איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בית וגן - בית וגן כללי - איך קונים מחסני גינה

איך קונים מחסני גינה


כיצד יש לרכוש מחסני גינה? מדוע מחסן גינה באיכות הוא המוצר החשוב ביותר שתרכשו לחצרות הבתים שלכם? כיצד נדע מהו מחסן גינה איכותי? בראש ובראשונה, השאלה שנשאלת היא כמה מקום אנחנו צרכים במחסן, אבל אם יש לנו מקום להציב מחסן גדול יותר, עדיף לקבוע לפי הגודל, משום שיום יבוא וכנראה נצטרך את המרחב הזה. יתרה מכך, מחסן גדול מאפשר לכם לפרוס טוב יותר את התכולה ולסדר אותה כמו שצריך, על מנת שגם תוכלו למצוא תכולה שאתם זקוקים לה במקום לערוך חיפושים במחסן דחוס וקטן.

האם תזדקקו למחסן נייד או קבוע?

למעשה, למעט מקרה בו אתם יוצקים בטון ומחברים דלת, אין באמת מחסן שהוא "קבוע": כל דגם של מחסן גינה ניתן לפירוק, או לכל הפחות – להובלה. השאלה באיזו השקעה ומה נדרש לכך. מחסן פלסטיק, לדוגמה, יכול להיות מפורק גם על ידיכם ועל ידי הילדים שלכם לפני מעבר דירה בקלות. לעומת זאת, מחסן מפנלים מבודדים המשמש מחסנאים וסיטונאים מפורק רק על ידי מי שעוסק בתחום הבנייה הקלה, וזה, כאמור, תחום מקצועי לא פחות מבניית הבטון. כמובן שישנו גם מחסן גינה מעץ אשר מעוצב כמו בקתות היער של הריינג'רים בארה"ב ומערב אירופה. הוא לא נועד להרכבה ופירוק אך גם לא ממש חצוב באדמה ולכן הוא ניתן להובלה ממקום למקום.

מערך המדפים במחסן – כיצד לבחור?

מדפים הם מהאלמנטים החשובים שיש בתוך המחסן. גם אם המחסן הוא 20 מ"ר – גודל גדול לכל הדעות למחסן גינה, ללא מדפים תצטרכו לשים ציוד בשכבות אחד על השני ותיווצר ערימה גדושה וקשה לתפעול, לעומת מחסן עם מדפים אשר יש בו סדר מופתי, עם ציוד שמסודר ללא תלות של פריט אחד בשני. לכן, במסגרת הדרכה זו אנו מפצירים בכם להתקין כמה שיותר מדפים, מגירות וארונות פנים קטנים על מנת למצות את כל אפשרויות האחסון שלכם. ההמלצה היא כמובן לקבע הכל לקירות על מנת שמרכז המחסן יהיה פנוי והרכיבים שיוצאו יהיו נגישים.

תאורת מחסן

במידה והמחסן הוא אזור תפעולי בו אתם עובדים על בסיס יומי, ולא משתמשים בו רק כמקום לאחסון ציוד, מוטב להתקין גם תאורת מחסן. ההמלצה היא להשתמש בתאורת LEDכדי שאם תפתחו את הדלת וגשם חזק ייפול בעצמה לכיוון המחסן זה לא ישפיע ולא יגרום לקצר כפי שקורה עם נורות סליל/ליבון בחוץ ברבים מן המקרים.
מקורות

מחסנים לגינה


מאת: shirit86


תגיות: מחסני גינה, מחסן בגינה, ,

מדריכים קשורים:

איך מוצאים נסח טאבו באינטרנט ?
איך מחשבים חודשי הריון
איך לספור קלוריות ?
איך בודקים שוכרים לפני השכרת דירה
איך מתקשרים לארה"ב ?
איך לשים טמפון
איך להתקין עברית בסמארטפון אנדרואיד?
איך מגיעים לבית חולים 10
איך לגרום לגבר לרצות אותך
איך להעביר שירים מהמחשב לאייפון
איך קונים מחסני גינה
  • rating: 2.7 based on 212 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports