איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בריאות - בריאות גברים - איך לבחור גלולת און בין ויאגרה, לויטרה וסיאליס

איך לבחור גלולת און בין ויאגרה, לויטרה וסיאליס


הלויטרה היא אחת משלושת התרופות המיועדות לטיפול בבעיות זקפה באמצעות מנגנון עיכוב אנזים הפוספודיאסטרז (PDE5). הלויטרה פרצה לשוק התרופות בעקבות הויאגרה והסיאליס לאחר שאלה רשמו לזכותן הצלחה גדולה ונמכרו בכמויות עצומות. שלושת התרופות – הויאגרה, הסיאליס והלויטרה נפוצות בקרב הגברים הסובלים מבעיות זקפה, אימפוטנציה ואין אונות ומיליוני גברים ברחבי העולם מדווחים כי השימוש בתרופות הפיח בהם חיים, החזיר להם את היכולת לקיים יחסי מין תקינים מהנים ומספקים והחזיר להם את הביטחון העצמי. בשנים האחרונות נרשמה עליה חדה במכירת התרופות לעיכוב האנזים וזאת מן הסיבה שהגברים החלו "לתייג" אותן כ"אביזר מין, והסתבר כי גברים בכל הגילאים, גם אלה שאינם סובלים מבעיות זקפה, החלו להשתמש בתרופה על מנת לשפר ולשדרג את יחסי המין, להאריך את זמן המשגל, להבטיח לבת זוגם יחסי מין מספקים ולהעצים את ההנאה, אך יש לציין כי התרופה מחייבת מרשם רופא למרות שידועים מקרים שבהם ניתן להשיג את התרופה בדרכים לא כשרות.

 

כיצד פועלת הלויטרה?

הלויטרה מכילה ארדנפיל וחומרים פעילים נוספים הפועלים לעיכוב אנזים הפוספודיאסטרז (PDE5) המוביל להפרשת NO, להרחבת כלי הדם וכתוצאה מכך שיפור זרימת הדם לאזור מערכת המין ולפין. הלויטרה תתחיל לפעול אך ורק בזמן גירוי מיני פיזי או מנטלי, רק אז תחל זרימת הדם לפין, הפין יתמלא בדם שלא יוכל לזרום בכיוון ההפוך (החוצה מהפין), "תתעורר" זקפה, תיווצר זקפה קשה ויציבה, ורק לאחר פליטת הזרע "ישתחרר" הדם ויוכל לזרום החוצה מהפין.

זמני ההשפעה של הלויטרה מהירים יותר מן הסיאליס והויאגרה. הלויטרה פועלת תוך 16 דקות מרגע נטילתה וטווח השפעתה הינו בין 6-12 שעות שבמהלכן תתעורר הזקפה בכל פעם שיהיה גירוי מיני.

 

היתרונות שבלויטרה

 

הלויטרה אמנם פועלת באותו עיקרון של הויאגרה והסיאליס  אך יתרונותיה רבים ועל כן רבים מן הגברים מדווחים כי הם מעדיפים את הלויטרה על פני חברותיה. 
בואו נמנה את היתרונות:

 


-     ספונטניות – הגברים המשתמשים בלויטרה מעידים כי הלויטרה תורמת לספונטניות
      של יחסי המין מאחר וזמן השפעת התרופה הוא הקצר ביותר מבין שלושת התרופות
       כ – 16 דקות, בנוסף לכך,

-          טווח השפעתה של התרופה הינו כ – 6-12 שעות, זמן סביר שיאפשר לגבר בטחון מוחלט לקיים יחסי מין מספקים ומענגים ואפילו מספר פעמים, מבלי לחשוש שהשפעת התרופה תפוג והזקפה תעלם במהלך יחסי המין.

-          מותר לצרוך מזון ושתיה בסמוך לנטילת התרופה מבלי שהשפעת התרופה תיפגם.

-          הלויטרה ידועה כמסייעת ומקלה על תופעת הדיכאון. מחקרים העלו כי גברים שסבלו מדיכאון והשתמשו בלויטרה דיווחו על הקלה ושיפור ניכר במצבם.

-          פעילותה הרפואית של הלויטרה שונה במקצת מפעילותן של הויאגרה והסיאליס. המרכיב הפעיל שבלויטרה גורם לפעילות להתמקד אך ורק באזור איבר המין, ועל כן התרחבות כלי הדם וזרימת הדם המואצת מתרחשת אך ורק באזור איבר המין ולא בכל הגוף. זאת הסיבה שהתרופה יעילה ומותרת גם למטופלים הסובלים מבעיות רקע נוספות.

-          עפ"י מחקרים הלויטרה יעיל גם לאחר כריתת ערמונית וגם במקרים של מחלת הסוכרת.

-          ללויטרה תופעות לוואי מינימליות והסיכון לפגיעה או השפעה על הראיה נמוך ביחס לויאגרה ולסיאליס.

 

חסרונות וסיכונים

 

כמו בכל תרופה יש יתרונות אך יש גם חסרונות וסיכונים. החיסרון העיקרי בלויטרה הינו שפעילות התרופה מתמקדת בהרחבת כלי הדם וכתוצאה מכך נגרמת ירידה חדה בלחץ הדם. לחץ הדם מושפע באופן ישיר מרוחב כלי הדם וירידה חדה בלחץ הדם עלולה לגרום לעילפון ולעיתים אף למקרה של מוות ועל כן לפני השימוש בתרופה חובה להתייעץ עם רופא ולגשת לבדיקות על מנת לבדוק אם אין סיכון או אין מחלת רקע שאין יודעים עליה. השימוש בתרופה אינו מומלץ במקרים הבאים:

 

·         מחלות לב וכלי דם – כאשר הלב אינו מתפקד בצורה תקינה יתכן שאינו מצליח לספק דם והדבר עלול להוביל לירידה בלחץ הדם לכן צריכת לויטרה עלולה להיות מסוכנת.

 

·         מחלות בכבד ובכליות – אי ספיקת כליות, ירידה בתפקודי כבד, שחמת או מחלות אחרות בכבד ובכליות עלולים לסכן את החולה שכן הכבד והכליות אחראיים לפנות את הפסולת והרעלים מן הגוף וכך גם לגבי הלויטרה. הסכנה הטמונה באי פינוי התרופה מהגוף הינה ירידה חדה בלחץ הדם.

 

·         נטילת לויטרה במקרה של שימוש בתרופות להורדת לחץ דם עלול להיות מסוכן ועל כן השימוש בלויטרה יכול להיעשות במקרה כזה אך ורק עם מרשם, לאחר התייעצות עם רופא ובמינונים הנכונים כפי שיקבע הרופא.

 

 
מקורות

לויטרה
סיאליס
ויאגרה


מאת: רועי


תגיות: ויאגרה, לויטרה, און, סיאליס, זקפה,

מדריכים קשורים:

איך לקנות ויאגרה או סיאליס ללא מרשם
איך להוציא מרשם לויאגרה או לסיאליס
איך ומתי מומלץ ליטול סיאליס ?
איך ומה על כדורי זקפה
איך לטפל באין אונות ומה הפתרונות הקיימים
איך לפתור בעיות תפקוד המיני
איך לרפא את תופעת האימפוטנציה
איך לזהות ולפתור בעיות בתפקוד המיני
איך ויאגרה או סיאליס עובדות ?
איך להשיג זקפה באמצעים טבעיים
איך לבחור גלולת און בין ויאגרה, לויטרה וסיאליס
  • rating: 3 based on 261 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports