איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - פיננסים ועסקים - איך למצוא תאגידים בישראל בשפה האנגלית ?

איך למצוא תאגידים בישראל בשפה האנגלית ?


וודאי נתקלתם בצורך להוציא פרטים ודוחות מידע עסקי על תאגידים הרשומים בישראל, אבל בשפה האנגלית. וובכן עד להיום קשה היה למצוא אתרים המספקים שירות זה, אבל לאחרונה עלה לאוויר אתר המספק מידע על חברות בע"מ (LTD) ובעזרתו ניתן להפיק דוחות מידע עסקי ולקבל פרטים על החברה, בעלי המניות והדירקטורים שלה, ובשפה האנגלית.


הנותנים מיועדים בעיקר למי שאוסף מידע תחרותי על חברות בישראל מסיבות ברורות. לאיסוף המידע התחרותי יכול לספק תועלת עסקית לכל אחד מן העסקים בכל תחום. המידע התחרותי הינו כלי המסייע בקבלת החלטות עסקיות. 

ככל שהארגונים (החברות והעסקים) יבינו כי השוק העסקי דינמי ועל כן קיימים שינויים רבים בסביבה העסקית בתחום בו הם פועלים כך הם ישכילו להבין כי כל מידע תחרותי עדכני, רלוונטי ומהימן ישמש ככלי לתמיכה ולקבלת החלטות עסקיות מושכלות ונבונות אשר יתבססו על המידע המעודכן.

באמצעות מעקב שוטף אחר החברות המתחרות יוכל הארגון לזהות הזדמנויות עסקיות חדשות ולנצלן ביעילות, לדוגמא, אם ארגון גדול מגלה כי חברה קטנה באותו תחום אשר השיקה בעבר מוצר מצליח, כעת נקלעה לקשיים כלכליים ומציעה את עצמה למכירה במחיר נמוך, תוכל החברה הגדולה לשקול את רכישת החברה הקטנה במחיר מוזל וכך תוכל לנצל הזדמנות עסקית, להכניס מוצרים חדשים ומצליחים, לשלב בין המוצרים, לפתח ליין חדש וכך להגדיל את הרווחים.   

 
דוגמא נוספת של הזדמנות עסקית שניתן לנצלה בזמן אמת הינה מכרזים שונים המתפרסמים, נכסים בכינוס נכסים המוצעים למכירה וכו', בכל תחום ניתן לזהות הזדמנויות עסקיות אם מבוצע מעקב שוטף וקבוע של המודיעין התחרותי, ותפיסת ההזדמנות בזמן תוכל להעניק יתרון תחרותי ענק. 
המודיעין התחרותי אמור גם לספק לארגון התראות מוקדמות על פעילות המתחרים כך שהארגון יוכל לשקול צעדיו אן לנקוט באמצעי נגד.

המידע התחרותי עשוי לסייע לארגון לזהות מגמות עסקיות חדשות של החברות המתחרות ולהגיב ולפעול בהתאם למגמות אלה לפני כל המתחרים, דבר שיקנה לארגון יתרון עסקי. 


המודיעין התחרותי יסייע לארגון לגלות איומים עסקיים וסכנות, דבר שיסייע לארגון בשינוי אסטרטגיות עסקיות ודרכי פעולה, כך, באמצעות ניטרול הסיכונים, יתאפשר לארגון לשמור על מעמדו כמוביל באותו תחום.

המודיעין התחרותי יכול גם לזהות לקוחות חדשים ופוטנציאלים. באמצעות מעקב אחר החברות המתחרות ניתן גם לאתר ולזהות לקוחות חדשים פוטנציאלים, הארגון צריך לדאוג לפנות אליהם ו"למשוך" אותם להפוך ללקוחות שלה בדרכים שונות, וזאת על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות ואת הרווחים העתידיים. 
מקורות

LTDs.co.il
New Companies


מאת: צח


תגיות: Companies, LTD, Company Information,
איך למצוא תאגידים בישראל בשפה האנגלית ?
  • rating: 3 based on 263 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports