איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - שונות - איך לבחור אמרגן שייצג אותך?

איך לבחור אמרגן שייצג אותך?


השואו ביזנס הם עולם קשה ומאתגר במיוחד, בפרט כאשר אתם רוצים להיכנס אליו לא כמפיקים או מקבלי החלטות אחרים אלא כאמנים. לא משנה אם אתם רוצים להיות תסריטאים, פעלולנים בסרטי אקשן, שחקנים, זמרים, רקדנים וכן הלאה, עומד בפניכם אתגר נפשי – ולעתים גם פיזי – גדול מאוד.

הקושי הכי גדול כאמן מתחיל שלא צבר עוד מוניטין הוא כמובן להשיג עבודות. יש מצב משונה שבו אתם לא מקבלים עבודות ואפילו לא מוזמנים לאודישנים כי אין לכם ניסיון, אבל איך תצברו ניסיון אם לא מזמינים אתכם? התשובה היא, ייצוג של אמרגן מקצועי, ורצוי שיהיה מנוסה.

ניסיון בתחום

ככלל, אין דבר כזה לימודי אמרגנות וייצוג אמנים. בין אם מדובר במשרד גדול כמו גלובוס ייצוג אמנים ובין אם מדובר במשרד קטן, כל האמרגנים שתתקלו בהם הם לא כאלו שלמדו איך להיות אמרגן, כיוון שאין דבר כזה. בתחום של ייצוג אמנים, הקריטריון הכי חשוב לבחירת המשרד שייצג אתכם הוא הניסיון שמשפיע על אופי ההתנהלות של האמרגנים עם מלהקים, מפיקים, בימאים וכן הלאה ועל הקשרים שיש להם בעולם הבידור.

המלצות

כמו תמיד, המלצות הן דבר חשוב, גם כאשר מדובר בבחירת אמרגנים עצמאיים או משרדים גדולים לייצוג אמנים. בדרך כלל, בחירה במשרד גדול כמו זה בהיקף של גלובוס ייצוג אמנים היא בחירה בטוחה, אבל אם אתם רוצים ללכת דווקא למשרד קטן, חשוב עוד יותר שתבקשו המלצות וחוות דעת מאנשים שאתם סומכים על המילה שלהם.

סעיפי חוזה חשובים

אחרי פגישה במשרד עם ההנהלה או האמרגנים באופן אישי, במידה ובחרתם במשרד מסוים, הגיע שלב החתימה על החוזה. בשלב הזה, חשוב שתהיו ערניים במיוחד. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים תנאים טובים או לכל הפחות בגדר הסביר בתחום ייצוג אמנים, כדאי לקחת את החוזה לעורך דין. משרדים הגונים יתנו לכם זמן סביר לבדוק את החוזה עם עורך דין מטעמכם ולהחזיר להם אותו במידה ותמצאו שהכל תקין בחוזה. כמובן שיש מקום למשא ומתן אם אתם רוצים, למשל הפחתת האחוזים שהמשרד לוקח לכם על כל עבודה.


מאת: מיכל


תגיות: גלובוס ייצוג אמנים,
איך לבחור אמרגן שייצג אותך?
  • rating: 2.9 based on 270 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports