איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - פיננסים ועסקים - נדלן - איך לומדים על נדל

איך לומדים על נדל


רכישת דירות להשקעה בארצות הברית חצתה בשנת 2013 את גבולות הטרנד, ובקלות עשויה להיות מוגדרת כתופעה של ממש. שני גורמים הפכו את שוק הנדל"ן האמריקני לקורץ במיוחד עבור משקיעים מהארץ ומהעולם: מחירים נמוכים במיוחד, שנוצרו בשל המשבר הפיננסי בארה"ב בשלהי 2008 ו־2009 - ומשמעותם פוטנציאל גבוה לעליית ערך ותשואה שוטפת גבוהה משכירות.אם כך, לא פלא כי בארה"ב פועלות היום יותר מעשרים חברות נדל"ן ישראליות. מה חשוב לדעת לגביהן?

מדוע דווקא בארצות הברית?

אם בתחילת המשבר, משקיעים זרים ובתוכם גם ישראלים הרבו לבצע עסקאות נדל"ן באירופה, בשנתיים האחרונות חל שינוי כיוון. מכיוון שהמצב הכלכלי באירופה לא יציב - אחרי קריסתן הכלכלית של יוון וספרד - ההשקעה באירופה נחשבת בתקופה הנוכחית למסוכנת יותר מהשקעה דומה בבירת העולם החופשי. אמנם גם באירופה, ובייחוד בגרמניה,  ניתן עדיין למצוא מציאות, אך בגלל אחוזי האבטלה ההולכים וגואים בגוש האירו, מחירי השכירות יורדים ועימם גם פוטנציאל התשואות.

ההבדלים באזורי ההשקעה בתוך ארה"ב

מכיוון ששוק ההשקעות הזרות בדירות למגורים בארצות הברית צפוי לצמוח משמעותית בשנת 2014 - רבים מנסים להציג את תחום קניית דירות בארה"ב, כאילו כל אדם יכול להצליח בו ללא ידע מוקדם או מאמץ מיוחד. מובן שזוהי מחשבה נאיבית ומסוכנת למשקיע הפוטנציאלי. אף על פי שקיימות הזדמנויות רבות יש לבחון אותן בקפידה. לכן כל חברה העוסקת בתחום נחשבת מומחית במדינה בה היא עוסקת בנדל"ן, הן בהיבט העסקי והן בהיבט המשפטי.

הידע הנדרש לגבי הנכס

טעות נפוצה העשויה לגרום לאכזבה מההשקעה היא שהמשקיע הפזיז מסתכל רק על השורה העליונה - עלות הנכס, והשורה התחתונה - מחיר השכירות. מובן שעלות הנכס, גודלו ומחירי השכירות חשובים - אך חשובים לא פחות גם איכות האוכלוסייה באזור, תוכניות הפיתוח של העירייה המקומית, מסים מקומיים ועלויות נוספות החלות לעיתים על בעל הנכס. על כן חשוב לבחור בחברה מנוסה ואמינה, ששומרת על מוניטין חיובי בקרב משקיעים ישראליים ואמריקאיים.

מגוון סוגי נדל"ן והשקעה

חברות נדל"ן ארה"ב בבעלות ישראלית פועלות בייחוד במדינות פלורידה, ג'ורג'יה, טקסס ומישיגן. חשוב לזכור כי רובנו מכירים את ארצות הברית כתיירים. לכן מקומות עתירי תיירות נשמעים לנו כישראלים כאטרקטיביים ביותר. בפועל, האזורים המבוקשים ביותר, בעלי התשואה הגבוהה ביותר, הם דווקא הפונים יותר למקומיים ופחות לתיירים. לצורך המחשה, נסו לחשוב איזו השקעה הייתם מוצאים כאטרקטיבית יותר - השקעה בדירה באילת, לעומת השקעה ברמת השרון.

בטרם תשקיעו זכרו כי אם אינכם טסים לבדוק את הנכס - חפשו באתרים אמריקניים נתונים רבים ככל האפשר על הסביבה שבה הוא ממוקם: סוג האוכלוסייה, הגירה חיובית או שלילית רמת השכר הממוצעת של התושבים, שיעור האבטלה, מספר הבתים המושכרים ביחס לבתים בבעלות ועוד.

 
מקורות

נדל
נכסים למכירה


מאת: guy


תגיות: נדל,

מדריכים קשורים:

איך לבחון הזדמנות השקעה בנדלן
איך לרכוש את נדל"ן בארה"ב
איך דירות השקעה ישלמו את הדיור המוגן ? - מדריך לרכישת דירה
איך רוכשים דירה בארצות הברית
איך מחפשים נדלן בחול ?
איך מתארגנים לחזק מבנה לרעידות אדמה בעזרת תמא 38
איך להשיג את המחיר הטוב ביותר עבור הבית שלי שמוצע למכירה ?
איך להבדיל בין שוק נדל"ן קפוא לשוק בירידת מחירים
איך לומדים על נדל
  • rating: 2.9 based on 275 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports