איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - שונות - איך מייצרים שקיות מפלסטיק?

איך מייצרים שקיות מפלסטיק?


כולנו משתמשים בהן מידי יום, לוקחים אותן כמשהו מובן מאליו, ולא חושבים באמת עד כמה הן מתוחכמות ומיוחדות. אם לא הבנתם למה הכוונה, הרי שתופתעו לגלות שהכוונה שלנו היא אל שקיות מפלסטיק! הפלסטיק נראה לנו כחומר זול, מוכן ושמיש לכל מטרה. בפועל, תהליך ההכנה של שקית מפלסטיק הוא תהליך מרתק במיוחד. תהליך ההכנה המורכב של השקיות הללו, מאפשר לכולנו ליהנות כמובן ממגוון היתרונות של הפלסטיק. במה זה מתבטא?

                                          

מהנפט ועד לחנות

       הפקה מנפט - שקיות מפלסטיק מתחילות את דרכן עמוק באדמה, וזאת מכיוון שאת הפלסטיק מפיקים מלא אחר מאשר… נפט! לאחר שקודחים את הנפט, הוא עובר תהליך זיקוק ייחודי, שבו הוא מומר לגרגרים מוצקים, שמכונים  פוליאתילן. מבחינת התחושה - הדבר מרגיש כמעין גרגרי פלסטיק זעירים.

       עיבוד הפוליאתילן - כעת, משתמשים בגרגרי הפוליאתילן, בכדי להפיק מהם שקיות פלסטיק איכותיות. הפוליאתילן עובר תהליכים מורכבים במיוחד. תחילה, הוא עובר התכה, וזאת בכדי שהגרגרים יתגבשו ויתלכדו אחד עם השנים. בהמשך, הוא עובר תחת מכבש כדי ששקית הפלסטיק תקבל את צורתה השטוחה והדקה. הגרגרים עוברים גם תהליכים של גלגול, וכך בסופו של דבר - מקבלים משהו שמתחיל להשכיר את המראה של השקיות.

       קירור - לאחר התהליך של ההתכה והגיבוש, הפלסטיק עדיין לוהט וגמיש מאד, ולכן מעבירים אותו למקררים מיוחדים, כך שהשקית תתקשה, הגרגרים יתלכדו באופן סופי, ויהיה אפשר כמובן למסור את השקיות לשלב הבא.

       הדפסה - כעת אפשר להתפנות להדפסה על השקיות. ההדפסה היא כמובן בהתאם לדרישת הלקוח, כאשר על הגליל הענק אפשר להדפיס כל מה שרק רוצים.

       חיתוך - השלב הבא הוא של חיתוך השקיות. החיתוך הוא כמובן לפי הצורך - עבור שקיות קטנות, גדולות, בצורה מסוימת, וכיו"ב.

       אריזה ומשלוח - כעת נותר רק לארוז את כל השקיות ביחד, ולשלוח אותן אל הלקוח שהזמין אותן.

 

עד שזה מגיע אליכם

כעת אתם מבינים, כי שקיות הפלסטיק שמגיעות עבור העסק שלכם, ונראות לכן כמו מוצר פשוט מאד - בעצם עוברות תהליך ארוך במיוחד. כמובן שאם מדובר על מפעל איכותי במיוחד, שמשקיע בציוד חדיש, בכדי לייצר עבורכם את שקיות הפלסטיק הטובות ביותר - התוצאה הסופית תהיה בהתאם.
מקורות

שקיות אפיק בע"מ


מאת: פיטוסי מרדכי


תגיות: שקיות, שקית,
איך מייצרים שקיות מפלסטיק?
  • rating: 2.7 based on 255 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports