איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - מחשבים - חומרה - איך מתחזקים שרת באינטרנט

איך מתחזקים שרת באינטרנט


מהם השרתים?

בדומה לבית היושב על יסודות חזקים, כך גם אתר אינטרנט נמצא על גבי שרת במקום מסוים בעולם. ישנם שרתים הכוללים אתר אינטרנט אחד, אחרים כוללים מספר רב יותר של אתרי אינטרנט. ככל שמספר אתרי אינטרנט גדל, עשוי להיווצר עומס על גבי השרת,מה שעשוי לפגוע בחווית הגלישה של המשתמשים שייאלצו להמתין זמן רב יותר.

 

מכאן יש חשיבות רבה לבצע פעולה המסייעת לשמירה על השרתים. למעשה, השרתים מהווים את מקור המידע השולט על לא מעט רשתות. לפיכך, יש חשיבות רבה לדאוג לתחזוקת שרתים המסייעת לשמור על מידע רב לאורך זמן.

 

חשיבות השמירה על השרתים

בשל העובדה כי השרת מהווה גורם חשוב מאד במערכת, יש להקדיש מחשבה לנושא כיצד ניתן לשמור על השרת כך שימשיך לספק מידע לגולשים רבים. לא מעט חברות משקיעות משאבים רבים בנושא תפוקת השרת. אחת הדרכים לשמור על יעילותו של השרת היא באמצעות רשת מחשבים. כפי שכבר נאמר קודם לכן, על גבי השרת מאוחסן מידע רב,מה שמחייב תשתית יציבה של רשת כך שאותו מידע יעבור ללא הפרעה. בארגונים גדולים יהיה ניתן למצוא שרתים רבים ומכאן השם חוות שרתים.

מדוע חשוב כל כך לשמור על השרת?

-          חדירה למידע: בקרב ארגונים רבים יש חשיבות לתחזק את השרתים על מנת למנוע מצב בו תיתכן חדירה למידע של הארגון. בשל התחרות הקשה הקיימת בעולם העסקים, לא מעט ארגונים מתחרים על ליבם של הלקוחות באמצעות מידע. מכאן יש חשיבות רבה לשמירה על המידע שלא ידלוף החוצה,זאת באמצעות תחזוקת השרת.

 

 

 

תחזוקה מונעת הפסדים

 

כפי שנאמר קודם לכן, יש חשיבות גדולה לדאוג לתחזוקה הולמת של שרתים. דבר ראשון יש להניח תשתית איכותית התאפשר לשרתים לפעול בצורה הטובה ביותר אך לא רק. בנוסף, יש לדאוג להנחת השרתים בצורה נכונה תוך שימוש בחדר מתאים. כמו כן, על מנת לשמור על השרתים יש לדאוג ולהצטייד בתוכניות שיחסכו בעיות הפעלה שונות כגון תוכנת אנטי וירוס ומערכות הגנה משוכללות אשר ימנעו מהשרת לפעול באופן לא תקין.

 

היום אנו חיים בעולם המתנהל לפי שיקולים כלכליים, כך שאם נלך לפי המשוואה הזאת כל תקלה או קריסה בשרת משמעות הדבר- נזק כלכלי. לסיכום יש חשיבות רבה לדאוג לתחזוקה יעילה כזאת שתמנע הפסדים.

 
מקורות

כיצד פועל שרת ורטואלי


מאת: דני


תגיות: שרתי אינטרנט, שרתים ורטואלים,
איך מתחזקים שרת באינטרנט
  • rating: 2.8 based on 248 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports