איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - חשמל ואלקטרוניקה - גאדג'טים וסלולריים - איך נגלוש ברשת בבטחה..?

איך נגלוש ברשת בבטחה..?


 

כמה פעמים ביצעת  רכישות אינטרנטיות ? עשרות אם לא יותר למשתמש הסלולרי הממוצע!

כל פרק זמן מופיעה ידיעה חדשה על הונאה ושימוש באמצעי התשלום האישי של המשתמש

במחשב ובסלולרי למטרות שאינן כשרות.

תמיד יש להיות ערני ולנו יש מספר עצות עבורכם.

 

אז איך נתחיל להגן על הסלולרי שלנו?

 

רכשנו מכשיר חדש, יש ברשותנו מכשיר דבר ראשון שחשוב לעשות הוא להגן על המכשיר באמצעות ססמה שכמובן נדאג להחליף מעת לעת על מנת לשמור על רמת אבטחה נכונה. ואם כבר בסיסמאות עסקינן כשאתה נכנס לחשבון המייל שלך יש ססמה? ולחשבון הבנק שלך? ודאי גם לאתרי הרכישות ששלך מחו"ל ולאתרים בארץ וכ' כולם מוגנים בססמה אישית וכדי להשאיר זאת כך גם עליהן הגן בהחלפת ססמה תקופתית וכמובן לא לעשות שימוש באותה הססמה! כלל ברזל כי במידה והתגלתה לעיני זר ססמה אחת שלפחות לא יעשה בה שימוש לחשבונות נוספים...רכשנו אפליקציות, או הורדנו ללא עלות אין זה משנה גם ללא ציון פרטי האשראי שלנו אם האתר ממנו הורדת את האפליקציה לא מאובטח אין לנו שום אפשרות לדעת מה עומד מאחוריו ובעיקר מי ואיזה שימוש הוא יעשה עם פרטינו האישיים...ברגע שנוריד את האפליקציה או התוכנה וירוסים ותוכנות ריגול עשויים להגיע למכשיר שלנו ולפעול לרעתנו. מישהו מבקש ממך שיחה? לשלוח הודעה או סתם לרגע לבדוק משהו בסלולרי שלך? אין לתת לו את המכשיר ללא השגחה! מצטערים...קשה להיות חשדן בכל אחד אך כל אחד יכול לבצע פעולות התקנת תוכנות שלא היית רוצה על המכשיר ולהשתמש בהן למטרות הונאה או שימוש אישי אחר בפרטיך האישיים שלך!נמשיך...רכשנו או בחרנו להוריד תוכנה או אפליקציה- לא בכל מחיר ומדוע? לפני שמיהרנו ללחוץ "הורד" כדאי מאוד שנציץ על התקנון או על הפרטים המתבקשים לאישור לפני שנאשר את ההורדה...אם רכשת ממקור אינו מאובטח ואינו אמין ייתכן שללא הבחנה תאשר קבלת וירוס או תוכנה שלא רצית על מכשירך ועשויה לשמש ריגול אחרי שימושיך הפרטיים וקבלת גישה לפרטים אישיים שלך.

 

נשמע מורכב?

לא כל כך..אם תקפידו לפקוח עין על כל פעולה שלכם ולהבין שמה לעשות אנחנו אוהבים את המכשיר שלנו ואת השימוש בו אך לא כולם אנשים ממש טובים בחוץ אז נקבל את זה ונדע שבאמצעות הקפדה על ביקורת תוכנות ואפליקציות במכשיר האם כולן מוכרות לנו ואת כולן התקנו בעצמנו ואין מה שיעורר חשד? האם קבלנו הודעות או מיילים וקישורים שאין להם מקור ידוע ועשויות להוות לנו סיכון וכ' נוכל להגן על הפרטיות שלנו ולהשתמש בסלולרי שלנו בצורה נכונה ובגלישה בטוחה.

 

עוד נוסיף- ישנן אפליקציות המציעות אבטחה למכשירך וסורקות מעת לעת וירוסים מזהות בעיות וניסיונות פגיעה בפרטיות במכשיר חינמיות ובתשלום לפי בחירתך. גלישה בטוחה ומנה!

 


מאת: שירן ר.


תגיות: סלולר, מכשיר סלולר , גלישה בטוחה,

מדריכים קשורים:

איך להתקשר מחסוי
איך לבצע ניוד מספרים
איך לגלוש באינטרנט בחו"ל
איך פועל טלפון סלולארי
איך בונים אתר סלולרי לעסק
איך נגלוש ברשת בבטחה..?
  • rating: 2.8 based on 163 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports