איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - חופשות וטיולים - איך לחסוך בנופש הבא בלי להתפשר על נוחות

איך לחסוך בנופש הבא בלי להתפשר על נוחות


השכרת קרוואן נגרר מחיר

 

היתרונות הכלכליים של קרוואן נגרר

חופשה בישראל יכולה להיות לעתים עסק יקר מאוד. מעבר למחירו של חדר במלון או של צימר מסוים אנו יכולים לראות גם כיצד ההגעה למקום האירוח, העלות של ארוחות שונות במקום, והצורך לקפוץ לפעמים עם הרכב להביא משהו או לטייל באתר מסוים ולחזור לחדר, הם דברים שמסתכמים בסופו של דבר לסכום אחד לא קטן שמראה עד כמה הנופש היה בסופו עול כלכלי מאוד לא פשוט.

 

לכן אנו לא מופתעים לראות כיצד יש רבים שמחפשים אופציות אחרות ללינה ולאירוח. אופציה מצוינת היא השכרה של קרוואן. כך מבינים רבים שבשירות של השכרת קרוואן נגרר מחיר החופשה יכול להיות זול יותר. זאת מאחר ובראש ובראשונה יחידת האירוח נעה עם המטיילים לאן שהם רוצים, ובנוסף אפשר להצטייד בצורה עצמאית ולבשל או לעשות קפה ביחידה עצמה תוך חיסכון אמיתי.

 

ההשוואה הנדרשת מול יחידות אירוח נייחות

ברגע שאנו מנסים לתכנן חופשה, אנו מסתכלים על יחידות אירוח שונות ומנסים להשוות את המחירים ביניהן. אך אם חושבים מחוץ לקופסא ומשכירים קרוואן במקום חדר או צימר רואים כיצד ההשוואה הופכת למעניינת הרבה יותר. זאת מאחר ובכל השכרת קרוואן נגרר מחיר השירות צריך להיות מושווה לא רק ביחס לעלות ימי ההשכרה אל גם מול ימי השהייה ביחידה הנייחת.

 

הכוונה היא למה שציינו קודם לכן לגבי האפשרות לנהל את כלכלת הטיול בלי להיות תלויים בעלויות של ארוחות שמציעים בתי מלון, אכסניות או צימרים למשל. בשירות של השכרת קרוואן נגרר מחיר הארוחות יהיה תלוי במטיילים עצמם. גם החיסכון על שתיית קפה בתחנות דלק בדרך מצטרף לכך שההשוואה צריכה להיעשות ביחס לעלות הכוללת של החופשה בקרוואן אל מול זו של חדר מסוים.

 

האטרקטיביות של חברות איכותיות

כמובן שכשאנו מדברים על השוואות מחירים עלינו להתייחס גם למחיר של השירות הגולמי, אם נגדיר את זה כך. כלומר, בנוגע לעניין של השכרת קרוואן נגרר מחיר של חברה מסוימת העוסקת בתחום זה יכול להיות שונה לחלוטין מזה של חברה מתחרה. מדובר בתחרות בריאה שבה נלחמות החברות השונות על לבו ועל כיסו של כל מי שמתכנן טיול מרתק ברחבי ישראל.

 

כך, אם בודקים לעומק ומזהים איזו חברה אכן הופכת להיות אטרקטיבית יותר ממתחרותיה, אפשר בהחלט לסיים חופשה מהנה ביותר במחיר מצוין. בנוסף, האטרקטיביות של חברה איכותית תבוא לידי ביטוי גם בהצגת שירות אמין לכל לקוח. כך יחד עם מחיר מצוין יוכל כל אחד לשכור לו קרוואן נגרר ולהרגיש שהוא מנצל את החופשה שלו תוך הנאה מעלויות סבירות הרבה יותר.

 

 
מקורות

גלגלים לחופש - קראוונים להשכרה


מאת: בני


תגיות: קראוונים להשכרה , השכרת קראוונים , השכרת קראוון ,

מדריכים קשורים:

איך נשווה מחירי קראוונים
איך לעשות השוואת מחירים לנופש משפחתח או זוגי משתלם
איך נדע היכן לחנות בטיול קראוונים
איך להתאים בצורה מושלמת את סוג הקרוואן לכל סוג של מטיילים
איך לחסוך בנופש הבא בלי להתפשר על נוחות
  • rating: 2.7 based on 289 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports