלכם עוברת את תהליך המיון בדואר בצורה מהירה יותר. זה יכול לחסוך לכם לפעמים אפילו כמה ימים ותקבלו את החבילה שלכם.

ההמתנה, הבדיקה והניתוב יכולים לקחת זמן יקר ואם יש סיכוי שאתם רוצים לקבל את החבילה שבכל מקרה חיכיתם לה זמן לא מעט, כנראה קרוב לחודש תרצו לקבל אותה בהקדם אז פשוט רשמו מיקוד.

 


מאת: דני זיפי


תגיות: מיקוד, מיקוד חיפה,
54.196.38.114