איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בית וגן - בית וגן כללי - איך נטפל בפרחים בבית?

איך נטפל בפרחים בבית?


כל אחד ואחת מאתנו, אוהב מאד להשקיע ולטפח את הצמחים והפרחים אשר בביתו. טיפוח של פרחים ביתיים נחשב לאומנות של ממש. אם משקיעים היטב בזמן הטיפול, וממלאים אחר ההוראות - הרי שנוכל לקבל פרחים נהדרים, שיוכלו לפרוח וללבלב לאורך זמן, ויספקו לנו תוספת נהדרת לעיצוב של הבית. המראה של בית שופע בפרחים הוא מראה שקשה להתעלם ממנו. בעלויות נמוכות יחסית, אנחנו מקבלים עיצוב טבעי ומדהים. עם זאת, בכדי שהדבר יהיה אפקטיבי, חשוב מאד לעקוב אחרי כמה כללים, לטיפול בפרחים.

 

הכללים שיש לאמץ

       אדמה - בכדי לגדל את הפרחים שלכם בצורה ראויה, יש לספק להם אדמה בהרכב מתאים. לרוב, מדובר על הרכב של כמה חומרים - חצץ בבסיס שמסייע לניקוז, פחם למניעת עודף מים, אדמת חמרה בתור החלק שירכיב את רוב אדמה, חול גס להמשך, וכן שימוש בדישון קבוע, לטובת הגידול של הפרחים בהמשך.

       טמפרטורה - שמירה על טמפרטורה היא עניין קריטי לחיי פרחים ארוכים וטובים. יש להימנע כמובן מחום או קור קיצוניים יתר על המידה. לרוב, כל עוד הטמפרטורה נעה בין 10 ל25 מעלות - הדבר מתאים לרוב הפרחים. קחו בחשבון שינויים לא צפויים במזג האוויר (ימים חמים בחורף או קרים קיץ) עלולים להזיק לפרח, ולכן יש לשים אותם לעתים במקום מבודד.

       מים - אחד הנושאים הרגישים ביותר שיש. בניגוד לנהוג לחשוב, צמחים לא מתים משום שלא משקים אותם - רובם מתים משום שמלעיטים אותם במים ללא הפסקה! חישבו כי צמח, כמו בן אדם, אמנם זקוק למים, אם נשקה אדם בלי הפסקה, הוא ייחנק. כך גם הפרח. לכן, יש להשקות פרחים רק כשנוגעים באדמה ורואים שהיא יבשה. באופן קבוע יש להשתמש במשפך, ופעם בחודש לטבול את העציץ במים.

       אוויר - קריטי ממש כמו המים, שכן הצמחים נושמים ממש כמונו. לא מגדלים פרחים בתוך ארונות סגורים או במקומות אפלים. יש לדאוג לאוורור קבוע עבור הפרחים.

 

וכך מקבלים צמחים מדהימים

בסופו של יום, אם מקפידים לשמור על הכללים השונים, אפשר ליהנות ממש מגינה קטנה בתוך הבית שלכם. אורך החיים של פרחים יכול להיות ארוך במיוחד, ולספק לכם לא מעט הנאה אף מעצם הטיפול.
מקורות

פרחי אורנית


מאת: פיטוסי מרדכי


תגיות: פרחים, אורנית, פרחי אורנית, פרחים חולון, פרחים בחולון,

מדריכים קשורים:

איך לשמח את אשתך?
איך לשזור לבד זר פרחים מהמם
איך שוזרים פרחים בקלות
איך נטפל בפרחים בבית?
  • rating: 2.9 based on 234 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports