איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - חתונות ומסיבות - מסיבות ואירועים - איך מוצאים קייטרינג לאירועים קטנים – כל מה שצריך לדעת

איך מוצאים קייטרינג לאירועים קטנים – כל מה שצריך לדעת


מהו קייטרינג לאירועים קטנים? מדוע חשוב, דווקא באירוע הקטן – לבחור בחברת מזון מקצוענית ומיומנת שתדע לעמוד באתגרים רבים? במה נבדל קייטרינג לאירועים קטנים מזה של אירועי הענק, ומדוע מומחיות באירוע קטן היא שונה לגמרי מזו של אירוע גדול יותר, ומצריכה מידע כמו זה אשר יסופק כאן? חשוב להבין כי קייטרינג לאירועים קטנים נדרש לפעול בפורומים מצומצמים: טקסי, חינה, שבת חתן, מסיבות גיוס/שחרור, ועוד אירועים בעלי צביון פרטי. מנגד, על הקייטרינג להפגין שירותיות ולתפקד כספק-מזון רשמי אשר אחראי להסעדה באירוע: בחירת דוכנים על פי צביון האירוע והיקפו, הקמתם במיקומים נוחים, ועוד.

הענקת שירות מקצועי לבאי האירוע

על הקייטרינג לתפקד כחברת מזון אשר תהיה שם בשביל כל האורחים, תגיש להם את המנות בזמן ועל פי דרישה, ותבצע את החילופים בין המנות בזמן. החברה יכולה לפעול הן במתכונת שלב הגשה עצמית מבעד לדוכנים, הן במתכונת מלצרות והן בשילוב של השניים. על מארגן האירוע לחשוב על הדרך בו יפעל הקייטרינג ולדאוג שחברת הקייטרינג תיישם אותה בהתאם ללוח הזמנים שנקבע.

התאמת מנות לאירוע

חשוב שתתבצע תאימות בין אופי האירוע לבין סוג המנות שיוגשו. למשל – קייטרינג לשבועות יתבסס, ככל הנראה, על מאכלי חלב. גם במצב כזה, חשוב שהקייטרינג יספק מוצרים נלווים אשר יוגשו לאורחים הרגישים ללקטוז, ועל כן עשויים להיות בסכנת חיים מאכילת המוצרים. הדבר נכון גם עבור קייטרינג המבוסס על מוצרים עם גלוטן. ישנה גם התחשבות מטעמי צמחונות וטבעונות – במסגרתה חשוב שהקייטרינג יספק מאכלים מקבילים למאכלי הבשר והחלב שיוגשו באירוע למי שדורש זאת.

הכנת הקייטרינג ושילובו באירוע

באירוע קטן משימה זו קלה הרבה יותר מאשר באירוע גדול. לבעל האירוע יש שליטה הרבה יותר טובה על האורחים שיפקדו אותו, ועל כן הוא יכול להעריך כמה מנות רגילות וכמה מנות מיוחדות לבעלי צרכים מיוחדים – יידרשו באירוע בנוסף, באירוע קטן ישנו אלמנט ההגבלה במקום: לרוב – מדובר בשטח קטן מזה שנדרש לאירוע גדול, ועל כן חשוב להתייעץ יחד עם עובדי הקייטרינג על מקום שבו יונחו הדוכנים ושממנו יפעל צוות הקייטרינג ויספק את המנות לבאי האירוע.
מקורות

בקרו בכדיתה


מאת: shirit86


תגיות: קייטרינג, קייטרינג לאירועים, קייטרינג לאירועים קטנים, ,

מדריכים קשורים:

איך מוצאים נסח טאבו באינטרנט ?
איך מחשבים חודשי הריון
איך לספור קלוריות ?
איך בודקים שוכרים לפני השכרת דירה
איך מתקשרים לארה"ב ?
איך לשים טמפון
איך להתקין עברית בסמארטפון אנדרואיד?
איך מגיעים לבית חולים 10
איך לגרום לגבר לרצות אותך
איך להעביר שירים מהמחשב לאייפון
איך מוצאים קייטרינג לאירועים קטנים – כל מה שצריך לדעת
  • rating: 2.9 based on 197 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports