איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - שונות - כיצד פועלות מרכזיות IP?

כיצד פועלות מרכזיות IP?


אנו חיים כיום בעידן שבו המרכזיות האנלוגיות הולכות ונעלמות .במקום זה, אנו רואים כיצד מרכזיות הIP הולכות ונכנסות לבתי עסק רבים. לרוב, מדובר על מרכזיות IP סיסקו שנחשבות לטובות ולמובילות ביותר. עם זאת, לפני שאתם ממהרים ללכת ולרכוש מרכזיות IP סיסקו, חשוב כמובן להכיר ולדעת, איך בכלל נראות מרכזיות IP? על בסיס מה הן עובדות? במה הן שונות מהמרכזיות האנלוגיות שהכרנו בעבר? בואו ונעמוד על המבנה המיוחד של המרכזיות

                              

כך עובדת המרכזיה

       תשתית פס רחב - מרכזיות IP כשמן כן הן - הן פועלות על תשתית של IP, ולכן הן פועלות על תשתית הפס הרחב. בעבר, הדבר היה קשה מאד, משום שתשתיות פס רחב היו נדירות. כיום, כאשר התשתית הגיעה לכל בית ומשרד - אפשר להשתמש בפס הרחב כדי להעביר עליהם שירותי טלפוניה ומרכזיה. מבחינה זו, הדבר לא שונה משירותי האינטרנט שאתם מקבלים על בסיס הפס הרחב שלכם.

       היכן המרכזיה יושבת? - מרכזיות IP סיסקו יכולות לשבת בעסק שלכם, אך אין בכך הכרח. בניגוד לעבר, שבו היה חובה להקים את המרכזיות האנלוגיות בבית העסק ולתחזק אותן, הרי שהיום המצב הוא שונה. מאחר שממילא התשתית של מרכזיות IP הן על הפס הרחב, מדוע שלא למקם את המרכזיה במקום מרוחק, ומשם היא תשלח את השירותים על בסיס הפס הרחב עד לבית העסק? עסקים רבים בוחרים בעצם במרכזיות על בסיס "שירותי ענן". כמובן שאפשר גם למקם מרכזיות IP סיסקו בבית העסק עצמו.

       הקצאת מקום - מאחר שמרכזיות IP הן כמעין שרת, הרי שגם הקצאת המקום עליהן, היא הרבה יותר פשוטה. אם אתם מעוניינים להוסיף, לשנות או להוריד שלוחות אין שום בעיה, ואין שום צורך בשינוי פיזי - פשוט יש לשנות את ההגדרות בתוכנה של המרכזיה. הדבר מאפשר שליטה הרבה יותר מהירה ויעילה.

       חיבור לנקודות קצה - דרך מרכזיות IP סיסקו, אפשר גם לקבל נקודות קצה של טלפונים חכמים, וכן אפשר לבצע חיבור דרך המרכזיה לתשתית סלולרית, וכן לקבל מידע מלא על השיחות כולל הקלטות שיחה, ניתוק שיחות, תיעוד שיחות, איסוף סטטיסטיקה, וכיו"ב.
מקורות

מרכזיות IP סיסקו


מאת: פיטוסי מרדכי


תגיות: מרכזיות IP, סיסקו,
כיצד פועלות מרכזיות IP?
  • rating: 2.7 based on 280 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports