איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - פיננסים ועסקים - איך לבצע השוואת מחירים בביטוח חיים?

איך לבצע השוואת מחירים בביטוח חיים?


רוב האנשים מסתפקים בהצעת מחיר אחת לביטוח חיים ואינם בכלל בודקים אפשרויות נוספות, אין סיבה לא לערוך השוואת מחירים בביטוח חיים ובכך להוזיל את מחירי ביטוח החיים.

אנו חיים בעידן האינטרנט, המידע נגיש לכל בצורה של הקלקה על מחשב, איך יכול להיות שעד היום אנו עושים השוואת מחירים לכמעט כל דבר, אבל לביטוח חיים הדבר הקרוב ביותר להשוואת מחירים זה WOBI וגם הוא בעייתי כי פועל בנישות מסויימות ואינו נותן מענה או יותר נכון השוואה בין כל החברות אלא רק בין החברות אותם הוא משווק.

אם תעשו בדיקה תראו שאתרי האינטרנט בארץ המתיימרים לבצעה השוואת מחירים לרבות WOBI, מספקים שירות חסר, אינם מבצעים השוואה "קרה" המבוססת על מאפיינים זהים והשוואה בין מחירים. ברוב המקרים תאלצו להזין פרטים ואז אולי יחזור אליכם נציג שירות או איש מכירות שיועיל בטובו למכור לכם את מה שבא לו למכור לכם או יציג בפניכם את מה שבא לו להציג בפניכם או במילים אחרות את מה שמתגמל אותו הכי הרבה. המתכון הוא בוודאות לא יביא אותכם לביטוח החיים הכי זול.


לאחר ניסיונות רבים, הגענו למסקנה שמישהו צריך להרים את הכפפה, גם בביטוח חיים השוואת מחירים צריכה להיות פשוטה וקלה, על הגולש להזין את מינו, גילו, באם מעשן, להזין את סכום הביטוח והתוצאה צריכה להיות מהירה וקלה... מחירי ביטוח החיים הינם ברורים וניתנים להשוואה.


מקורות

השוואת מחירים בביטוח חיים
ביטוח החיים הכי זול
ביטוח חיים השוואת מחירים


מאת: חיים כהן


תגיות: השוואת מחירים בביטוח חיים, ביטוח החיים הכי זול, ,

מדריכים קשורים:

איך מוצאים נסח טאבו באינטרנט ?
איך מחשבים חודשי הריון
איך לספור קלוריות ?
איך בודקים שוכרים לפני השכרת דירה
איך מתקשרים לארה"ב ?
איך לשים טמפון
איך מגיעים לבית חולים 10
איך להתקין עברית בסמארטפון אנדרואיד?
איך לגרום לגבר לרצות אותך
איך להעביר שירים מהמחשב לאייפון
54.92.170.149