איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - חשמל ואלקטרוניקה - חשמל - איך מבצעים רכישה נכונה של מכונת כביסה

איך מבצעים רכישה נכונה של מכונת כביסה


קניית מכונת כביסה - החליטו על תקציבכם מראש

מכונת כביסה היא צורך בכל בית אב וזוהי אינה הגזמה לומר כי לא ניתן להסתדר בלעדיה, השאלה היא לא האם לקנות את המכונה אלא איזה מכונה לקנות. השלב הראשון כאשר אנו ניגשים למשימת הקנייה הוא להחליט ראשית כל על התקציב של המכונה. בסופו של יום לכסף יש תפקיד משמעותי בכל נושא וגם כאן הוא אינו נעלם מן המשוואה. אם אנו מעוניינים במכונת כביסה גדולה או בסוג מסוים של מכונה, אך אין בידינו את הכסף לקנות אותה הרי שלא יעזור בית דין ולא נבצע את הרכישה. לכן חשוב מאוד להחליט מראש על סכום הכסף אותו אנו מקדישים לקניית המכונה.

תכננו את מיקומה וגודלה של המכונה

לאחר ההחלטה על תקציב הרכישה, אנו צריכים להחליט היכן בבית תהיה המכונה, האם יהיה לה חדר ייעודי, האם היא תשב במרפסת או אפילו במטבח כפי שמספר משפחות בוחרות לעשות. אחד הדברים החשובים בבחירת המיקום הוא הכנה של צנרת וחשמל בקרבת מקום ווידוא כי המכונה תעבור את דלתות החדר המיועד אחרת צפויה לנו צרה צרורה. לצד ההחלטה על המקום עלינו להחליט איזה גודל של מכונה יתאים לנו ויענה על צרכי הבית, כמובן שככל שאנו מכבסים יותר כך אנו זקוקים למכונה גדולה יותר. אם זוהי פעם ראשונה שאתם רוכשים מכונת כביסה הרי שכדאי לכם להתייעץ עם חברים ומשפחתכם בנוגע לגוגל המכונה המתאימה לכם.

זכרו מכונת כביסה עתידה לשרת אתכם שנים רבות

אנשים שוכחים זאת לעתים, אך עלינו להבין כי מכונת הכביסה אותה נרכוש צריכה להחזיק לפחות לעשר שנים. לכן ההחלטות בנושא זה חשובות מאוד וחבל לקנות מכונה ואחר כך לגלות כי היא נהרסה ואינה עובדת. לא רק זאת אלא שעלינו גם להסתכל על אחריות מכונת הכביסה ולוודא כי היא לזמן מספק. אכן, מכונת כביסה אינה נוטה להתקלקל במהירות אך עדיף כי תהיה לנו תעודת אחריות לכמה שיותר שנים. אם אנו מאוד חוששים מתקלות ואיננו אוהבי סיכון, אזי חברות רבות מציעות גם לבצע ביטוח למכונת הכביסה בתשלום שנתי, כך שבמקרה של תקלה אנו יודעים כי ישנה כתובת ומענה לצרכינו. 

ומה בדבר מייבש כביסה?

כפי שכל פעם שאומרים חתול ישר חושבים על כלב, כך גם כאשר אומרים מכונת כביסה ישר חושבים על מייבש כביסה. השאלה האם לקנות מייבש כביסה תלויה אך ורק בהעדפותיכם האישיות, אם זאת עלינו לוודא כי יש לנו מקום בבית גם למייבש וכי הדבר לא יסבך אותנו יתר על המידה. עלינו גם לזכור כי הפעלתו של המייבש כרוכה בהוצאה גבוהה ונוספת על חשמל ועל כן יתכן ולא תמיד רכישה זו כדאית ומומלצת. כמובן שלא ניתן להתעלם מיתרונות הנוחות שמספק המייבש ועלינו לזכור זאת כאשר אנו מתחבטים בשאלה האם לרכוש אותו או לא. מקורות

מכונת כביסה


מאת: אריאל


תגיות: מכונת כביסה, מכונות כביסה, מכונת כביסה מקצועית,

מדריכים קשורים:

איך בוחרים מכונת כביסה
איך לבחור מכונת כביסה
איך מבצעים רכישה נכונה של מכונת כביסה
  • rating: 2.7 based on 260 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports