איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - הריון ולידה - הריון ולידה כללי - איך לעצב מתנה ליולדת בצורה יפה ומקורית

איך לעצב מתנה ליולדת בצורה יפה ומקורית


לידה היא מאורע מאוד מרגש אך מיד לאחר מכן מתחיל מסע נפלא ומאתגר. אם גם אתם מעוניינים להעניק ליולדת שלכם מתנה מקורית ומלאה בתחושות השמחה והאיחולים לעתיד, הגיע הזמן לחשוב מחוץ לקופסה. הפרטים הקטנים, העיצוב ובעיקר המחשבה, הם שמרכיבים את המתנות הנפלאות ביותר. כל יולדת תשמח לקבל מתנה שימושית אשר מעוצבת בצורה מיוחדת ויפה. מתנה ליולדת תוכלו לעצב בעצמכם או לרכוש באתרים מתאימים אונליין.


עיצוב אריזות מיוחדות

פעמים רבות שמענו כי אין להסתכל בקנקן אלא במה שיש בתוכו. אך כאשר מדובר במתנות, ישנה משמעות רבה גם לצורת העטיפה. כאשר אתם משקיעים מאמץ בעיצוב המתנה ועטיפה מקורית, נוצר ערך מוסף. מתנה ליולדת אשר מעוצבת כעוגה, סוכריה על מקל או שבלול, תהפוך גם פריטים שגרתיים למיוחדים. העוסקים בתחום מקפידים לעצב את המתנות בצורה מיוחדת במינה. אם תרצו לעצב בעצמכם מתנה ליולדת ניתן יהיה לרכוש ציוד מתאים (נייר עטיפה וסרטים) בחנויות למוצרי אומנות.


מתנה ליולדת עם ערך מוסף

אימהות וותיקות בוודאי מכירות את הקשיים אשר נלווים ללידה. על אף האושר והשמחה, הן יודעות כי מדובר בתקופה מורטת עצבים ומאוד עמוסה. נצלו את הניסיון לסיוע לאימהות הצעירות. שלבו במתנה את כל אותם פריטים ועיצובים מיוחדים אשר שמחו גם אתכן. זכרו לשלב בתוך המתנה גם פינוקים מתוקים, חטיפים מלוחים ופריט או שניים אשר מיועדים לשימוש האישה. בתוך כל המהומה סביב התינוק החדש, תשמח היולדת לקבל מתנה אשר כוללת גם התייחסות אישית אליה ואל הקשיים שלה.מתנה ליולדת היא הרבה יותר מעוד חבילת מוצרי תינוקות ארוזה בתוך בקבוק פלסטיק גדול. יש לכם הזדמנות להכניס אל התהליך משמעות אישית והמון כוונות טובות. עיצוב מקורי של מתנות ליולדת יבוא לידי ביטוי בהרכבה של עוגה מחיתולים איכותיים, עיצוב של בגדי תינוק בצורת סוכריה על מקל או דובון, עיצוב בצורת רעשן תינוק לעוד. אלו אשר נחנו בשתי ידיים שמאליות ומעוניינים בכל זאת לעצב בעצמם מתנה יפה ליולדת יוכלו לעצב את האריזה בצורת סוכריה. כל הדרוש הוא נייר עטיפה מתאים וסרט צבעוני לקשירה בשני הצדדים.
מקורות

מתנות לידה
מתנות ליולדת


מאת: הדס כהן


תגיות: מתנה ליולדת, מתנות לידה,

מדריכים קשורים:

איך בוחרים מתנה ליולדת ?
איך בוחרים מתנת לידה מקוריות?
איך בוחרים מתנה לתינוק רך שזה עתה נולד?
איך לעצב מתנה ליולדת בצורה יפה ומקורית
  • rating: 2.7 based on 253 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports