איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בית וגן - בית וגן כללי - איך מתבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר

איך מתבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר


שטיחים מקיר לקיר דורשים ניקיון סדיר המתבצע בעזרת שאיבת אבק ביתית רגילה ופעולות ניקוי שטיחים יסודיות המתבצעות אחת לתקופה. ההבדלים בין שתי פעולות הניקוי משמעותיות. את הראשונה תוכלו לבצע בבית בכל שבוע ואילו השנייה דורשת הזמנת צוות ניקיון ושימוש בחומרים מיוחדים או מכונות קיטור. חשוב לזכור כי ההבדל המשמעותי בין שטיחים מקיר לקיר ושטיח רגיל הוא ניידות. שטיחים רגילים אפשר יהיה לשטוף, להעמיד לייבוש על המרפסת ואף לשלוח לניקוי יבש. שטיח מקיר לקיר לא ניתן יהיה להזיז במקומו, אלו הם שטיחים קבועים.

שימו לב, שטיחים מקיר לקיר נהוג לעצב תוך שימוש בסיבים דוחי כתמים, צבעים כהים וטכניקות אריגה נוחות לניקוי. כאשר בוחרים להתקין בבית שטיח מקיר לקיר, יש לזכור כי מדובר בשטיח קבוע אשר לא ניתן יהיה לפנות למטרת ניקוי.


ניקוי שוטף של שטיחים מקיר לקיר

שואב האבק הוא המכשיר באמצעותו מתבצעות רוב פעולות הניקיון בשטיח. שאיבת אבק ולכלוך מהשטיח מהווה פעילות ניקיון שגרתית המתבצעת מספר פעמים בשבוע. בכל מקרה בו נשפכים נוזלים על השטיח או כל לכלוך אחר אשר לא ניתן לשאוב, יש למהר לבצע פעולות ניקיון ראשוניות. החזיקו תמיד בהישג יד תכשירי ניקוי שטיחים מהירים. התגובה המהירה תוכל למנוע כתמים קבועים ולסייע בהמשך לצוות הניקיון להעלים את הכתם כליל.


ניקוי שטיחים יסודי

אחת לשנה לפחות כדאי יהיה לבצע ניקוי שטיחים מקצועי יסודי. כאשר המלאכה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע תוך שימוש בחומרים חזקים ומכשור מתאים. ניקוי תכוף יותר מומלץ בבתים עם ילדים או חיות מחמד. גם כאשר נדמה כי שואב האבק מצליח לנקות את השטיח היטב, מצטבר לכלוך בין סיבי השטיח. את הלכלוך הזה לא תוכלו להסיר בעצמכם.


מלאכת הניקיון מתבצעת בביתכם תוך תיאום מראש של הגעת צוות הניקיון. לקראת ניקיון האביב כדאי יהיה להקדים להזמין את שירותי הניקיון. כמו כן, יש לעדכן את הצוות באלרגיות שלכם או של בני הבית לחומרי ניקוי או בישום. הניקיון מתבצע בתוך מספר שעות, כאשר בתום התהליך תופתעו לגלות עד כמה יפה השטיח שלכם. גם שטיחים ישנים אשר איבדו כל ברק, מצליחים לחזור לחיים לאחר ניקוי שטיחים עמוק משקם. ההבדלים בתוצאות בין פעולות ניקוי רגילות ביתיות ועבודת ניקיון מקצועית ניכרים. ניקוי שטיחים מקצועי הוא הזדמנות לחטא את השטיח מכל אותם מצבורי חיידקים ולכלוך. הניקיון היסודי של השטיח חיוני לבריאות ואיכות החיים בבית.


מקורות

חברת ניקוי שטיחים מקצועית
למידע נוסף על ניקוי שטיחים מקיר לקיר


מאת: אשר


תגיות: ניקוי שטיחים, ניקוי שטיחים מקיר לקיר,
איך מתבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר
  • rating: 2.6 based on 234 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports