איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בריאות - בריאות גברים - איך להשיג זקפה באמצעים טבעיים

איך להשיג זקפה באמצעים טבעיים


הרפואה האלטרנטיבית נחשבת לאחת מדרכי הטיפול הטבעיות המקובלות בארץ ובעולם. רבים מן האנשים מעדיפים לפנות לרפואה האלטרנטיבית על מנת לפתור בעיות רפואיות מכל מין וסוג ומעידים כי זוהי שיטה טבעית, יעילה ואפקטיבית שאינה גורמת לנזקים למערכות הגוף או לתופעות הלוואי.

  

בעשור האחרון הפכה הרפואה האלטרנטיבית לתחום נפוץ ומבוקש בו ניתן לטפל ברב רובן של הבעיות באמצעות תחליפים טבעיים וניכר כי ניתן למצוא פתרונות הולמים גם לבעיית האין אונות.

 

אנשי מקצוע המתמחים בתחום הרפואה האלטרנטיבית מנסים להסביר מדוע נחלה הויאגרה הצלחה כל כך גדולה והתוספים האלטרנטיבים המיועדים לפתור את בעיית האון הגברי והיעילים לא פחות ממנה לא מצליחים להימכר באותה רמה?

 

התשובה לשאלה זו טמונה בחוסר הסובלנות של האנשים להמתין לתוצאות שיגיעו עם הזמן, ובמקרה הספציפי – חוסר הסובלנות של הגברים הלוקים באין אונות אשר מחפשים פתרון מיידי לבעיה (ובצדק).

התוספים הטבעיים המיועדים לטפל באין אונות אינם משפיעים בו ברגע ואינם מהווים פתרון מיידי, הם מתחילים להשפיע על הגוף לאחר תקופה של חודש ויותר, והמשתמשים בתחליפים לויאגרה נאלצים להמתין לזקפה שתגיע. 


הרפואה האלטרנטיבית גורסת כי איבר המין הגברי אינו נבדל מן האיברים והמערכות האחרות בגוף ועל כן ממליצים המטפלים להתאזר בסובלנות כדי להנות מפתרון לבעיה לטווח הארוך ולזכות קיים יחסי מין מלאים מספקים ומהנים בבטחה, ללא טיפול בחומרים כימיים, ללא תופעות לוואי וללא הגבלה.  

 

הטיפולים הטבעיים מתבססים על תורת הרפואה הסינית העתיקה ועל הנטורופתיה אשר מעניקים טיפול ספציפי בבעיית האין אונות וטיפול בגורמים לבעיה, כך ניתן לטפל, לשפר ולסייע גם לבעיות הרפואיות הגורמות לבעיה כגון יתר לחץ דם, כולסטרול גבוה, השמנה, סוכרת וכו', אך חשוב להבין כי התוצאות אינן מיידיות לכן כדאי להתאזר בסובלנות.

 

הגורמים לבעיות זקפה נחלקים לשניים: הגורם הפיזיולוגי והגורם הפסיכולוגי, זאת  גם לגרסת הרפואה המערבית וגם לגרסת הרפואה האלטרנטיבית.

השלב הראשוני בכל טיפול יהיה אבחון הבעיה והגורם לה, וזאת באמצעות תשאול ובדיקות כלליות. ככל שהאבחנה תהיה מדוייקת יותר, כך הפתרון לבעיה יהיה מהיר ויעיל יותר.


נקודת הצ'י:

אם שמעתם על הרפואה האלטרנטיבית וודאי הספקתם לפגוש במושג – "נקודת הצ'י". צ'י – הוא הכח המניע ומאפשר את החיים, אנרגיית החיים, שבזכותה מתקיימים כל היצורים החיים בעולם, כולל הצמחים, בעלי החיים ובני האדם. הצ'י הוא הכח אשר גורם לכל הפעולות של היצורים החיים כגון תנועה, שינוי, תזונה, שינה, התרבות וכו'. 

 

על פי הרפואה הסינית זרימת הדם בגוף תלויה בנקודת הצ'י. כל הפרעה בזרימה החופשית של הדם מהווה הפרעה בזרימה החופשית של הצ'י (של אנרגיית הגוף) והפרעה זו היא הסיבה לחוסר התפקוד, למחלות ולהזדקנות ועל כן מתמקדת הרפואה הסינית בזיהוי סיבת החסימה האנרגטית, איתורה ושחרורה על ידי מגע, לחיצה, דיקור, טיפול בצמחי מרפא וכו'.

 

כאשר מדובר בבעיות זקפה, הרפואה הסינית גורסת כי נקודת הצ'י מאוחסנת בתאי הזרע ומגיעה מן הכליות, כאשר האנרגיה משוחררת וזורמת נקודת זרימת הדם תהיה טובה ונקודת הצ'י תהיה חזקה, והיא זו שקובעת אם הגבר יתפקד כראוי במיטה.

 

בעיות פסיכולוגית כגון מתח, לחץ, חרדה, כעס, טראומה, דיכאון וכו' גורמות לבעיות באין אונות.  גם ברפואה המערבית וגם ברפואה האלטרנטיבית ניתן לטפל בבעיה, אך יש לאבחן את שורש הבעיה ולטפל בה. ברפואה המערבית נוטים לטפל בבעיה באופן נקודתי באמצעות תרופות כגון ויאגרה, סיאליס, לויטרה, אך כאשר מעוניינים בטיפול לטווח הארוך ולא בטיפול נקודתי ומיידי, יש לטפל בשורש הבעיה על ידי טיפול פסיכולוגי, פסיכותרפי או טיפול זוגי אשר בד"כ ימשך לאורך זמן רב. הטיפולים הללו בד"כ ישולבו עם טיפול תרופתי לשיפור הזקפה על מנת שהמטופל לא יתייאש ועל מנת להעלות את בטחונו העצמי.
  

הרפואה האלטרנטיבית, גם היא גורסת כי המצב הנפשי הוא אחד מן הגורמים העיקריים לבעיות זקפה, אך לא מציעה למטופלים תרופות פלא לטיפול רגעי בבעיה אלא טיפול בשורש הבעיה.


הפתרונות שמציעה הרפואה האלטרנטיבית מתחיל בשינוי אורח החיים, שינוי הרגלי אכילה, מעבר לתזונה נכונה, שימוש בצמחי מרפא, התנזרות זמנית מיחסי מין (ומאוננות), טיפול במגע והעברת אנרגיות ודיקור סיני המיועד לחיזוק אזור האגן ואיבר המין, כאשר באמצעות דיקור מחזקים את כל האזור מהטבור ומטה.

נכון הדבר שהתנזרות הזמנית מיחסי המין נראית קצת מוזרה שהרי המטופל הגיע לטיפול כדי לקבל טיפול שיחזיר לו את חיי המין למסלולם, אך ההסבר לכך משכנע מאחר ששלב זה מיועד לאחסן את האנרגיה (הצ'י) בתאי הזרע, והאמונה הסינית העתיקה טוענת שכדי להחזיר לגבר את האנרגיה עדיף לו לא לפלוט זרע למשך 10 ימים מאחר ותורת הטנטרה מבוססת על כך ששפיכה נחשבת לבזבוז של צ'י. כמו כן, במשך תקופת ההתנזרות יש לבצע שינוי בהרגלי האכילה ולצרוך תזונה נכונה שתעלה את הצ'י.

שינוי הרגלי אכילה

 

זרימת דם חלשה או חסימת כלי דם הן הסיבה העיקרית לבעיות בזקפה.
מומלץ לעבור תהליך ניקוי פסולת מן הגוף וממערכת העיכול ולטהר את הדם באמצעות תהליך ניקוי רעלים. לשם כך מומלץ לצום ממזון למשך יומיים לפחות ולצרוך מיץ ירקות מסלק, סלרי, גזר, שורש ג'ינג'ר, פטרוזיליה ולהרבות בשתיית מים, תה, מים עם לימון וכו', לאחר יומיים ניתן לאכול מזונות קלים כגון סלט ולהוסיף לתכנית גם מיץ פירות.

 

לאחר 3-4 ימים יש להוסיף לתפריט ארוחות כח שתפקידן לחזק את האנרגיה, לאזן את לחץ הדם ואת רמת הסוכר להעלות את רמת הסרוטונין במח.

ארוחות הכח כוללות שני תמרים, עשרה שקדים לא קלויים וחמישה אגוזים (מכל סוג), שאותם יש לצרוך מידי שלוש שעות.
התמרים מכילים חומצת אמינו טריפטופאן שיעניקו לגוף שקט, שלווה מצב רוח, חשק מיני וסיכוי רב לזקפה וליחסי מין מהנים.

 

לאחר מכן יש לאמץ הרגלי תזונה נכונים, להוריד מהתפריט מזונות רוויי שומן וג'אנק פוד אשר גורמים לנפיחות בטנית ולחסימת כלי הדם, משקאות ממותקים ומוגזים הגורמים לציפה בקיבה, (מומלץ להמנע בעיקר לפני קיום יחסי מין)

 

יש גם הסובלים ממזונות ותבלינים חריפים הגורמים לתחושת שריפה או צריבה בקיבה, לגיהוקים ושיהוקים ולעיתים גם לריח לא נעים שעולה מן הקיבה לחלל הפה, על כן מומלץ להפחית גם במזונות הללו.

 

יש לצרוך מזון דל שומן, כאשר הארוחות יכילו עד 15% שומן מן החי המכילים ויטמינים כגון B12 וגם ברזל (החיוניים גם בעת יחסי המין). אין צורך להימנע לחלוטין בצריכת שומנים אך מומלץ שלא להפריז בהם. השומנים משפיעים על זרימת הדם וגורמים לכולסטרול גבוה ולחסימת כלי דם.

 

פעילות גופנית

ללא קשר לרפואה האלטרנטיבית הפעילות הגופנית מומלצת לכל אדם ואדם. אין ספק שפעילות גופנית תורמת לבריאות הגוף והנפש, מקלה על התנועתיות ומסייעת לדם לזרום בחופשיות ובמהירות לכל חלקי הגוף. 

מומלץ מאד להתחיל בפעילות גופנית מתונה שתכלול פעילות אירובית ותרגילי מתיחות וגמישות לפחות 3-4 פעמים בשבוע למשך 30-45 דקות כל פעם. 
  

דיקור סיני

 

לפי האקופונקטורה, הדיקור הסיני מחזק את הצ'י ויסייע לאנרגיה לזרום בחופשיות לכבד ולכליות באמצעות המרידיאנים המכילים נקודות ריכוז אנרגטיות המחברות בין האיברים ומקשרות בין מערכות הגוף השונות.

תוספי תזונה לשיפור החשק

ניתן להעזר בתוספי תזונה שונים שישפרו את הזקפה והחשק המיני אך רק נטורופת יכול להתאים לכל אחד מן המטופלים את התוסף המתאים לו ולא מומלץ ליטול את התוספים ללא ייעוץ.

 

פטריית הריישי 


פטריית הריישי המוכרת ברפואה הסינית כפטריית נעורים מסייעת לחיזוק מערכת החיסון, מפחיתה דלקות ומעניקה אנרגיה וכח.

 

פטריית המייטקי

גם המייטקי היא פטריה נפוצה בתורת הרפואה הסינית, היא מחזקת את המערכת החיסונית ומנקה את הדם בעיקר ע"י סילוק מתכות כבדות.


את הפטריות בצורתן הטבעית ניתן להשיג בבתי הטבע וכך ניתן לצרוך אותן, בנוסף קיימת תמצית טבעית המכילה את שתי הפטריות ונקראת "מניפיקה" שמטרתה לחזק את נקודת הצ'י. יש לצרוך מן התמצית עשר טיפות ביום.

 

 

ארגנין 

הארגנין הינו תוסף המבוסס על חומצת אמינו המשפיעה ומשפרת את התפקוד המיני. חומצת אמינו מצויה במוצרי מזון מן החי והצומח העשירים בחלבון כגון סויה, עוף, בשר הודו, אגוזים וכו'. חומצת האמינו מגבירה את ייצור החנקן החד־חמצני שתפקידו (בין היתר) לסייע להרחבת כלי הדם ולהובלת החמצן בדם ועל ידי כך הוא גורם לזקיפת השרירים החלקים באיבר המין.

על מנת לשפר את התפקוד המיני יש ליטול כמוסה אחת של ארגנין (מינון של 2000-3000 מ"ג) כשעה לפני קיום יחסי המין. אין ליטול את התוסף ללא היוועצות עם נטורופת, יש ליטול עד כמוסה אחת ביום כאשר התוסף אינו מומלץ לחולי סכרת.

  

תוסף ה"יאלה" 

ה"יאלה" הינה פורמולה שמתאימה גם לגברים וגם לנשים, היא מכילה שילוב של צמחי מרפא מן הרפואה הסינית ומן הרפואה המערבית.


הפורמולה תסייע לשיפור מצב הרוח, הפחתת העייפות, חיזוק האנרגיה, חיזוק האון החשק המיני והתשוקה והזרמת דם לאיברי המין. יש לצרוך כמוסה אחת ליום וניתן להוסיף כמוסה נוספת לפני קיום יחסי המין.

 
מקורות

בעיות זקפה
תרגילים לדחיית השפיכה


מאת: צח


תגיות: זקפה, זיקפה, ויאגרה, שפיכה מבירה,

מדריכים קשורים:

איך לקנות ויאגרה או סיאליס ללא מרשם
איך ומתי מומלץ ליטול סיאליס ?
איך לטפל באין אונות ומה הפתרונות הקיימים
איך לפתור בעיות תפקוד המיני
איך לרפא את תופעת האימפוטנציה
איך לזהות ולפתור בעיות בתפקוד המיני
איך ויאגרה או סיאליס עובדות ?
איך אפשר לקבל ויאגרה לנשים ?
איך לזהות בעיות בתפקוד המיני
איך לאבחן ולטפל בשפיכה מוקדמת ?
איך להשיג זקפה באמצעים טבעיים
  • rating: 2.8 based on 286 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports