איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - מחשבים - מחשבים כללי - איך לשפר את תגובת המחשב?

איך לשפר את תגובת המחשב?


אם המחשב שלכם מיועד בין השאר לשימוש במגוון תוכנות ואפליקציות, חשוב שתשימו לב לדרישות החומרה עבור כל אחת מהן. במידה והחומרה של המחשב שלכם מתאימה לדרישות, תוכלו להוריד את התוכנות והאפליקציות ולהשתמש בהן.

עם זאת, יכולה להיווצר בעיה כאשר אתם פותחים את אחת התוכנות ומנסים להשתמש בה, בעיקר כאשר מדובר בתוכנה "כבדה" כמו זו של תלת מימד ואנימציה. כמו כן, המחשב יכול שלא להגיב בצורה הנדרשת כאשר כמה תוכנות פועלות במקביל. במצב כזה, עליכם להרחיב את הזיכרון של המחשב.

בדיקה ותיקון על ידי טכנאי מחשבים

בכל אזור בארץ יש מספר רב של טכנאי מחשבים שיכולים לעזור לכם להרחיב את הזיכרון של המחשב. בין השאר, תוכלו למצוא טכנאי מחשבים בקריות אם אתם גרים באזור זה, ובעזרתו להפוך את המחשב שלכם לחזק ומהיר יותר.

בעזרת טכנאי מחשבים מקצועי באזור המגורים שלכם אתם יכולים לבדוק את המחשב והחומרה שלו, והאם יש צורך בהרחבת הזיכרון שלו.

כדי לדעת מה מצב המחשב שלכם והאם צריך להרחיב את הזיכרון הטכנאי ידליק את המחשב, יפתח את התוכנות ולמעשה יבצע את הפעולות שאתם מבצעים רגע לפני שהמחשב נתקע או התוכנות קורסות. זהו שלב הכרחי כדי שהטכנאי יוכל לאמת שאכן יש בעיה בזיכרון של המחשב וצריך להרחיב אותו.

בחירת הזיכרון המתאים

שירותי תיקון מחשבים בקריות ובכל אזור אחר יכולים להרחיב את הזיכרון במחשב שלכם ולהפוך אותו למחשב יותר מהיר ועוצמתי, אבל חשוב לציין שיש מגבלה מבחינת גודל הזיכרון. במחשבים ניידים למשל, כרטיס הזיכרון יכול להכיל לכל היותר 8 ג'יגה. כמו כן, יש מספר קבוע של כניסות בלוח האם שלתוכן אפשר להכניס כרטיסי זיכרון. אם כן, יש מגבלה באשר לגודל הזיכרון, אבל נראה שגם הזיכרון המקסימלי הקטן ביותר – 8 ג'יגה – הוא הרבה מאוד ויספיק לכם כדי ליהנות משימוש רציף ומהיר במחשב האישי שלכם.

לסיום, צריך לבחור כרטיס זיכרון שמתאים למחשב שלכם, כלומר כרטיס שתומך בחומרה של המחשב שלכם. אם למשל יש לכם מחשב של אפל, הכרטיס שצריך הוא שונה מזה שנדרש עבור מחשב של acer.


מאת: מיכל


תגיות: טכנאי מחשבים בקריות, תיקון מחשבים בקריות,
איך לשפר את תגובת המחשב?
  • rating: 2.7 based on 214 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports