איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - יופי ואסתטיקה - ניתוחי אף - איך בוחרים מנתח פלסטי

איך בוחרים מנתח פלסטי


כיצד נבחר את המנתח הפלסטי שלנו? האם מומלץ לפנות לרפואה הפרטית או הציבורית? אם גם אתם שמעתם באוויר שאין כמו הרפואה הפרטית הישראלית, וכל השאר אינו עדיף, הרי שזהו ניתוח שטחי מאד של המציאות. בכל סוג של רפואה, מהציבורית ועד הפרטית, ישנם גם חסרונות שיש לקחת בחשבון. בכל סוג של מוסד רפואי, מהציבורי ועד לפרטי – יש צעדי בדיקה אשר רק ביצועם יעידו כל המנתח הפלסטי שיצא מן המוסד הוא מנתח פלסטי מקצוען שיוכל לענות על הצרכים שלכם.

בדיקת המנתח שבא מהרפואה הציבורית

יש לברר מיהו המנתח: שמו, הרזומה שלו, הלקוחות שטיפל בהם, ההצלחות והכישלונות שהוא הנחיל למטופליו, כמות השבחים שהורעפו עליו לעומת התרעומת שהופנתה נגדו. ניתן לברר זאת על סמך שיחה טובה עם פציינטים מן העבר. אם יש לכם קרוב משפחה או חבר שקובע לעצמו טיפולים פלסטיים לעתים קרובות, הוא הכתובת מספר אחת שלכם להתייעצות מעין זו.

בדיקת המנתח שבא מהרפואה הפרטית

יש לקרוא היטב את החוזה שניסח המוסד הפרטי לפני שנכנסתם בשעריו. מוסדות מעין אלו מאפשרים טיפול רק לאחר ניסוח חוזה מול הלקוח: אל תתעצלו! לא כל החוזים של הרפואה הפרטית מנוסחים אותו דבר. יש לקרוא את כולו ואתם לא תאמינו כמה סעיפים יש שחשוב לדעת ולהכיר מקרוב. למשל – בתי חולים פרטיים רבים שומרים לעצמם את הזכות לקבוע לכמה ימי אשפוז לאחר הניתוח הפלסטי תזדקקו, מבלי למסור תכנית מפורטת בתום הניתוח. כמו כן, מפורט בחוזה מהו המחיר של יום אשפוז. לפני חתימה על חוזה כזה חובה ליצור קשר עם הבעלים או הרופא שינתח אתכם ולסכם איתם על תכנית מובנית מראש של ימי אשפוז, ולהזכיר להם שזה עולה לכם כסף: עליכם לדרוש לדעת מה תהיה תכנית האשפוז מיד לאחר הניתוח, ולא באופן שרירותי, כשמועד שחרורכם נשאר עלום. 

בדיקות נוספות שחשוב לדעת ולהכיר

חשוב להכיר מקרוב את הניתוח שאתם עומדים לחוות, מהן תופעות הלוואי שעשויות להיות צפויות לכם, תוך כמה זמן הן יעברו ותוכלו לשוב למוטב, מהו זמן ההתאוששות הראשונית מן הניתוח, ועוד. יש צורך לדעת כמה שיותר פרטים טכניים על הניתוח – הקשורים להתנהלות אכילה ושינה לפניו ואחריו.
מקורות

ניתוח אף לגבר


מאת: shirit86


תגיות: ניתוח פלסטי, מנתח פלסטי, ניתוחים פלסטיים, ניתוח אף לגבר,

מדריכים קשורים:

איך להשיג את התוצאות הטובות ביותר מניתוח שאיבת שומן?
איך לבחור פלסטיקאי לניתוח אף
איך לבחור את המנתח הפלסטי המושלם למתיחת פנים?
איך לבחור מנתח פלסטי?
איך להתכונן לפני ניתוח פלסטי
איך יודעים את הסיכונים של ניתוח פלסטי?
איך לבחור מנתח פלסטי ?
איך בוחרים מנתח פלסטי
  • rating: 2.9 based on 190 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports