איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בית וגן - מעבר דירה - איך מנקים סוגי כיורים?

איך מנקים סוגי כיורים?


הניקיון של אגני הרחיצה הוא קריטי ומומלץ להקפיד עליו אחת למספר שבועות לפחות. באמצעות ניקיון מן הסוג הזה ניתן לשפר את רמת ההיגיינה במטבח, בחדרי הרחצה וגם במרפסת או בגינה. הדבר החשוב הוא להקפיד על כללים נכונים של ניקיון ולשמור על הוראות הבטיחות. הניקיון מתחיל בהכנה מקדימה, הכוללת פינוי מלא של אגן הרחיצה מהכלים הנמצאים בתוכו. יש למלא את אגן הרחיצה במים חמים באמצעות פקק ייעודי ולאחר מכן לשפוך לתוכו כוס אחת של אקונומיקה. זהו שלב קריטי להצלחת הניקיון, היות ותפקידה של האקונומיקה הוא להסיר גם את הלכלוך המצטבר. יש לספק לאקונומיקה משך זמן של שעה לפחות על מנת לפעול היטב. לאחר מכן ניתן להשתמש במלקחיים כדי לשלוף את הפקק, ולהוסיף אל אגן הרחיצה חומרי ניקיון אחרים. השלב האחרון בתהליך הניקיון הוא מריחה של נוזל וילונות, לימון, שמן או וקס למכוניות. חומרים אלו יספקו לכיור מראה מבריק הנשמר לאורך שנים רבות. שיטת הניקיון הזו יעילה ומומלצת עבור כל סוגי האגנים.
 
יש הרבה סוגים של אגני רחיצה ולא תמיד קל לבחור את שיטת הניקוי היעילה עבורם. ההבדל בין אגני רחיצה בא לידי ביטוי בחומרי הגלם, בגודל ובפונקציונאליות. מבלי להיכנס אל התשתיות, הסיפון או הצנרת, את ההבדלים בין אגני רחיצה ניתן לזהות גם באמצעות בדיקה של החדרים השונים: אפשר לראות כיצד הכיור במטבח נותן מענה על צרכים שונים מהכיור באמבטיה, למשל, או באיזה אופן האגן במרפסת או בגינה מפנה את המים המיותרים אל מיכל ניקוז.

לפני שבודקים איך מנקים סוגים שונים של אגני רחיצה בצורה נכונה, כדאי להבהיר את החשיבות של הנושא. הניקיון הוא לא רק בעל משמעות אסתטית ודקורטיבית. אגן רחיצה נקי מבטיח רמה גבוהה של סטריליזציה וסניטריה. אנו משתמשים באגני הרחיצה לצורך שטיפת כלים, צחצוח שיניים ולעיתים גם שתייה, בישול וכן הלאה.

שלבים בניקיון נכון של אגני רחיצה

להלן הדרך היעילה והפשוטה ביותר לנקות אגני רחצה מקרמיקה, מתכת או אלומיניום:

א. הכנה מקדימה – בשלב הראשון עליכם להוציא את כל הכלים מתוך אגן הרחיצה. רכזו אותם בתוך הארונות או במקום נפרד, הזרימו מים חמים ומלאו את האגן כמעט עד הסוף. זכרו כי ככל שתקדימו לפנות את הכלים, כך תוכלו לסיים עם הניקיון מהר יותר וללא תקלות בלתי צפויות.

ב. אקונומיקה וחומרי ניקוי – השלב המשמעותי ביותר בניקיון הוא שימוש בחומרים הנכונים. לאחר שהאגן מלא במים חמים מאוד, עליכם לשפוך פנימה כוס אקונומיקה ולהשאיר אותו בצורה כזו למשך שעה. לאחר מכן ניתן להשתמש במלקחיים על מנת להוציא את הפקק. במידה ואין ברשותכם מקלחיים, הקפידו על כללי הזהירות והוציאו את הפקק רק לאחר שתענדו כפפות גומי. עליכם להיזהר ממצב בו המים מותזים על הבגדים היות ואקונומיקה מייצרת נזקים חמורים מאוד.

ג. לכלוך מצטבר – הבעיה הגדולה ביותר עם ניקוי אגני רחיצה היא הצטברות של לכלוך בין שפת הכיור לבין השיש. את הלכלוך הזה תוכלו להוצא עם מכשיר חד, אך הדגש שלכם צריך להיות גם מסביב לברזים. נצלו את הגודל של מברשת שיניים ישנה או קיסם על מנת להסיר את הלכלוך מהאיזורים הללו.

ד. גימור – השלבים האחרונים בניקיון הם המהנים ביותר. בשלבים הללו תוכלו למרוח על אגן הרחיצה נוזל לניקוי חלונות, מיץ לימון או שמן ואפילו וקס למכוניות. כל אלו יבטיחו לאגן הרחיצה גימור מבריק ויאפשרו תחזוקה נכונה לאורך שנים רבות. מקורות

כיורים
ורד - ברזים וכיורים


מאת: ורד ברזים וכיורים בע"מ


תגיות: ניקוי כיורים, כיורים, סוגי כיורים,

מדריכים קשורים:

איך בוחרים ברז לאמבט?
איך מנקים סוגי כיורים?
איך מנקים סוגי כיורים?
  • rating: 2.7 based on 228 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports