איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בית וגן - עיצוב פנים - איך לבחור וילונות מעוצבים

איך לבחור וילונות מעוצבים


וילונות הם פתרון פשוט לאתגר מעניין. חלונות הם דבר מאוד יעיל- הם נותנים לנו אור, פותחים את הבית ומאפשרים לו להתאוורר ונותנים נו את האפשרות לראות את העולם שבחוץ דרך הבית. האתגר הוא שחלונות הם דו כיווניים (רובם)- ז"א שמה שאפשר לראות מבפנים אפשר גם לראות מבחוץ.

עם זאת, מכיוון שהבית שלנו הוא מקום אינטימי ופרטי אנחנו לא תמיד רוצים להיחשף בצורה כזאת, ואם אנחנו בכל זאת רוצים רימה של אוויר או אור שיכנס בצורה טבעית ולא רוצים להשתמש בתריסים, וילונות עשויים להיות הפתרון בשבילנו- וילונות יוצרים חציצה והפרדה בין העולם החיצוני לנו ובין העולם הפרטי שלנו (בתוך הבית)- הם יוצרים פתרון אסתטי לאתגר של הצורך באינטימיות ופרטיות ועדיין מאפשרים לדברים הרצויים להיכנס פנימה דרך החלונות.

וילונות הם סה"כ פתרון זול ואסתטי שיכול להשתלב בעיצוב הכולל של הבית- דוגמאות של וילונות הם מפה ועד הודעה חדשה וצריך רק עין מיומנת (או עין שפשוט יודעת להבחין בשילובים בין צבעים) כדי לדעת מה ישתלב בתוך הבית ובאיזו צורה.

על וילונות אפשר גם להיות יצירתיים ולהוסיף להם מיני דברים שיכניסו עוד יותר יצירתיות והשראה לתוך הבית (ובכלל להכניס יצירות אמנות לתוך הבית, במיוחד אלה שעשינו בעצמנו, זה פתח להשראה ויצירתיות)- אפשר לתפור על הווילונות דוגמאות או שאפשר לגזור אותן בצורה מיוחדת. האפשרויות לא מוגבלות והן תלויות רק בכם וביצירתיות שלכם.

הם יכולים, כמובן, להישאר פשוטים ולספק את הייעוד שלהם אבל אין סיבה שהם לא יהפכו ליצירת אמנות בפני עצמם, במיוחד כשכל כך קל לעבוד איתם.

וילונות, מכיוון שיש להם מגוון רחב של אפשרויות, נעים גם בתחומים רחבים של מחירים- וילונות מחומרים איכותיים ובעיצובים מסוימים עשויים לעלות יותר כסף מבדים פשוטים שהופכים אותם בעצמנו לוילונות ומוסיפים להם את המגע הייחודי שלנו. באופן כללי אני בעד יצירות אמנות עצמיות והפיכת הבית ליצירת אמנות בפני עצמה עם המגע האישי שאנחנו מכניסים לתוכה (אצלי, למשל, זה שימוש בקולאז'ים ופסיפסים כדי להכניס צבע לתוך הבית) ווילונות בהחלט מאפשרים לנו לעוף על כנפי הדמיון וליצור על אדן החלון שלנו יצירת אמנות בקלות ובזול.

וילונות וארונות עשויים להיות יצירת אמנות או פשוטים ויעילים בחציצה, בין אם זו חציצה לשם פרטיות או חציצה לשם הפרדה או אפילו חציצה לשם אסתטיקה (כמו להסתיר חלקים פחות אסתטיים או בולטים בתוך הבית שאחרת היו בולטים וצורמים לעין). מכיוון שוילונות הם זולים ובד"כ נוח לעבוד איתם, הם עשויים להיות הבחירה המועדפת ע"י אנשים כדי ליצור את האפקט שהם מחפשים בתוך הבית שלהם.

במקרה הזה וילונות עשויים להיות פתרון יעיל בשבילם ולענות בדיוק על הצרכים שהם מחפשים לספק.

 


מאת:


תגיות: וילונות, וילונות מעוצבים,

מדריכים קשורים:

איך מבצעים ניקוי יבש ?
איך לבחור וילונות מעוצבים
  • rating: 2.6 based on 194 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports