איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - לימודים - חינוך ולימודים כללי - איך להעביר הרצאה מרתקת באירועים

איך להעביר הרצאה מרתקת באירועים


לכל אירוע יש את אופיו המיוחד אשר קשור כמובן בסיבה לשמה האירוע מתרחש, לאנשים המרכיבים אותו ולמקום המיוחד בו הוא מתרחש. כמעט לכל סוג של אירוע מחפשים היוצרים והיוזמים תוכן שילווה את שעות התרחשותו - הופעת מוזיקה, הופעת אמנות, קטע 'סטנד אפ' או אפילו שירה בציבור, כל אלה יכולים להשתלב בליין אפ של האירוע. אך מלבד אלו, בשנים האחרונות מרצי חוץ החלו להיות מוזמנים לאירועים ולהעביר הרצאה באורכים משתנים, בנושאים מגוונים ולקהל יעד משתנה.

שילוב הרצאה באירוע

כאמור הרצאות החלו בשנים האחרונות במיוחד להשתלב באירועים שונים. בין אם מדובר במפגשי חברים, אירועים משפחתיים, או כנסי עובדים וחברה- אירוע הוא הזדמנות נהדרת להביא מרצה מבחוץ שיעניק מידע חדש, מעניין, מגוון ומרתק בנושאים שונים לקהל השומעים. מגוון ההרצאות הוא אינסופי וניתן למצוא מרצה שידבר כמעט בכל נושא שעולה על רוחכם.

כיצד מתאימים את ההרצאה לאירוע ספציפי

ראשית, חשוב לזכור שלכל סוג אירוע ניתן למצוא הרצאה מתאימה. לאחר שהנקודה הזו הונחה, יש לחשוב על כל הפרמטרים המרכיבים את האירוע: מיהו קהל היעד? מה הגילאים של השומעים? באילו סטאטוס הקהל נמצא- רווקים? בעלי משפחות? בעלי עבודה קבועה או זמנית? האם מדובר בתלמידים או במורים? מהו הנושא המדובר באירוע- הם מדובר באירוע משפחתי? אירוע חברה? אירוע סביב שמחה (כמו בר מצווה או בריתה)? שלב שאילת השאלות הוא החשוב ביותר בהתאמת ההרצאה לאירוע שלכם בצורה הטובה ביותר, לכן חשוב לא לפסוח על שום תשובה ולהעלות רשימה של כל האלמנטים שקשורים לאירוע.

הרצאות באירועי חברה כדוגמא

למשל אם מדובר באירוע חברה, המשלב עובדים ומנהלים כאחד, חשוב לבדוק מהי המטרה של האירוע. מה המנהלים מעוניינים להשיג מהשעות הללו. האם מדובר בהנעמת זמנם של העובדים בלבד, או שמא רוצים להעביר מסרים נוספים לאירוע. הרצאה מיוחדת שכזו על ידי מרצה חיצוני יכולה להוסיף רובד מדהים, נושא שידובר עליו חודשים ארוכים לאחר תום האירוע. הרצאה שכזו, לדוגמא, יכולה להיות בנושא חשיבה יצירתית. לעובדים יוענקו כלים ממששים שיגרמו להם להצליח ולהיות מאושרים יותר, גם בחיים האישיים וכמובן שדבר זה ישתקף גם בעבודה.

תוכלו להתקשר עוד היום ולהזמין הרצאה מרתקת על ידי רפאל כהן, מרצה מנוסה ו-ותיק אשר מעביר הרצאות מרתקות ולא שגרתיות. ההרצאה תשתלב בצורה נהדרת ותתאים לכל סוג אירוע באשר הוא. 
מקורות

הרצאה מרתקת על ידי רפאל כהן


מאת: רפאל


תגיות: הרצאה, הרצאות, רפאל כהן,
איך להעביר הרצאה מרתקת באירועים
  • rating: 2.6 based on 155 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports