איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בית וגן - בית וגן כללי - איך בונים גדרות – כל מה שרציתם לדעת

איך בונים גדרות – כל מה שרציתם לדעת


מתעניינים בבניית גדרות למרחבים פתוחים בבעלותכם? אם יש בבעלותכם שטח פרטי לא מגודר, חשוב לדאוג לכך בהקדם האפשרי על מנת למנוע פלישות של גורמים שונים אשר סילוקם על פי חוק אינו כה פשוט כפי שחושבים. אם כבר ביצעתם את צעדיכם הראשונים לקראת רכישת גדרות, להלן מקבץ חשוב של מידע על אופני בנייתן. ניתן לומר כי ישנו קשר ישיר בין סוג הגדר לבין אופן ההטמעה והבנייה, וחשוב להבין שאין כאן פתרון בית ספר: לכל גדר ישנם היתרונות כמו גם החסרונות שחשוב לדעת ולהכיר.

גדר עץ עשויה קנים אנכיים לגובה

גדר מקני עץ דקים ועגולים. קוטר כל קנה – 30 מ"מ. הקנים מוצבים אנכית לקרקע, ומוטמעים בתוכה. בין קבוצות הקנים מציבים כלונסאות לחיזוק וקיבוע. מקובל לשימוש: במושבים, בכפרים, ובשכונות-ערים בעלות אופי מושבי או כפרי. פחות נפוץ: בבתים צמודי קרקע בלב הערים.

גדר עץ מקבילה לקרקע בסגנון המערב הפרוע

גדר 2-3 קומות של קורות עץ המקבילות לקרקע. בין הקורות ישנם פסי עץ אנכיים המקובעים ישירות לאדמה על בסיס יסודות מוצקים. מקובל לשימוש: בחוות סוסים לרכיבה רגילה ו- Dressage, ברפתות וחוות חקלאיות לגידול בקר, בחוות צאן פרטיות, ומדי פעם ניתן למצוא אותן בבתים פרטיים בערים הגדולות אם הדיירים החליטו להעניק צביון דמוי-חווה לחצר הבית. פחות נפוץ: בבית פרטי בכפר או במושב.

גדר אלומיניום מקבילה לקרקע

גדר בצבע אלומיניום טבעי אשר אופן קיבועה לקרקע דומה לאופן הקיבוע של גדר העץ מהפסקה הקודמת. לרוב, ישנו שוני דקורטיבי במראה של 2-3 פסי האלומיניום המקבילים לקרקע לעומת קורות העץ: בעוד שהאחרונות עגולות, על פי רוב, פסי האלומיניום בדרך כלל מלבניים ונבנים כהמשך לשער אלומיניום עם מבנה זה, אשר כלול בעסקה אחת עם אותן גדרות. מקובל לשימוש: בבתים פרטיים במרכזי הערים ובמושבים. פחות נפוץ: בבתים בסגנון כפרי ובחוות.

רשת מרותכת

רשת ברזל דקה אשר מוטמעת בקרקע באמצעות מוטות ברזל עבים, לרוב – עגולים. הרשת יוצרת מעוינים עם קודקודים צדיים משותפים בין מעויין למעויין. מקובל לשימוש: בבתי ספר, במבני ציבור, במפעלים קטנים, ובשטחים חקלאיים פרטיים בהם מעוניינים שהגדר תגן גם לגובה. פחות נפוץ: בבתי מגורים צמודי קרקע מטעמים דקורטיביים.  
מקורות

שערי כניסה קלאסיים


מאת: shirit86


תגיות: גדרות, גדר אלומיניום, גדר עץ, בניית גדרות, ,

מדריכים קשורים:

איך מוצאים נסח טאבו באינטרנט ?
איך מחשבים חודשי הריון
איך לספור קלוריות ?
איך בודקים שוכרים לפני השכרת דירה
איך מתקשרים לארה"ב ?
איך לשים טמפון
איך להתקין עברית בסמארטפון אנדרואיד?
איך מגיעים לבית חולים 10
איך לגרום לגבר לרצות אותך
איך להעביר שירים מהמחשב לאייפון
איך בונים גדרות – כל מה שרציתם לדעת
  • rating: 3 based on 199 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports