איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בית וגן - שיפוצים - איך משקמים דירה לאחר שריפה?

איך משקמים דירה לאחר שריפה?


פינוי מלא, שיפוץ וצביעה

שיקום נזקי שריפה יכול לכלול גם שיקום תשתית המבנה והקמת תשתית חלופית, עבודות איטום וטיפול בנזקים נלווים כגון רטיבות של נזילה בשל פגיעה במערכות אינסטלציה. חברות המציעות שירותי שיקום דירה לאחר שריפה כוללות ברוב המקרים את הפינוי המלא של כל המצוי בבית ואת השיפוץ הנדרש לאחר מכן. כאשר מדובר בפינוי של חפצים ושאריות, חשוב לוודא כי החברה המבצעת הינה בעלת היתר פינוי אל שטחים מורשים בחוק כדי להימנע מתשלום קנס מיותר.


חברות שיפוץ לאחר שריפה - דגשים

יש הבדל באינטנסיביות הנדרשת של ניקיון דירה לאחר שריפה לבין ניקיון לאחר שיפוץ מסיבי או מעבר דירה. חשוב לבדוק כי מדובר בחברה המתמחה בטיפול בדירות לאחר שריפה או לפחות בעלת ניסיון עשיר בתחום כדי לוודא התאמה של חומרי ניקוי ייעודיים, כלי עבודה חדישים מותאמים וצוות גדול דיו על מנת לתת מענה מהיר על פני זמן קצר. בדקו כי החברה מספקת אחריות ביצוע ומבטחת את עובדיה.


לעתים קיימים חפצים שניתן למחזר. חשוב לעדכן את נציגי החברה המגיעים כדי להתרשם ולהציע עלות עבודה שאתם מעוניינים ללוות את תהליך הפינוי או מעוניינים שאיש מהצוות יהיה ממונה על בדיקת הציוד האפשרי לתיקון ועדכונכם. השקיפות באשר לצרכים שלכם חשובה מאוד. חשוב לדרוש חשבונית משום שהיא האישור על הפעילות של אנשי הצוות בדירה שלכם.


ישנם מקרים בהם נדרש שיפוץ מעמיק יותר מאשר צביעת הדירה. ישנן חברות לניקוי בתים לאחר שריפה היכולות לתת מענה של שיפוץ מעמיק כולל ניקוי ושיקום ציוד יקר שנפגע כמו רהיטים, קירות, בגדים ואף מסמכים. חשוב לוודא כי מדובר באנשי מקצוע מוסמכים בעלי ניסיון בנושא (תיק עבודה מוצלח יוכל להעיד על כך, בקשו להתבונן). כאמור, שיקום דירה לאחר שריפה דרוש ניקיון מעמיק, טיפול בתוצרי לוואי כגון ריח ונזקים מאוחרים כגון נזילות בשל פגיעה במערכת המים. דרוש ידע בבנייה, בחומרי הניקיון ובמעשיות הביצוע.

מקורות

שיקום נזקי אש
שיקום נזקי שריפה


מאת: זוהר


תגיות: שיקום נזקי אש, שיקום נזקי שריפה,
איך משקמים דירה לאחר שריפה?
  • rating: 2.8 based on 222 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports