איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - פרסום ושיווק - מיתוג ומיצוב - איך מעצבים לוגו וקטלוגים?

איך מעצבים לוגו וקטלוגים?


סיימתם לבנות את העסק שתמיד רציתם וחלמתם שיהיה לכם ורק שלכם. אתם בוודאי משתוקקים להתחיל לפרסם אותו כבר ברבים, ולהתחיל לעשות כסף ולקבל אליכם לקוחות. הבעיה היא, שמבלי שהעסק שלכם יהיה ממותג, לא תצליחו לעשות רווחים גבוהים מספיק וסביר להניח שתוך זמן קצר תיאלצו לסגור את העסק.

כדי למשוך אליכם לקוחות, אתם צריכים שיהיה ברור לכם וגם לצרכנים מה העסק שלכם ומה אתם מציעים. אם אתם בעצמכם לא יכולים להגדיר את זה בכמה משפטים, איך אתם מצפים שהצרכנים יבינו במה מדובר? רק כשהכל מובן וברור, אפשר להמשיך הלאה.

הכל מתחיל עם עיצוב לוגו לעסק שלכם, מכיוון שהלוגו יהיה הסימן הבולט שלו; הוא יופיע בחנות שלכם ובאתר האינטרנט, על כרטיסי הביקור, מכתביות, קטלוגים וכל מקום אחר שבו תפרסמו את העסק. וכמובן, אם אתם מוכרים מוצרים מקוריים שלכם, הלוגו של העסק יופיעו גם עליהם. בקיצור, לוגו הוא סימן ההיכר של העסק, ולכן הוא צריך להיות לא פחות ממושלם.

עיצוב לוגו כרוך בהבנה של העסק שלכם- מה אתם מוכרים לקהל היעד, מה האיכות של המוצרים או השירות, מה המחירים וכדומה, ואיך אתם שונים מעסקים אחרים? בעיצוב של הלוגו עושים תמהיל של כל הפרמטרים האלו יחד עם המאפיינים הבולטים של קהל היעד שלכם (על כן נדרש לבחון גם מי קהל היעד המתאים לעסק שלכם) והרגלי הצריכה שלהם. עליכם לדעת מה טווח הגילאים אליו אתם פונים, לאילו אזורים בארץ, לאיזה מין וכדומה.

אחרי שמעצבים את הלוגו, אפשר לעבור לדברים אחרים, והעיצוב של הכל יהיה מבוסס על העיצוב של הלוגו, בין אם זה בשלב בניית אתר אינטרנט, עיצוב קטלוגים פרסומיים וכדומה.

חשוב לשמור על שפה עיצובית זהה בכל אחד מהדברים האלו, כדי שללקוחות לא יהיה ספק שמדובר בעסק הספציפי שאותו הם מכירים ואוהבים. לפעמים הבדלים קטנים לכאורה יכולים לפגוע בזרימת הלקוחות אל העסק, למשל אם שלט חוצות מסוים מראה את העסק בצבעים שונים לגמרי מהצבעים ששולטים בשלט שתלוי מעל החנות של העסק. זה מבלבל, וגם עולה ביוקר לבעל העסק.


מאת:


תגיות: עיצוב לוגו, עיצוב קטלוגים,

מדריכים קשורים:

איך לפתוח תחרות עיצוב גרפי במיוחד עבור העסק שלך?
איך מעצבים לוגו וקטלוגים?
  • rating: 2.8 based on 201 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports