איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בריאות - רפואת שיניים - איך לשמור על שיניים לבנות

איך לשמור על שיניים לבנות


טיפול הלבנת השיניים הינו פיתרון למי ששיניו כהו במשך השנים הצהיבו או התמלאו כתמים מסיבות שונות. היום תוכלו למצוא מגוון טיפולים להלבנת שיניים, חלקם ניתן לבצע באמצעות תכשירים הניתנים לרכישה בבתי המרקחת. איך לבחור ובאיזה טיפול? הרי לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את הטיפול הנכון. 

כאשר מתבצע טיפול באמצעות ערכה ביתית, נעשה שימוש באותו חומר ההלבנה בו משתמשים בטיפולי הלבנת שיניים במרפאות השיניים, אך ריכוז החומרים הפעילים נמוך יותר, וזאת משום שהטיפול נעשה בבית ללא פיקוח רפואי.
למרות זאת, מומלץ מאד להקפיד למלא אחר ההוראות בדיוק רב על מנת לא לפגוע באמייל השן ובחניכיים. שימוש לא נכון בחומרי ההלבנה יכול לגרום לגרום לרגישות יתר בשיניים ולתחושת חוסר נוחות.

איך לבחור את התכשיר המתאים ביותר


לפני שמתחילים בטיפול הלבנת שיניים מומלץ לבקר אצל רופא השיניים לבדיקה כללית וכן לבצע טיפול ניקוי שיניים אצל שיננית. 


הבדיקה אצל רופא השיניים מיועדת כל מנת לבדוק את בריאות השיניים והחניכיים שלכם, אם יש חורים בשיניים, מה מצב החניכיים והאם קיימת עששת. לפני שפותרים את הבעיות הללו לא מומלץ לבצע טיפול הלבנת שיניים. 


אם יש לכם כתרים בחזית הפה וניתן להבחין בהם בעת חיוך, יש לקחת בחשבון שצבעם עלול להשתנות בעת טיפולי ההלבנה ויהיו הבדלי גוון בינם לבין השיניים הטבעיות.


טיפול הלבנת השיניים פועל על כל אחד בצורה אחרת בהתאם לנתוניו, ותוצאות הטיפול ישתנו בין אדם לאדם.

ערכות הלבנת שיניים מכילות חומרים פעילים בריכוזים שונים. החומר הפעיל "מחמצן" את הכתמים שהצטברו על השיניים ומבהיר אותן. ריכוז גבוה מידי עלול לגרום לרגישות יתר בחניכיים ובשיניים, וריכוז נמוך מידי יתכן ולא יספק את התוצאה הרצויה, לכן מומלץ לבחור בטיפול המכיל חומרים פעילים במינון הבינוני. 


טיפול הלבנת שיניים מתבצע באמצעות מריחת ג'ל על השיניים או באמצעות "רצועות הלבנה" אותם ניתן להדביק על השיניים. יש להשאיר את החומר על השיניים על פי ההוראות המדויקות אשר מצורפות לתכשיר. לא מומלץ להשאיר את החומר על השיניים זמן רב מאחר והדבר עלול לפגום ביעילות המוצר, לפגום באמייל השן ולגרום לרגישות יתר בחניכיים ובשיניים. אם הנכם מבצעים את הטיפול על פי ההוראות במדויק ובכל זאת תרגישו חוסר נוחות או רגישות יתר בחניכיים ובשיניים, כדאי להפסיק את הטיפול ולפנות לרופא השיניים, אם השיניים והחניכיים בריאות אין כל סיבה שתרגישו חוסר נוחות במשך הטיפול.  

במשך הטיפול וכשעתיים לאחר כל טיפול (יומי) מומלץ להימנע מעישון ומצריכה מוגברת של מאכלים ומשקאות כגון קפה, תה, יין וכו'. כמו כן מומלץ להימנע ממשקאות מוגזים ומשקאות אנרגיה לפחות כשעתיים לאחר כל טיפול. ככל שתימנעו מעישון, משקאות ומאכלים הגורמים כתמים על השיניים, כך תוצאות הטיפול יישארו לזמן רב יותר.

לא מומלץ לחזור על טיפול הלבנת שיניים לעיתים קרובות. אלא בהתאם להוראות המצורפות לערכה הביתית. 
נשים בהריון או בתקופת הנקה, מומלץ לדחות את הטיפול לאחר תקופת ההנקה.

 
מקורות

הלבנת שיניים


מאת: sharon


תגיות: הלבנת שיניים,

מדריכים קשורים:

איך לבצע הלבנת שיניים?
איך להלבין את השיניים
איך נבחר ברופא שיניים לטיפול השתלת שיניים ?
איך מתבצע טיפול הלבנת שיניים
איך לשמור על שיניים לבנות
  • rating: 2.9 based on 197 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports